Skocz do zawartości

PanTani

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  28
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O PanTani

 • Tytuł
  Użytkownik
 1. PanTani

  AVG Antywirus

  Cześć. Od wczoraj gdy AVG zaktualizował się do wersji 17.5.3021 internet zwolnił do tego stopnia że muszę go wyłączyć by móc sprawnie korzystać z internetu. Co robić ? Można jakoś wrócić do poprzedniej wersji ??
 2. Miałem na myśli że na Viste nie ma już żadnych aktualizacji oprócz zainstalowania Windows 7. Wyłączyłem chwilowo AVG i nadaj Adobe Flash się nie instaluje - nie ma żadnej reakcji. Spróbuje zainstalować inną przeglądarka możne ta nowa nie będzie wołać o nowego Flasha. Pomogła zmiana przeglądarki z Firefoxa na Chrome Chrome nie woła o Flash Playera
 3. Ściągnąłem SP1 ale instalacji nie przeprowadziłem bo pojawia się info że SP1 jest już zainstalowany chociaż we właściwościach "Mój komputer" widnieje tylko SP2 A te pozostałe aktualizacje które widać na screenie to one sugerują żebym zainstalował Windowsa 7. Czyli rozumiem że na Viste nie ma już żadnego innego wsparcia oprócz tego ostatecznego czyli upgrade do Windows 7 ?
 4. Proszę o wskazówkę co może być przyczyną tego, że komputer który został przywieziony z serwisu, resetowany do ustawień fabrycznych, nie chce instalować programów. Np FlashPlayer23 lub CCleaner ? Po ściągnięciu aplikacji na dysk oraz próbie ich instalacji nic się nie dzieje. Antywirus to AVG. Przeskanowałem antywirusem i pojawił się komunikat jak w załączniku.
 5. DelFix oraz przywracanie systemu zostało wykonane. Myślę że temat możemy zamykać bo logów z DelFixa nie uzyskam ponieważ chłopaki nie wiedzą gdzie są a ja już nie mam do ich laptopa dostępu. Jutro lub najpóźniej w poniedziałek dorzucę się skromnie do skarbonki - na konto bankowe. Dziękuję za pomoc i Wszystkiego Dobrego !
 6. Z uwagi na brak czasu-chłopaki dziś wyjeżdzają i zabierają komputer-wykonałem szybkie skanowanie a po wykryciu jednego zagrożenia użyłem opcji przeniesienia do kwarantanny. http://wklej.org/id/1649642/
 7. Teraz poprawiłem. http://wklej.org/id/1649279/ fixlog.txt
 8. Tak, zgadza się pomieszałem coś w tym programem AdwCleaner. Na początku wcinęłem "guzik" Scan ( pierwszy lewy przycisk) a ja zakończył to wcisnęłem przycisk ostatni skrajny po prawej i to chyba był własnie uninstall. Między nimi były jeszcze jakieś "guziki" ale nie pamiętam ich z nazwy.Teraz jestem już u siebie w domu wiec nie mam dostępu do tego laptopa. Jutro poprawie jak coś zlecisz. Ponowić te działania: ??
 9. http://wklej.org/id/1648607/ - FixLog Z tej akcji program nie generuje żadnego loga ? Bo nie mogę go znaleźć. Co do konta Krzyśka to musimy to odpuścić bo nie mamy z nim kontaktu.
 10. Krzysiek to mój szwagier a Grzesiek I Przemek to jego dzieci na feriach u wujka czyli u mnie Chce im trochę podreperować komputer za Twoim pośrednictwem Czuję że mogłabyś dostać się do jego konta więc jak coś to śmiało przecież nic złego nie robimy. To polecenie z usunięciem przeglądarki Yahoo wykonałem na obu kontach - http://screenshooter.net/101740371/hjrmcyj zaraz zrobię resztę i dokleje.
 11. Niestety nie dam rady dostać się do konta Krzysztof. http://wklej.org/id/1648513/ ADW Cleaner ( Grzegorz) http://wklej.org/id/1648516/ FixLog (Przemek) http://wklej.org/id/1648517/ FRST ( Przemek)
 12. Wklejam logi po akcji z czyszczeniem. http://wklej.org/id/1647192/- fixlog (z konta Grzegorz) http://wklej.org/id/1647194/- FRST (z konta Grzegorz) http://wklej.org/id/1647195/- od Przemka Addition http://wklej.org/id/1647196/- od Przemka FRST Od Krzysztofa nie dodałem bo nie mam hasła do konta.
 13. PanTani

  Picasso Microsoft MVP!

  Proszą napisać coś więcej o tym wyróżnieniu, najprostrzymi słowami by każdy z nas zrozumiał czym jest ta nagroda.
 14. Wszystkie 3 punkty wykonałem , poniżej załączam nowe logi z FRST. Addition.txt FRST.txt Shortcut.txt
 15. Cześć. Proszę o pomoc w usprawnieniu komputera 15 latka.Komputer nigdy nie był diagnozowany. Przeglądarka ciągle atakowana jest przez reklamy i inne wyskakujące okna. Nie jestem pewny że log z gmera jest zrobiony poprawnie, http://wklej.org/id/1635456/ FRST.txt Addition.txt
×
×
 • Dodaj nową pozycję...