Skocz do zawartości

Sprawy organizacyjne - Powitanie :)

picasso

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Pozdrawiam.Już sie przestraszyłem ze Picasso nam znikła.ale jest i tak trzymać.

Zbycho z poprzedniego forum.

Zbycho(Aniu :P)...gdzieś Ty był (była) człowieku ??? Na Avirze myśleliśmy,że "zrobiłeś"(zrobiłaś) jakiś Bank Centralny :cheer:...stąd Twoje zniknięcie...

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam serdecznie Wszystkich,

Trafiłem tu przez własny upór i wytrwałość w przekopywaniu się przez stertę różnistych materiałów online.
Łącznikiem mym z ... do tego forum jest maggreg i jego obszerny materiał nt: "unattended installation".
Dziękuję maggreg'owi za jego pracę nad zebraniem w przystępny i skondensowany sposób tak obszernej wiedzy jw.
Mimo, że jestem tutaj nowy, to mam nadzięję, że będę miał sposobność do podzielenia się już nienowym kawałkiem mojej więdzy z dziedziny IT.

Pozdrawiam Waszystkich a szczególnie Tfurcuf  :)  tego miejsca.

kilerOS.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...

Nie wiem, dla czego o wszystkim dowiaduję się na końcu (może gdyby Unicorn wysłał adres nowego forum zamiast historii, zanim usunęli jego konto)... W każdym razie witam - witam wszystkich starych i nowych znajomych. Witam i Ciebie o Wielka Picasso. Stary już jestem i małżeństwo mnie dopadło od czasu mojej bytności na SE, ale może się przydam, a i może namiastki starej atmosfery powrócą... (bez IPSa oczywiście :D )
Pozdrawiam
Soosa vel Sosek vel Myanmar (a wszystko przez politykę :/)

Odnośnik do odpowiedzi

no nie... Picasso ma już męża  ;) <ściana> nie, no żartuję... co najgorsze zaraz wyskoczę z prośba o pomoc.
Już się przestraszyłem, że nie będzie mi miał kto pomóc w życiu ;)
kilkakrotnie ratowano tyłek mi bądź moim znajomym za co chciałem serdecznie podziękować. Promocja forum z mojej strony nastąpi wśród znajomym w pełnym zakresie.
osobiście chciałbym pomóc, ale z dziedziny komputerowej jestem nemo. Gdyby jednak potrzebny byłby jakiś reklamodawca, jakaś dotacja na serwery forum, cokolwiek w zakresie "załatw to (np. w realu)" to jestem.
pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam!
Trafiłem tu szukając na poprzednim forum informacji o Winsock i zaniepokojony wpisem, że "Picasso już nie urzęduje na tym forum" rozpocząłem poszukiwania w Internecie.
Tam dowiedziałem się o sytuacji jaka zaistniała no i o tym forum.
Bardzo ceniąc posty picasso i ogromną wiedzę, jaką nam przekazuje, nie mogłem się tu nie zarejestrować. Z resztą na poprzednim forum też zarejestrowałem się ze względu na Aretuzę... :)

Powodzenia w rozwijaniu forum!

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich

Szukajcie znajdziecie nareszcie udało mi się was znaleźć, ale oczywiście jak tu już trafiłem to przygniotła mnie ilość cudownego materiału tutaj zgromadzonego i zaszyłem się w czytaniu.

Forum jak dla mnie miód cud orzechy.

Oraz pozdrawiam panią Administrator.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 miesiąc temu...

Forum fajowe. Jako że lubię obserwować rozwiązywanie problemów "komputerowych" (dlatego zaglądam też cyklicznie na pewną stronę linuksową) przychodzę tu codziennie, już od paru dzionków.

Jestem pod wrażeniem ogromu pracy, która została wykonana. Pozdrawiam Modów, Adminów i wszystkich Userów.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 miesiące temu...

Witam Wszystkich na Forum!

1/ Jestem tu zupełnie nowy, bez jakichkolwiek doświadczeń z "poprzedniego" forum-choć może to i lepiej-czytając niektóre posty bardziej doświadczonych przez życie użytkowników.

2/ Forum znalazłem w sieci, szukając rozwiązania problemów z infekcją kompa!

3/ Błyskawiczna, profesjonalna pomoc, pokłady wiedzy, klarowność formy i atmosfera panująca...sprawiły, że już jestem fanem tego miejsca.

Pozdrawiam Darek.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...