Skocz do zawartości

Sprawdź płeć komputera


Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa "komputer" podobnie jak "człowiek", mimo rodzaju męskiego, może być kobietą lub mężczyzną, jak to sprawdzić:

-tworzymy w notatniku nowy dokument i wpisujemy tekst: CreateObject("SAPI.SpVoice").Speak"Greetings my friend I your computer Listen to my voice and you learn the man I or the woman and i love you" , zapisujemy jako - computer_pol.vbs , zamykamy notatnik i uruchamiamy utworzony skrypt.

Niestety bardzo się zawiodłem, mój komp to facet.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Myszka

Ja jednak wolę określenia bardziej sympatyczne i mniej rubaszne w stosunku do dziewczyn.

 

@wieslaw531

... bo widzisz, jako zwykła szara "myszka" jestem poza kręgiem Pań, które wymieniłeś :

Obrażasz wiele wspaniałych Pań, które mogą Ci wiele pomóc, mają większą wiedzę itp.

więc mnie to określenie nie obraża ;)
Odnośnik do komentarza

Odnoszę wrażenie, że czujesz się zdołowana i mam nadzieję, że tylko na forum.

@wieslaw531

nie wiem, czy powinnam się do tego odnieść, czy nie,

zabrzmiało bardzo refleksyjnie i poważnie, a w sumie nie chciałam swoim wpisem skłaniać do refleksji,

nie wiem , czy jestem zdołowana - jeśli chodzi o forum to raczej nieco "poobijana", a jeśli chodzi o życie - być może w życiu zawodowym, nie akceptując pewnych zachowań, czekają mnie jakieś decyzje - to bardziej napięcie i stres ...

 

tu w temacie pisząc, że jestem poza kręgiem Pań, które wymieniłeś, nie kierowałam się tym, co mi wcześniej niektórzy napisali, ale dosłownym rozebraniem zdania na czynniki - pierwsze :

gdyby było napisane - "Obrażasz wiele wspaniałych Pań" to zbiór byłby znacznie większy :) ,

ale po dodaniu - "które mogą Ci wiele pomóc, mają większą wiedzę" - "zbiór" zawęża się tylko do tych z dużą wiedzą, a to mi nasuwa na myśl "zbiór" jednoosobowy - @Picasso - bo tylko Ona jako Kobieta góruje wiedzą nad Facetami, którzy tu pomagają ... ;)

 

no i tyle, nie jest tak źle z tym "dołkiem" :lol:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...