Skocz do zawartości
mgrzeg

Picasso Microsoft MVP!

Rekomendowane odpowiedzi

Ogromne gratulacje dla Picasso, której wysiłek na rzecz społeczności został nareszcie zauważony i Microsoft przyznał Jej tytuł MVP w kategorii Consumer Security! [KLIK]

G R A T U L A C J E ! ! !

Jupi!!! :)))

m.g.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogromna niespodzianka! Nie spodziewałam się, że to dojdzie do skutku. Podziękowania dla mgrzeg, który zgłosił moją kandydaturę i mówiąc wprost przycisnął mnie nieco :P. Nigdy o sobie nie myślałam w tych kategoriach.

.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie spodziewałam się, że to dojdzie do skutku. Podziękowania dla mgrzeg, który zgłosił moją kandydaturę i mówiąc wprost przycisnął mnie nieco

Garatuluję Picasso i gratuluję mgrzeg, że udało mu się przycisnąć Szefową. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gratulacje!! Cieszę się!! :D

Podziękowania dla mgrzeg, który zgłosił moją kandydaturę i mówiąc wprost przycisnął mnie nieco :P .

:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na czas mojej kadencji (12 miesięcy) posiadam przywilej powieszenia logo MVP, co z przyjemnością czynię.

Dziękuję wszystkim za miłe słowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W pełni zasłużone wyróżnienie.

Z całą pewnością przyczyniły się do niego profesjonalizm, skromność, olbrzymia kultura osobista szefowej a także mnóstwo determinacji i ciężkiej pracy, żeby całe to przedsiębiorstwo mogło funkcjonować na najwyższym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jeszcze ja: 

Gratki Picasso :)

Zdaję sobie sprawę, że powiedzenie "jestem Twoim fanem" nie bardzo pasuję, ale chciałem powiedzieć, że obserwuję Twoje wyczyny praktycznie od początków SE, czyli długo, długo, długo. Wiedza jaką można wyciągnąć z Twoich postów/poradników/porad jest przeogromna. Duży szacun! 

Sam dzięki Tobie się dużo nauczyłem, więcej niż w technikum informatycznym. No może to nie jest najlepsze porównanie, nie chcę tu zaczynać tego tematu, ale dużo rzeczy poznałem śledząc co robisz. I dzisiaj mogę się pochwalić ogarnięciem logów/wirusów i szeroką znajomością Windowsów.

I plusik za skromność. :)

Pozdrawiam i zdrowia życzę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proszą napisać coś więcej o tym wyróżnieniu, najprostrzymi słowami by każdy z nas zrozumiał czym jest ta nagroda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...