Skocz do zawartości

Sanch0

Użytkownicy
 • Postów

  50
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Hobby:
  informatyka, elektronika, lotnictwo wojskowe, MTB
 1. Sanch0

  Picasso Microsoft MVP!

  Gratulacje! Tylko czemu dopiero teraz
 2. Sanch0

  Męczące BSOD

  Zasugerowałem podmianę grafiki ponieważ zaratrusztra wskazał w swoim poście, że było sprawdzone bardzo wiele rzeczy a sam problem pojawił się po wymianie grafiki. Według jego opisu uważam, że na 90% to właśnie grafika sprawia takie problemy. Moim zdaniem to najkrótsza droga do rozwiązania tego problemu. Oczywiście w większości tematów, które zakładają użytkownicy wymagane jest wykonanie niezbędnych testów, ale w tym przypadku dla mnie pierwszy post to prawie bezpośredni wskaźnik problemu.
 3. Sanch0

  Męczące BSOD

  Możesz rozwinąć?
 4. Sanch0

  Męczące BSOD

  Tak, sugeruję sprawdzić jak komputer będzie się zachowywał z inną grafiką.
 5. Sanch0

  Gubienie pakietów.

  Jaki masz sprzęt sieciowy? Kto jest twoim dostawcą internetu? Podaj wynik polecenia: tracert fixitpc.pl Polecenie to wpisz w wiersz poleceń (kliknij Start, wpisz cmd i wciśnij enter).
 6. Sanch0

  Męczące BSOD

  Zrzut pamięci wskazuje na problem z kartą graficzną. Sokoro próbowałeś różnych sterowników to obstawiam problem typowo sprzetowy. Do sprawdzenia pozostaje jeszcze temperatura GPU. Microsoft ® Windows Debugger Version 6.12.0002.633 AMD64 Copyright (c) Microsoft Corporation. All rights reserved. ******************************************************************************* * * * Bugcheck Analysis * * * ******************************************************************************* Use !analyze -v to get detailed debugging information. BugCheck 117, {fffffa80051ea010, fffff88004285d88, 0, 0} ************************************************************************* Probably caused by : atikmpag.sys ( atikmpag+bd88 ) Followup: MachineOwner ---------
 7. Sprawdź pamięć RAM oraz dysk pod kątem błędów.
 8. Zrzuty nie wskazują jednoznacznie co jest przyczyną, ale według Twojego opisu oraz problemów jakie mieli inni sugeruję: spróbować innej wersji sterowników do karty graficznej sprawdzić temperaturę GPU sprawdzić pamięć RAM (np. programem memtest) Jeśli dalej będzie to samo do wyślij kolejne zrzuty pamięci.
 9. Podaj informacje zawarte w zrzutach pamięci (katalog C:\WINDOWS\Minidump). Służy do tego narzędzie Debugging Tools for Windows: https://www.fixitpc.pl/forum-8/announcement-4-zak%C5%82adanie-tematu-pomocne-raporty-i-informacje/
 10. Sanch0

  Własna strona internetowa

  Dla początkujących dobry będzie wordpress. Posiada bardzo dużo rozszerzeń, motywów, pluginów i innych bajerów... oraz bardzo dobre wsparcie. Jeśli chodzi o hosting to polecam jednak płatny. Przy niewielkim ruchu opłaty będą bardzo niskie i do tego będziesz miała pewność działania oraz wsparcie firmy hostingowej.
 11. Wszystko działa jak należy. MBAM nic nie znalazł. Wyłączyłem użytkownikowi javę w domyślnej przeglądarce i zaktualizowałem podatny na ataki soft. Dziękuję za pomoc.
 12. Faktycznie zapomnialem o wyłączeniu emulowanych napędów. Załączam nowe logi. AdwCleanerS1.txt 05192013_114032.txt OTL.Txt
 13. Znajomy wchodząc na jakąś stronę zainstalował sobie wyżej opisany program. Złośliwy kod wykorzystał prawdopodobnie javę w przeglądarce do instalacji. Nie miałem wcześniej styczności z tą imitacją antywirusa więc załączam logi. OTL.Txt Extras.Txt gmer.txt
 14. Forum momentami działa prawie jak po localhost
 15. Na obecnym hostingu czas generowania strony był zbyt długi. Za każdym razem kiedy wchodziłem na forum mimo iż trwało to do kilku sekund to jednak zdecydowanie za długo. Ciekawe jak zachowa się nowy serwer przy większym obciążeniu, w tej chwili działa bardzo dobrze.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...