Skocz do zawartości

dragolice

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  344
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O dragolice

 • Tytuł
  Użytkownik
 • Urodziny 29 Września

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Polska
 • Hobby:
  Elektronika, Muzyka, Informatyka, Kalistenika, FireShow.

Ostatnie wizyty

8 116 wyświetleń profilu
 1. Udało się :). Support odpuścił, a ja znalazłem przyczynę problemu :) Okazało się, że winna była zmiana w rejestrze. Mówiąc dokładniej - usunięcie z menu kontekstowego pozycji "Uruchom jako administrator". Nawet gdy miałem wyłączone UAC. Tak więc chyba nikt z zewnątrz by się nie kapnął :)
 2. Okej, udało się. Bootowalny pendrive z narzędziem Rescue Kit 14 Free (wersja sprzed lat) wystartował i działa dobrze. Niestety, jak słusznie zauważył @Bonifacy, brak jest obsługi Windows 10. ------------------------------------------------------------------------- Odezwał się support, co fajne - w języku polskim :) Czekam na wskazówki/instrukcje. Z tego co widzę bezpośredni link w języku angielskim ma więcej pozycji do pobrania, być może linkowany jest niezgodny instalator. Pobieram program z linka: https://paragon-software.pl/bezplatne/rk-free# Po kliknięciu Pobierz kierowany jestem na dół strony gdzie znajduje się odnośnik do pobrania instalatora całego zestawu. -------------------------------------------------------------------------
 3. Dzięki za wszystkie odpowiedzi :) Więc tak, pobrałem rk14_free.exe z linku od dobrych programów. Przy instalacji prosi mnie o klucz: Kliknięcie w link kieruje mnie na zmienioną stronę: https://www.paragon-software.com/free/rk-free/#resources Niestety tam już jest promowany produkt Paragon Hard Disk Manager for Windows, którego częścią jest program na którym mi zależy. Problem licencji udało się rozwiązać. Jestem na etapie ściągania ADK/WAIK. Napiszę jak uda się/nie uda się uruchomić to cudo :). Dzięki, zawsze coś nowego wpadnie. Poczytam o tym.
 4. Ustaliłem, że instalator tworzy jeszcze foldery: a) C:\Windows\Temp\{6C7DF6A2-04B2-42A8-AD2F-B5D1FDDA9749}\.ba banner.png BootstrapperApplicationData.xml cute.de.qm cute.qm cute.wxl License.de.htm License.htm msvcp140.dll Paragon.Wix.Qt.dll Qt5Core.dll Qt5Gui.dll Qt5Widgets.dll Qt5WinExtras.dll vcruntime140.dll b) C:\Windows\Temp\{6C7DF6A2-04B2-42A8-AD2F-B5D1FDDA9749}\.ba\1031 cute.wxl c) C:\Windows\Temp\{6C7DF6A2-04B2-42A8-AD2F-B5D1FDDA9749}\.ba\platforms qwindows.dll d) C:\Windows\Temp\{6C7DF6A2-04B2-42A8-AD2F-B5D1FDDA9749}\.ba\styles qwindowsvistastyle.dll e) C:\Windows\Temp\{6C7DF6A2-04B2-42A8-AD2F-B5D1FDDA9749}\.be hdm16basic_x64.exe Moją uwagę przykuł plik msvcp140.dll, ale sprawdziłem i Microsoft Visual С++ 2015 Redistributable mam zainstalowane. Skontaktowałem się z supportem, czekam na odpowiedź. Jak coś ustalą to napiszę. Dziwne, że problem występuje zarówno na Windows 10 i Windows 7.
 5. Wykonywalne działają dobrze :) Ciężko powiedzieć nawet o jaki plik/rozszerzenie chodzi. Jedyne pliki jakie są tworzone przez instalator to:
 6. Cześć, Chciałem utworzyć bootowalne iso Paragon Rescue Kit Free. Niestety, aby to zrobić muszę pobrać cały zestaw: Więc pobieram program Hard Disk Manager for Windows i jest problem. Nie ważne, czy to Windows 7, czy Windows 10 dostaję komunikat: Domyśla się ktoś o co chodzi?
 7. Ostatnio się dowiedziałem, że mamy zdolnych młodych gitarzystów :D I tak sobie słucham:
 8. Bez modyfikacji jak i z jest próba zalogowania do ostatnio używanego konta. Jeśli ostatnio używane konto miało hasło to automatycznie je wybierze i poprosi o hasło. Jeśli ostatnio używane konto nie miało hasła to zaloguje się automatycznie. Opisana modyfikacja sprawia, że jeśli ostatnio używane konto nie miało hasła to nie zaloguje się ono automatycznie. Wyświetli się przycisk zaloguj, więc można wybrać innego użytkownika.
 9. Hm, wygląda na to, że nowa wersja programu wprowadziła limity. Spróbuj znaleźć w sieci wersję przedstawioną na filmie, czyli 9.1.
 10. Wybór konta masz w pasku po lewej stronie, chodzi Ci o wyłączenie autologowania ostatnio używanego konta? KLIK Edycja uprawnień jest konieczna, aby system nie przywrócił domyślnych wartości w tym kluczu.
 11. Spróbuj metody przedstawionej na filmie: KLIK
 12. Pierwsze cmd otworzyłeś z uprawnieniami administratora? Mogłeś skopiować i wkleić wyniki polecenia do postu. Próbuj odinstalować i zainstalować ponownie problematyczne aplikacje. Na moim systemie ustanowienie dla folderu uprawnienia odczyt i wykonanie skutecznie blokuje możliwość kopiowania do/z folderu w którym znajdują się pliki. Wklej screena z uprawnieniami po tym poleceniu.
 13. Na stronie, którą podałem jest opis jak zresetować uprawnienia do tego folderu, niestety jak twierdzą do tego nie wystarczą uprawnienia konta administratora. Potrzebne są uprawnienia konta system. Spróbuj może tej metody z pobraniem pliku psexec https://docs.microsoft.com/en-us/sysinternals/downloads/psexec Wrzuć go do folderu system32. Odpal cmd i wpisz: psexec.exe -s -i cmd I dopiero w tym oknie wpisz: icacls "C:\Program Files\WindowsApps" /reset /t /c /q
 14. Sprawdź uprawnienia folderów wewnątrz folderu WindowsApps. Wejdź na ten link: https://www.intowindows.com/how-to-reinstall-store-and-other-preinstalled-apps-in-windows-10/ Spróbuj przeinstalować jakąkolwiek aplikację. W ostateczności: https://superuser.com/questions/1288014/reset-default-acls-for-c-program-files-windowsapps
 15. Twórca właściciel miałeś ustawione na pełna kontrola. Usuń swoje konto z uprawnień. Aplikacje działają?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...