Skocz do zawartości

LikwidatoR

Użytkownicy
 • Postów

  536
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

O LikwidatoR

 • Urodziny 03.03.1990

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Skąd:
  POLAND
 1. Za Spysheltera można zainstalować Zemane ANtilogger Więc wspiera system Windows 8 64 bit:)
 2. Online Armor: Comodo obsługuje też systemy 64 bitowe. Tak samo Outpost. Tak, monitor zachowań
 3. Spyshelter posiada Hipsa oprócz modułu anty keylogger, a ZoneAlarm również monitor systemu posiada więc być może się gryzą. Darmowy Malwarebytes nie ma ochrony real time, chyba tylko 2 tygodnie na okres triala, później wygasa, ja bym zostawił. Skan na jakiś czas profilaktyczny nie zaszkodzi . Spyshelter jest dobry, też bym zostawił. Panda to dobry Av działający w chmurze , więc nie ma co wyrzucać . Dodałbym tylko Keyscramblera Personal, jest za darmo, szyfruje wybijane przez nas znaki, więc jakby nawet jakiś trojan/keylogger się zagnieździł to haseł Twoich nie odczyta. I w sumie zestaw lekki.
 4. Nie powinny, teraz Comodo bardziej specjalizuje się w pakiecie Internet Security, nie wiem czy teraz firewall nie jest wyłącznie zaimplikowany w pakiet czy można zainstalować go osobno bez modułu AV i piaskownicy , nie siedzę za bardzo teraz w Comodo więc nie jestem. pewien. Dawniej pamiętam stare wersje Comodo Firewall wersja 2x co można było osobno zainstalować, osobny twór . Musiałbyś sprawdzić jak teraz jest w wersji 6 x Najlepsze Firewalle czy to z Hipsem czy bez Hipsa są w języku angielskim. Np. PrivateFirewall( Free). Za to spolszczony jest Online Armor( Free/płatna) . Również posiada HIPSA. Outpost Firewall Pro, też jest spolszczony z dodatkiem Hipsa.( płatna) Z firewalli samych bez dodatków bardzo dobry jest Look N Stop( płatny), lecz nie jest w języku polskim. Dobry był/jest Sygate Personal Firewall, lecz jest nie rozwijany od dawna, i nie po polsku, ale swoje zadania firewalla wykonuje. . Sunbelt Firewall, jest po polsku, ale parę lat też nie rozwijany. Najwięcej firewalli jest z dodatkiem Hipsa, jeszcze Jeticho, ZoneAlarm , do wyboru do koloru. One z tego co pamiętam nie są po Polsku. Jest jeszcze Pc Tools( darmowy) Firewall, też posiada Hipsa i akurat on jest po polsku i jest dobry:)
 5. Za dużo programów do optymalizacji nie ma co używać bo im bardziej niby zaawansowane to jest szansa,że usunie za dużo i coś może zepsuć . Ja używam Auslogisca Boost Speeda. Za pomocą niego czyszczę rejestr i usuwam śmieci. Jest skuteczniejszy od darmowego Ccleanera i nie robi bałaganu z systemem. Dobra jest również JV16 Power Tools, ale płatna . Bardzo dobrze czyści rejestr. Używałem również Argente registry cleaner, bardzo dobrze czyści, lecz u mnie usunął za dużo i Norton ghost mi padł i sam później program po wyczyszczeniu śmieci , trzeba było przywracać kopie. Co do uzupełnienia antywirusa, to możesz dać 2 na raz. Przecież darmowy Malwarebytes nie działa w real time więc możesz go włączyć tylko gdy będziesz skanował raz na jakiś czas, a dysku też szarpać wtedy nie będzie. Hitman Pro jest bardzo lekki, działa w chmurze , można nim skanować system nawet jak licencja lub trial 30 dniowy wygaśnie , lecz już zagrożeń nie usuniesz, ale dobry jest, ponieważ posiada parę silników antywirusowych i jak coś wykryje to będziesz przynajmniej wiedział,że coś masz. Nie musisz tych programów używać w real time więc o zasoby kompa się nie bój, a a dysku dużo nie zajmują miejsca przecież. Do defragmentacji , raz na miesiąc jak machniesz to starczy, dobry jest OQO Defrag Professional. Najdokładniejszy według mnie jest płatny Diskeeper, świetnie defragmentuje, dokładnie, lecz jest wolny , coś za coś. Defragmentator od Auslogicsa też jest dobry. Wybierz jeden z nich, 1 w zupełności wystarczy.
 6. Nic nie powinieneś zmieniać teoretycznie , jedynie może się odezwać FW Comodo, czy przepuścić połączenia Avasta , pewnie przy aktualizacjach sygnatur, choć to nie jest pewne ,że się pojawią takie komunikaty.. Dawniej była afera,że Comodo sprzedaje swoje certyfikaty firmom o niezbyt dobrej reputacji i ,że z prywatnością nie jest za dobrze. Teraz coś ucichło . W sumie teraz to każdy szpieguje, google przez Gmiala, facebook itd, itd . Nie ma 100% anonimowości, nawet przez VPNy typu Cyber Ghost np.
 7. Ciasteczka cookies są niegroźne, można je usuwać darmowym Ccleanerem . Nie ma się czego obawiać ,że to groźna aktywna infekcja, także spokojnie:)
 8. Nic nie masz, kaspersky wyciął w locie trojana. Ponowne skanowanie jakie wykonałeś to potwierdziło. Gdyby coś było to by wykrył przy skanie, posiada przecież sygnaturę szkodnika jak przy otwarciu linka wykrywał
 9. hej, Outpost to bardzo dobry produkt. Posiada oprócz firewalla HIPSA , który jest bardzo solidny . Jeśli to wszystko co piszesz jest prawdą, nie ściągasz byle czego, sprawdzasz uwaznie na VT pliki to Ci bunkier w ogóle nie potrzebny. Jak Ci Outpost służy, nie zamula to go zostaw. Masz FW i Hipsa jednocześnie. Zainstaluj do niego Keyscramblera Personal i będzie Ci szyfrował znaki z klawiatury więc trojan jak nawet się załaduję to ich nie odczyta:) Piaskownice masz więc jest dobrze. Możesz raz na jakiś czas zeskanować system Hitmanem Pro/ Malwarebytes Anti-Malware profilaktycznie jako skaner na żądanie nie w czasie rzeczywistym, aby kompa w real time nie zamulało i styknie. Nie ma co popadać w paranoje . Więc zestaw Outpost+ Keyscrambler Personal+ piaskownica + kopia systemu+ skanerek w zupełności wystarczą, lekko i bezpiecznie.
 10. Siema, Aby się nie bawić w składaki i mieć bardzo dobrą ochronę, spróbuj najnowszy pakiet IS Kisa 2013;)
 11. KIS 2013 13.0.1.4190 (RC) http://devbuilds.kaspersky-labs.com/devbuilds/KIS2013/13.0.1.4190%28RC%29/
 12. Nowiutki test od AV-C sprawdzający ja radzą sobie programy antywirusowe z popularnym ostatnio phishingiem. Szczegóły: http://www.av-comparatives.org/images/docs/avc_aph_201207_en.pdf
 13. Niezły pakiecik, solidna zapora, silnik AV bardzo dobry od Kaspersky'ego, skuteczność powinna być dobra, co do obciążenia może troszkę obciążać.
 14. KIS 2013 13.0.1.4173 http://devbuilds.kaspersky-labs.com/devbuilds/KIS2013/13.0.1.4173/
×
×
 • Dodaj nową pozycję...