Skocz do zawartości

Nie działa facebook, gmail i co gorsza adsense


Rekomendowane odpowiedzi

od około tygodnia mam problem z facebookiem, pocztą gmail oraz logowaniem się do google.com/adsense.

Korzystam z laptopa DELL, którego zabieram też do pracy.

W domu łączę się z internetem Orange Freedom Pro (technologia bezprzewodowa CDMA) poprzez wifi z routera podłączonego do PC.

W pracy - wifi z T-Mobile - ale tam łącze jest na kablach TP - tu wszystko śmiga ok.

Gdy w domu odpalam fejsa lub chcę sprawdzić gmaila, przeglądarka dosyć długo kręci, po czym albo nic się nie dzieje, albo wyskakuje "Program Internet Explorer nie może wyświetlić witryny sieci Web" i odwołuje się do diagnostyki, z której oczywiście nic nie wynika.

Wszystko zaczęło się od aktualizacji AVASTA do wersji 7, ale nie wiem czy to przez to, bo po jego odinstalowaniu nic się nie zmieniło.

Zabawy z zapora i czyszczenie ciasteczek też spaliły na panewce.

Dziś zauważyłem, że YouTube też nie działa. Wszystkie inne strony działają bez zarzutu. Tylko z tymi mam problem.

Nie wiem już co mam robić (format mi chodzi po głowie, ale wolałbym go uniknąć).

Skan antywirusem wskazuje, że system nie jest zakażony.

Nie wiem już co robić. Proszę pomóżcie.

OTL.Txt

Extras.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
niech zacznie od Avast Uninstall Utility uruchomionego z poziomu Trybu awaryjnego Windows
- zrobione
odinstaluj też śmiecia Windows Searchqu Toolbar
- zrobione
po tym popraw przez AdwCleaner z opcji Delete
- zrobione

 

Teraz jestem w pracy, a tu korzystam z internetu z łącza T-Mobile na kablach TP, przy którym problem nie występuje, więc nie sprawdzę czy pomogło. Dopiero po powrocie do domu, zobaczę czy jest poprawa przy Orange Freedom Pro.

 

poniżej pliki z raportów

AdwCleanerS1.txt

OTL.Txt

Extras.Txt

Odnośnik do komentarza

Oprócz tego co powiedział piotreek możesz też spróbować co się stanie jak odpalisz Ubuntu z pendrive'a albo z płyty CD http://www.ubuntu.com/download/ubuntu/download Gdyby działało to mógłbyś korzystać z tych serwisów w ten sposób do czasu rozwiązania problemu. Spróbuj też spingować te serwisy i powiedz jak poszło. Sprawdź też czy działa z poziomu innej przeglądarki niż IE bo z tego co widzę nie masz żadnej alternatywnej.

Odnośnik do komentarza

Sprawdź na innym laptopie/urządzeniu z Wifi bo to wygląda na problem po stronie dostawcy?, Czy w routerze nie masz czasem ustawionej black listy stron WWW??

do tego routera mam podłączony też pecet i tam wszystko jest ok, więc to chyba nie dostawca. W ustawieniach routera nie ma black listy stron www. Inne przeglądarki też próbowałem i jest tak samo jak na IE9.
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...