Skocz do zawartości

Rucek

Użytkownicy
 • Postów

  1 011
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rucek

 1. Z Combofixa się już raczej nie korzysta - może więcej zniszczyć niż naprawić. Przeczytaj zasady działu - zrób 3 logi z FRST - frst na pulpit daj - na pulpicie pojawią się też logi.
 2. Zasady działu - zrób proszę jeszcze raz 3 logi z FRST - wrzuć je jako załączniki albo tutaj: pastebin.pl
 3. Zrób proszę logi jeszcze raz, FRST na pulpit - i tam powstaną też 3 logi - muszą być bez dat.
 4. Ok, teraz czekamy, nie ma Miszela, mogą być opóźnienia...
 5. Jeśli temat nadal aktualny, dodaj proszę nowe logi.
 6. Brakuje jeszcze jednego raportu z FRST - zobacz w zasadach działu co i jak i uzupełnij proszę.
 7. Jeśli chodzi o to, to nie pobieraj najnowszej wersji CCleanera bo podobno go popsuli: https://www.dobreprogramy.pl/Nowy-CCleaner-juz-jest-ale-nie-na-taka-aktualizacje-czekalismy,News,89614.html
 8. Hehe Słyszałeś o takich grach jak Wiedźmin, LOL, Dota, CS:GO, PUBG, Arma, Starcraft https://steamcharts.com/top - miliony godzin ludzie nabili, miliony ludzi gra, mało tego, masz turnieje w LoLa, Dotę, CS, Starcrafta, gdzie można wygrać grube pieniądze za 1 miejsce, więc raczej nie są "do bani" Kwestia gustu, jedni wolą pykać w starocie, inni wolą w coś nowszego. No tak, zaraz będziemy porównywać win 98 do win 95 xD No ciekawe, czy komuś będzie się chciało, skoro do tej pory nikt tego nie zrobił. Trzymam kciuki. Ja nadal uważam, że można mieć jednego kompa z XP do starych rzeczy, które lubisz, i nowszego np. z win7 do innych rzeczy, które na starym XP nie będą działać. Myślę, że to najlogiczniejsze rozwiązanie, dla tych, co nie chcą się pałować za każdym razem, że coś nie chodzi na XP. Tak czy siak daj znać czy dało się rozwiązać problem.
 9. Spoko, szukaj, nikt Ci tego nie broni, mam nadzieję, że znajdziesz rozwiązanie. Zawsze będą ludzie, którzy nie będą chcieli iść z technologią, postępem itp. - z różnych powodów. Zależy oczywiście o co chodzi, ale są przeważnie w mniejszości. Do tej pory zresztą masz ludzi, którzy zatrzymali się na średniowieczu, uważają, że szczepionki powodują autyzm, wierzą szamanom, szarlatanom zamiast lekarzom, leczą raka witaminą C, kupują za duże pieniądze strukturyzatory wody, wierzą, że Ziemia jest płaska a z samolotów rozsiewa się chemię by nas wszystkich kontrolować oraz, że firmy farmaceutyczne są zarządzane przez samego diabła To oczywiście mocno przesadzone porównania w stosunku do starego kompa z winXP ale skoro już piszesz o "korporacjach" to postanowiłem wspomnieć. Ja pół życia spędziłem na XP, który wywalał błędy, bluescreeny, miał ciągłe problemy ze sterownikami itp. - jak tylko wskoczyłem na win 7 to większość problemów przestała istnieć, wszystko śmiga i nic nie drażni. Polecam ten stan Mi by się nie chciało pałować już z winXP bo szkoda czasu i nerwów, też mam jednego lapka z XP - unikam go jak ognia. XP to martwy system, z dziurami, błędami i z poprzedniej epoki. Win7 to jego następca - o wiele lepszy. Tak czy siak, jeśli rozwiążesz problem - daj znać bom ciekaw.
 10. Tak mi się skojarzyło https://i.imgur.com/VCRQsSM.jpg Dostałeś na to odpowiedź, nikt już się nie interesuje winXP i czy coś na nim będzie działać, czy nie Rutynowo na Chrome też możesz sprawdzić, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Rozwiązanie jak dla mnie jest proste, jak nie pójdzie np. na Chrome, to zamiast pałować się nie wiadomo ile z tym starociem, kupujesz drugi, korzystasz z dwóch, nie tracisz czasu za każdym razem jak coś nie działa na szukanie rozwiązań, które mogą nie istnieć. Ale oczywiście to nie mój problem i nie moja sprawa - mi wszystko działa
 11. Napisz człowiekowi logiczne wyjaśnienie to ten będzie sobie jeszcze cisnął... Oraz czytał bez zrozumienia... Świat (internet) poszedł do przodu - ale Twój komp nadal tkwi w przeszłości... Dostałeś wyjaśnienie, dlaczego nie działa - i coraz mniej rzeczy będzie Ci działać. Zamiast pisać złośliwe komentarze proponuję zbierać do skarbonki kasę na nową maszynę by trochę nadgonić rzeczywistość. Jak nie chcesz windows 10 to kup sobie jakąś tańszą maszynę z windows 7 - żałował raczej nie będziesz.
 12. Z OTL już się nie korzysta - stary program. Zapoznaj się proszę z zasadami działu i dołącz 3 wymagane logi z FRST. Jeśli normalnie się nie da to odpal tryb awaryjny.
 13. Miszel już wrócił, jeśli temat nadal aktualny - proszę o dodanie 3 świeżych logów.
 14. Miszel już wrócił, jeśli temat nadal aktualny - proszę o dodanie 3 świeżych logów.
 15. Miszel już wrócił, jeśli temat nadal aktualny - proszę o dodanie 3 świeżych logów.
 16. Miszel już wrócił, jeśli temat nadal aktualny - proszę o dodanie 3 świeżych logów.
 17. Miszel już wrócił, jeśli temat nadal aktualny - proszę o dodanie 3 świeżych logów.
 18. Miszel już wrócił, jeśli temat nadal aktualny - proszę o dodanie 3 świeżych logów.
 19. Miszel już wrócił, jeśli temat nadal aktualny - proszę o dodanie 3 świeżych logów. Jako załączniki albo na http://pastebin.pl/
 20. Miszel już wrócił, jeśli temat nadal aktualny - proszę o dodanie 3 świeżych logów.
 21. Miszel już wrócił, jeśli temat nadal aktualny - proszę o dodanie 3 świeżych logów.
 22. Miszel już wrócił, jeśli temat nadal aktualny - proszę o dodanie 3 świeżych logów.
 23. Miszel wrócił, jeśli temat nadal aktualny - proszę o 3 nowe logi.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...