Skocz do zawartości

Witamy na forum Fixitpc.pl
Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się - w przeciwnym wypadku zarejestruj konto. Rejestracja jest darmowa, prosta i umożliwia pełny dostęp do funkcji forum.
Zdjęcie

Przycisk "Dotacji" - wsparcie finansowe dla forum

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
93 odpowiedzi w tym temacie

picasso

picasso

Administrator

• Administratorzy
  • 36798 postów

Aktualnie dostępne dwie metody wsparcia, bank i PayPal. Kliknij na przyciski:

Przyszedł czas i na wątek wparcia dla forum. Umieściłam dwa banerki (bank + PayPal) w pasku bocznym na stronie głównej forum oraz powyżej w poście. Będę wdzięczna za wszelkie, nawet najdrobniejsze sumy. Jeśli drobnostkę prześle 10 osób, przestaje to być aż taka drobnostka. Bardzo bym chciała, by zwróciły mi się dotychczasowe i pokrywały kolejne koszty przedsięwzięcia. Plany przewidują i rozszerzenie parametrów serwera (m.in. na uwadze podnoszenie poprzeczki dla Załączników). Poza tym muszę myśleć perspektywicznie, forum to tkanka płynna tzn. rozrasta się i należy uczynić założenia dla elastycznego "rozciągania" zgodnie z potrzebą. Nie jestem w stanie wszystkiego zrobić z własnej kieszeni, a i jestem w niewdzięcznej sytuacji, działam charytatywnie i sama to jeszcze finansuję. Dlatego bardzo proszę o pomoc. I z góry dziękuję za ewentualne wsparcie.

Cóż, wiem jak to jest z dotacjami i to dotacjami na nie za obszernej przestrzeni, a ja działam w pojedynkę na zasadzie "Don Kichota" i nie mam żadnych pleców / parasoli. Dlatego rozważam na przyszłość wprowadzenie jakiegoś dodatkowego automatycznego systemu wsparcia / sponsoringu (najlepiej by i użytkownik miał z tego bonusy), który by gwarantował, że nie zostanę na lodzie. Ale uwaga: to nie to co można sobie pomyśleć! tylko nieinwazyjne działania! By nikogo nie obleciał strach co wyczyniam:

Spoiler

Pierwotnym zamiarem było stworzenie tu od razu dyskusji z prezentacją koncepcji + udziałem użytkowników zgłaszających ewentualne pomysły. Zdecydowałam jednak, że nie będę omawiać tej sprawy publicznie szczegółowo w chwili gdy nie jesteśmy na właściwym etapie (taki etap może też wcale nie nastąpić) i nie będzie żadnych realizacji, a powód jest następujący: podsuwanie pomysłów elementom trzecim, które już wybrały swoją drogę na skróty. Ewentualnie, jeśli ktoś już ma coś interesującego w zanadrzu, proszę o kontakt na PW.

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu.

keramti

keramti

Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 126 postów
Ja poproszę o numer konta na e-mail lub na PW, szanuje te forum na tyle ,że chętnie je wspomogę finansowe . Nie będzie to dużo ale jak sama Picasso napisało znajdzie nas się tysiąc co wpłaci 5 zł to już jest 5 000zł. i nie oczekuje żadnych bonusów -wpłacę ile mogę bo nieraz picasso mi pomogło:). A dlaczego nie skorzystam z przycisku dotacji no cóż jakoś mi nie odpowiada kolejna rejestracja gdzieś tam i podawanie tylu moich danych, gdyby np było przekierowanie po kliknięciu na dotacje i wybór np klikam na dotację rozwija mi sie lista z nazwami banków . klikam np place z Inteligo przekierowuje mnie na adres banku loguje się wpisuje kwotę jaka chcę przekazać i po zatwierdzeniu kaska leci do picasso. Nie wiem czy picasso dobrze mnie zrozumiało i czy odpowiednio dobrze wytłumaczyłem o co mi chodzi.

Obudowa SilentiumPC Gladius M40; System Microsoft Windows 10  PRO; Płyta główna Gigabyte GA-Z87-DS3H; Karta graficzna Gigabyte Radeon HD 7850 OC 2GB DDR5; Typ procesoraProcesor Intel Core i5-4440 3.1GHz; chłodzenie procesora SilentiumPC Fortis HE1225; Pamięć fizyczna 2 x 4 GB Kingston 1600 MHz; Dysk fizyczny system SSD Kingston 60GB V300 SATA3, 2.5'';dane TOSHIBA DT01ACA100 1 TB, internet Vectra do 100Mb/s , zasilacz Thermaltake Smart SE 630W 80Plus Bronze, antywirus Avast

izaw

izaw

Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 137 postów
keramti, picasso nie jest obojnakiem lub urządzeniem. Pisząc o Niej używaj odpowiedniej formy. Taki mały dodatek do tematu o profesjonalizmie.
"Myślenie jest trudne, ale można się do niego przyzwyczaić." - Kubuś Puchatek

picasso

picasso

Administrator

• Administratorzy
  • 36798 postów
keramti

Kilka innych osób mnie o to również pytało. Jak napisałam, aktualnie PayPal to jedyna metoda, którą mogę się bez przeszkód posłużyć i dostosować do warunków polskich. Niestety w związku z tym, że mieszkam za granicą, nie posiadam żadnego odpowiedniego polskiego konta, a założenie takiego jest związane z pewnymi perypetiami.
Postaram się załatwić tę sprawę, ale nie obiecuję szybkiego wykonania zadania. mBank mógłby być?
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu.

keramti

keramti

Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 126 postów
Mi wystarczy jak podasz mi na Pw numer konta na które należy przesłać kasę i pójdą tam moje złotówki. Korzystam z iPKO .

Obudowa SilentiumPC Gladius M40; System Microsoft Windows 10  PRO; Płyta główna Gigabyte GA-Z87-DS3H; Karta graficzna Gigabyte Radeon HD 7850 OC 2GB DDR5; Typ procesoraProcesor Intel Core i5-4440 3.1GHz; chłodzenie procesora SilentiumPC Fortis HE1225; Pamięć fizyczna 2 x 4 GB Kingston 1600 MHz; Dysk fizyczny system SSD Kingston 60GB V300 SATA3, 2.5'';dane TOSHIBA DT01ACA100 1 TB, internet Vectra do 100Mb/s , zasilacz Thermaltake Smart SE 630W 80Plus Bronze, antywirus Avast

DawidS28

DawidS28

Moderator

• Moderatorzy
  • 4757 postów

Dla osób, którym PayPal nie chce zaakceptować karty, a mają tam konto, polecam jako tymczasową alternatywę https://www.paypal-doladowania.pl/
Piszą, że darmowe. :)

// When I wrote this, only God and I understood what I was doing.
// Now, God only knows.

picasso

picasso

Administrator

• Administratorzy
  • 36798 postów
W związku z moim pobytem na wakacjach w Polsce mogłam w końcu załatwić alternatywną metodę wsparcia, o którą wiele osób mnie pytało, czyli tradycyjny przelew na rachunek w banku. Dane polskiego konta bankowego:

Właściciel konta:
Aretuza Folfas

Numer rachunku do rozliczeń krajowych:
47 1500 1487 1014 8051 4570 0000

Numer rachunku i BIC do rozliczeń transgranicznych:
PL 47 1500 1487 1014 8051 4570 0000 KRDBPLPW

Adres:
Kraków Kapelanka 17

Przy okazji, pragnę serdecznie podziękować wszystkim dotychczasowym darczyńcom.

Użytkownik picasso edytował ten post 04-06-2017 - 17:53
Aktualizacja 2017: zbyt często pada pytanie czy dane są aktualne. Oczywiście, w przeciwnym wypadku dokonałabym edycji. //picasso

Mysza

Mysza

Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 315 postów

... tradycyjny przelew na rachunek w banku.

Świetna informacja! Nawet mam konto w tym samym banku. :lol:

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
OS: MS WinXP Home SP3, Bios: AMI (12/10/07), Płyta główna: ASRock ALiveNF6P-VSTA, Procesor: AMD Athlon™ 64 X2 Dual Core Processor 4200+, RAM: Kingston 2x 1024 Mb, pamięć fizyczna 1792 Mb, Grafika: GeForce 6150 SE nForce 430 (zintegrowana), Dźwięk: Realtek High Definition Audio, Dysk fizyczny: SAMSUNG HD321KJ (320 GB, 7200 RPM, SATA-II), Partycje: typ NTFS, C (74,5 GB), D (223 GB), Zasilacz: be quiet Pure Power L7 430W, Monitor: LG L1952S [19" LCD]

piotreek

piotreek

Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 886 postów

@Picasso odnośnie reklam na forum :) może ciekawym rozwiązaniem (bo chyba w spoilerze tego nie wykluczasz do końca) a i dla mnie usera netu nie jest to jakoś forma dręcząca reklamy. Coś jak widziałem na niektórych forach że co któryś post pojawia się post pana Google (tekstowy z reklamą). Łatwo go można jak coś wyciąć adblockiem ;) ). To takie luźne rozważania ;)

picasso

picasso

Administrator

• Administratorzy
  • 36798 postów

piotreek, "Pan Google" ma to do siebie, że może podstawiać treści stojące w sprzeczności z tematem. Leczę cudzy system, a tu pod spodem link do wątpliwego reputacją skanera. Stara wyga się na to nie nabierze, ale użytkownik początkujący może błędnie zinterpretować ową wstawkę, w końcu figuruje to w temacie. Wiadomo, można to graficznie odróżnić, umieścić jakiś tekst, filtrować treści etc... Ale ...

Moje stanowisko znacie. Nie cierpię reklam, duszę się nimi. Stoi to w oczywistej sprzeczności z moją nową sytuacją i to w kontekście tego, że jestem samotnikiem sieciowym. Ale nie wybrałam łatwej drogi po najmniejszej linii oporu i mam wielką nadzieję, że ktoś to doceni i zrozumie moją niewdzięczną pozycję. Sądzę, że przyjdzie taki moment, że pistolet przy głowie mi się pojawi i będę zmuszona wkręcić jakąś reklamę na tyle nieinwazyjnie na ile to możliwe. Ale baaaardzo chcę tego uniknąć.

graffstudio

graffstudio

Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 15 postów

Jeśli chodzi o wsparcie finansowe dla forum to ja osobiście źle bym się czul wchodząc tu ponownie z jakimś problemem, który na pewno kiedyś jeszcze mnie spotka nie wspierając tego forum nawet jakąś symboliczna kwota. Oczywiście PayPal jest dobra forma i z niej właśnie skorzystałem, ale sam ponieważ również nie mieszkam w Polsce korzystam ze Skrilla z którego łatwiej jest dysponować chyba mimo wszystko środkami tam zgromadzonymi niż z ów wyżej wymienionego PayPala.

Picasso, im dłużej nie będzie tu reklam tym lepiej ;) . Ich brak to niewątpliwie wielki +

picasso

picasso

Administrator

• Administratorzy
  • 36798 postów
graffstudio, bardzo dziękuję. Podziękowania należą się także dla wszystkich innych użytkowników, którzy ostatnio zechcieli mnie wspomóc. Wybaczcie, że nie komentuję spraw za każdym razem indywidualnie, ale w pamięci wszystko mam odnotowane i jestem bardzo wdzięczna.

wieslaw531

wieslaw531

Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 5259 postów
UKASH`e.

Tu jest tańsze odblokowanie kompa.
Namawiam do skorzystania z przycisku.
W10 Pro x64, ASUS Sabertooth 990FX R2.0, AMD FX-8350 4200 MHz + Sapphire 4N000-01-40G, ASUS R9290-DC2OC-4GD5,Kingston KHX16C9K4/32X, WD2003FZEX, WD1502FAEX, ST500DM002, BeQuiet DarkPower Pro P10 750W, ASUS VW266H, NIS, Numer Identyfikacyjny karty MICROSOFT 0049847.

francmaurer

francmaurer

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów
picasso jak dla mnie twoja skuteczność w działaniu powinna wystarczyć byś nie musiała uciekać się do reklam. Nie powiem ze jestem w tym fachowcem ale masz rację ze zupełnie zieloni na forach mogą wstawki z googla potraktować jako część pomocy.... jak choćby co druga osoba której pomogłaś przesłała 10 zł za uratowanie ich systemu i odzyskania danych to myślę ze takiej potrzeby nie bedzie byś musiała się uciekać do reklam. U mnie masz wielki szacun... a przelew już poszedł. A dla wszystkich użytkowników którzy się zastanawiają nad dotacją choćby najmniejszą, pomyślcie ile musielibyśćie zapłacić za taką usługę w serwisie. nie mówiąc juz o czasie jaki wasz komputer byłby poza waszym zasięgiem. Picasso jeszcze raz dzięki za pomoc.

sprocket

sprocket

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów
Jak najbardziej dołączam się do wypowiedzi poprzednika. Ode mnie również wielki szacun i też mały przelew poszedł. Jeszcze raz serdecznie dziękuję za pomoc.

cezary2x

cezary2x

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Sam prowadzę forum (zupełnie inna tematyka) i wiem, że reklamy na forum nie są niczym "fajnym" i każdy szanujący się administrator raczej się ich wystrzega ;)
picasso-dziękuję Ci za bezinteresowną pomoc i trzymam kciuki za konsekwencję w działaniach :)

fotografia ślubna arek gmurczyk

miskowski

miskowski

Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 11 postów
Dziękuję za fachową pomoc i pozdrawiam!

marasol

marasol

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

coś tam się przelało ;) :cheer: . dzięki i pozdrawiam.

agata

agata

Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 11 postów

Dziękuję za fachową pomoc dla Staff i pozdrawiam! Jak nabardziej rozumem wsparcie finansowe dla forum :cheer:

budar

budar

Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 12 postów
Witam. Bardzo dziękuję za udzieloną bezpłatną pomoc. Parę groszy wysłałem także, bardzo mi pomogliście nie wiedziałem, że tacy wspaniali ludzie istnieją w świecie internetu. Jesteście bardzo zdolni, że wam się chce z nami takimi internetowymi laikami i zieleniakami jak my męczyć to na prawdę, chylę czoła. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych