Skocz do zawartości

dragolice

Użytkownicy
 • Postów

  349
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

O dragolice

 • Urodziny 29 Września

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Polska
 • Hobby:
  Elektronika, Muzyka, Informatyka, Kalistenika, FireShow.

Ostatnie wizyty

9 384 wyświetleń profilu
 1. U mnie Firefox też ma kłopoty z długim ładowaniem, a Edge bez problemów sobie radzi. Może faktycznie coś z cache itp.
 2. Cześć, od jakiegoś czasu mam mały problem z logowaniem się do systemu, a przedstawia się on następująco: 1. Uruchamiam laptopa guziczkiem. 2. Pokazuje się godzina i tapetka ekranu przed logowaniem. 3. Klikam myszką i zawsze pojawiała się nazwa użytkownika i zdjęcie z prośbą o hasło. 4. Jest pusty ekran. Po jakichś 10 sekundach wraca z powrotem do ekranu z godziną i mozna tak w nieskończoność. 5. Gdy kliknę Uruchom ponownie na chwilkę mignie mi moje zdjęcie i nazwa użytkownika z napisem ponowne uruchamianie i komputer się resetuje. 6. Po restarcie wszystko funkcjonuje prawidłowo, mogę się zalogować do systemu. 7. Gdy wyłączę laptopa przyciskiem Zamknij i ponownie go uruchamiam guziczkiem to wszystko zaczyna się od nowa, nie mogę się dostać do swojego konta bo ekran jest pusty. Słyszałem gdzieś na internecie, że jest to bug Windowsa 10. Pytanie brzmi co w takim wypadku? Kontaktować się z supportem? Coś to pomoże? Coś podesłać?
 3. O kurczę, zrobię jak pisałem, dzięki - zmiana opcji powoduje powrót do pierwotnego wyglądu 😁
 4. Jakoś tak teraz zakuło w oczy :) Wcześniej tego nie widziałem. Jedna rzecz mnie zaciekawiła - zmieniłem styl wyświetlania strony głównej na taką jedną wielką listę z tematami i nie mam możliwości powrotu do poprzednich ustawień. Jak gdzieś jednak jest opcja to już pora na sen. :) Po zmianie ustawienia na ostatni post wszystko działa jak należy, dzięki.
 5. Cześć, bardzo dużo fajnych zmian. Zmiana stylu u góry jednym kliknięciem to strzał w 10. Zauważyłem, że przy kliknięciu w ostatni post w danym dziale na stronie głównej pojawia się nad nim siwy baner, który jest domyślnie na samej górze. Kliknięcie wstecz nie powoduje jego zniknięcia w połowie strony głównej. Dopiero ruch scrollem powoduje przywrócenie normalnego wyglądu. Gdy się kliknie ostatni post w danym dziale to czasami nie przenosi do ostatniego postu, lecz pierwszego. Pewnie ma to związek z bugiem w firefox z linkami do konkretnych postów. Cache wyczyściłem na takich ustawieniach:
 6. Udało się :). Support odpuścił, a ja znalazłem przyczynę problemu :) Okazało się, że winna była zmiana w rejestrze. Mówiąc dokładniej - usunięcie z menu kontekstowego pozycji "Uruchom jako administrator". Nawet gdy miałem wyłączone UAC. Tak więc chyba nikt z zewnątrz by się nie kapnął :)
 7. Okej, udało się. Bootowalny pendrive z narzędziem Rescue Kit 14 Free (wersja sprzed lat) wystartował i działa dobrze. Niestety, jak słusznie zauważył @Bonifacy, brak jest obsługi Windows 10. ------------------------------------------------------------------------- Odezwał się support, co fajne - w języku polskim :) Czekam na wskazówki/instrukcje. Z tego co widzę bezpośredni link w języku angielskim ma więcej pozycji do pobrania, być może linkowany jest niezgodny instalator. Pobieram program z linka: https://paragon-software.pl/bezplatne/rk-free# Po kliknięciu Pobierz kierowany jestem na dół strony gdzie znajduje się odnośnik do pobrania instalatora całego zestawu. -------------------------------------------------------------------------
 8. Dzięki za wszystkie odpowiedzi :) Więc tak, pobrałem rk14_free.exe z linku od dobrych programów. Przy instalacji prosi mnie o klucz: Kliknięcie w link kieruje mnie na zmienioną stronę: https://www.paragon-software.com/free/rk-free/#resources Niestety tam już jest promowany produkt Paragon Hard Disk Manager for Windows, którego częścią jest program na którym mi zależy. Problem licencji udało się rozwiązać. Jestem na etapie ściągania ADK/WAIK. Napiszę jak uda się/nie uda się uruchomić to cudo :). Dzięki, zawsze coś nowego wpadnie. Poczytam o tym.
 9. Ustaliłem, że instalator tworzy jeszcze foldery: a) C:\Windows\Temp\{6C7DF6A2-04B2-42A8-AD2F-B5D1FDDA9749}\.ba banner.png BootstrapperApplicationData.xml cute.de.qm cute.qm cute.wxl License.de.htm License.htm msvcp140.dll Paragon.Wix.Qt.dll Qt5Core.dll Qt5Gui.dll Qt5Widgets.dll Qt5WinExtras.dll vcruntime140.dll b) C:\Windows\Temp\{6C7DF6A2-04B2-42A8-AD2F-B5D1FDDA9749}\.ba\1031 cute.wxl c) C:\Windows\Temp\{6C7DF6A2-04B2-42A8-AD2F-B5D1FDDA9749}\.ba\platforms qwindows.dll d) C:\Windows\Temp\{6C7DF6A2-04B2-42A8-AD2F-B5D1FDDA9749}\.ba\styles qwindowsvistastyle.dll e) C:\Windows\Temp\{6C7DF6A2-04B2-42A8-AD2F-B5D1FDDA9749}\.be hdm16basic_x64.exe Moją uwagę przykuł plik msvcp140.dll, ale sprawdziłem i Microsoft Visual С++ 2015 Redistributable mam zainstalowane. Skontaktowałem się z supportem, czekam na odpowiedź. Jak coś ustalą to napiszę. Dziwne, że problem występuje zarówno na Windows 10 i Windows 7.
 10. Wykonywalne działają dobrze :) Ciężko powiedzieć nawet o jaki plik/rozszerzenie chodzi. Jedyne pliki jakie są tworzone przez instalator to:
 11. Cześć, Chciałem utworzyć bootowalne iso Paragon Rescue Kit Free. Niestety, aby to zrobić muszę pobrać cały zestaw: Więc pobieram program Hard Disk Manager for Windows i jest problem. Nie ważne, czy to Windows 7, czy Windows 10 dostaję komunikat: Domyśla się ktoś o co chodzi?
 12. Ostatnio się dowiedziałem, że mamy zdolnych młodych gitarzystów :D I tak sobie słucham:
 13. Bez modyfikacji jak i z jest próba zalogowania do ostatnio używanego konta. Jeśli ostatnio używane konto miało hasło to automatycznie je wybierze i poprosi o hasło. Jeśli ostatnio używane konto nie miało hasła to zaloguje się automatycznie. Opisana modyfikacja sprawia, że jeśli ostatnio używane konto nie miało hasła to nie zaloguje się ono automatycznie. Wyświetli się przycisk zaloguj, więc można wybrać innego użytkownika.
 14. Hm, wygląda na to, że nowa wersja programu wprowadziła limity. Spróbuj znaleźć w sieci wersję przedstawioną na filmie, czyli 9.1.
 15. Wybór konta masz w pasku po lewej stronie, chodzi Ci o wyłączenie autologowania ostatnio używanego konta? KLIK Edycja uprawnień jest konieczna, aby system nie przywrócił domyślnych wartości w tym kluczu.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...