Skocz do zawartości

Przycisk "Dotacji" - wsparcie finansowe dla forum


picasso

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Witam, przycisk z dotacjami powinien byc jakos specjalnie wyodrebniony. Sam do tej pory  niewiedzialem jak to zrobic. Czasami jak cos widac od razu inaczej wplywa na przyszlych darczyncow (nie chce im sie szukac). Nie jest to takie oczywiste dla takich laikow jak ja (dopiero dzisiaj przypadkiem to zauwazylem),  naprawde duzo by to ulatwilo. Na przyklad zamiast reklamy na stronie glownej dac duzy baner na dobrowolne wplaty. Na marginesie to jest genialna strona, pomaga wszystkim indywidualnie. Wielki szacunek

ps. jutro cos przeleje bo mi sumienie nie da spokoju  :P

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam :)

 

proponuję zmianę LOGO banku  na  Bank Zachodni WBK S.A. ( w wyniku połączenia banków marka Kredyt Banku zniknęła ) 

http://www.bzwbk.pl/

 

2nklzsz.jpg

 

 

załaczona obecnie miniaturka

 

nzps42.jpg

 

to tylko wyróznik  dla bankowości elektronicznej byłych klientów Kredyt Banku z uwagi na inne platformy logowania - nie jest to logo banku prowadzącego obecnie rachunek

 

 

Odnośnik do komentarza

Mysza, tak, oczywiście wiem o fuzji, ale zostało dobrane takie logo ze względów graficznych. To tylko umowa graficzna.

 

Fakt, że poprzednie niebieskie logo dużo ładniej się komponowało z całością :)

 

...  ale być może (półżartem) ta czerwień będzie wyjściem naprzeciw takim potrzebom :D :

 

Witam, przycisk z dotacjami powinien byc jakos specjalnie wyodrebniony. Sam do tej pory  niewiedzialem jak to zrobic. Czasami jak cos widac od razu inaczej wplywa na przyszlych darczyncow (nie chce im sie szukac). Nie jest to takie oczywiste dla takich laikow jak ja (dopiero dzisiaj przypadkiem to zauwazylem),  naprawde duzo by to ulatwilo. Na przyklad zamiast reklamy na stronie glownej dac duzy baner na dobrowolne wplaty. Na marginesie to jest genialna strona, pomaga wszystkim indywidualnie. Wielki szacunek

ps. jutro cos przeleje bo mi sumienie nie da spokoju  :P

 

igem9l.jpg

Odnośnik do komentarza

Chwaląc się kto dał i ile dał jest moim zdaniem nieeleganckie i stawia Aretuze w kłopotliwej sytuacji. Wywieracie w ten sposób presje na dziewczyne by przy kolejnych waszych problemach szybko i gładko wam pomogła bo przecież kiedyś już raz jej zapłaciliśie co nie ? A co jeśli dziewczyna wam nie pomoże ? Będziecie mieli do niej żal i pretensje ?Więc jeżeli już przelewacie pieniążki za usprawnienie pracy komputera to zróbcie to anonimowo i bez rozgłosu.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Niestety, nie mogę być tak pomocny na forum jak np Wieslaw531, więc dobrze, że jest prosty sposób dotowania forum.


 

Mojej sprawie najwiecej uwagi poświęcił akurat Wieslaw531 i trochę mnie martwi, że nie wiem jak Jemu choć częściowo wynagrodzić czas. Pocieszam się tylko, że chyba Picasso i Wieslaw531 są przyjaciółmi co pomagają sobie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Samozwańczo postanowiłem pomagać podczas absencji Picasso. Regulamin forum nic nie mówi, co robić w sytuacji kiedy osoby uprawnione są chore lub ich nie ma z innych powodów.

Ze swej strony zapewniam wszystkich uzytkowników - na ile będę wiedział - na tyle pomogę. Wyznaję zasadę, aby nie zaszkodzic.

Apeluję do wszystkich, którzy dostana pomoc o wpłate kwot wedle uznania na forumowe konto. Teraz gra idzie nie o utrzymanie serwera, ale o zdrowie Picasso.

 

Pozdrawiam wszystkich

 

z poważaniem Zappa

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Witaj,

 

Zrobiłem wszystko jak należy (logi i opis załączę w wątku). Czy konto poniżej jest aktualne? Nie korzystam w tej chwili z paypala, więc najchętniej zrobiłbym tradycyjny przelew. Nie będzie to bardzo dużo, ale postaram się od czasu do czasu Cię wspierać. Duży szacun za Twoją pracę.

 

pozdrawiam

Igor

 

 

 

W związku z moim pobytem na wakacjach w Polsce mogłam w końcu załatwić alternatywną metodę wsparcia, o którą wiele osób mnie pytało, czyli tradycyjny przelew na rachunek w banku. Dane polskiego konta bankowego:

 

Właściciel konta:

Aretuza Folfas

 

Numer rachunku do rozliczeń krajowych:

47 1500 1487 1014 8051 4570 0000

 

Numer rachunku i BIC do rozliczeń transgranicznych:

PL 47 1500 1487 1014 8051 4570 0000 KRDBPLPW

 

Adres:

Kraków Kapelanka 17

 

 

Przy okazji, pragnę serdecznie podziękować wszystkim dotychczasowym darczyńcom.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...