Skocz do zawartości

zbycho

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  75
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O zbycho

 • Tytuł
  Użytkownik

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. A próbowałeś z jakimś liveCD na linuxie dostać się na hdd i skopiować pliki oraz wykasować stare pliki systemowe?
 2. zbycho

  Large Pages

  Być może instalujac aplikacje z tej strony. https://www.chaoticafractals.com/manual/getting-started/enabling-large-page-support-windows
 3. Z tego co wiem w laptopach z preinstalowanym systemem jego licencja (klucz aktywacyjny) jest wbudowana w płytę (bios) przez producenta Ale ty chcesz zainstalować nowy system z zewnętrznego żródła (płyta dvd?) .Jesli oryginalna to musi posiadać klucz aktywacyjny. On sie nie wpisuje w bios.Słuzy wyłacznie do aktywacji systemu. Ty go wpisujesz podczas instalacji za kazym razem gdy będziesz ten system na nowo instalował. Gdybyś kupił laptop bez systemu to w nim nie było by zadnego klucza w biosie bo i skad. P.S.Jesli 8.1 jest z innego preinstalowanego laptopa to nie sadze by ci sie aktywował poniewaz jest przypisany do innego sprzętu.
 4. https://variatkowo.pl/poradniki/instalacja-systemu-windows-na-nosniku-zewnetrznym/
 5. KuchtaPC2015. Ktoś ci udziela pomocy a ty go obrażasz? Coś mi sie widzi że długo będziesz czekać. A swoją drogą, ktoś kto używa lub chce uzyć generatora kluczy o regulaminie poucza.
 6. Może po prostu przesadziłeś z tymi sterownikami.Trzeba było sprawdzić o który chodzi. (program WhoCrashed ) a nie wywalać co się dało. A już na pewno nie uzywać boostera. Intel i Nvidia maja swoje automatyczne wyszukiwarki pod system.U intela nazywa sie to Intel Driver & Support Assistant. Nvidiowski zastosowałeś. Spróbuj pobrac intelowski i przeskanowac system.Czy to pomoze?Nie wiem.Może wyświetli jakas informacje o kompatybilności.
 7. Tego rodzaju stron jest od czorta i trochę. No ale jak mówią od przybytku głowa nie boli https://variatkowo.pl/kategoria/poradniki/pc-windows/ https://www.download.net.pl/news/ https://pureinfotech.com/tag/how-to/ https://www.winhelponline.com/blog/category/microsoft/windows/windows-10/ https://www.poradykomputerowe.pl/ https://windowsreport.com/category/how-to/ https://www.howtogeek.com/t/windows/ https://www.tenforums.com/tutorials/
 8. zbycho

  Sandbox - nie uruchamia się

  Wina aktualizacji.
 9. To wyglada na dwa problemy ale być moze przyczyna jest jedna. Gdyby rzecz dotyczyła tylko Hyper-V to można by próbować tych rozwiazań https://windowsreport.com/cant-install-hyper-v-windows-10/ Ja zacząłbym od rozwiazania nr.7 Co do problemu z windows sandbox to niestety te problemy (tak wynika z róznych opisów nie tylko dotyczących v.1903 ale i wcześniejszych) trafiają się po instalacji aktualizacji i jedyna radą jest albo przeczekanie albo jej deinstalacja. Jęsli instalowałes trzy cztery dni temu to ten patch jest już wbudowany w wersję aktualizacji więc jej u siebie nie znajdziesz.Wydano ją 14 maja. Ja bym odinstalował 1903, tym bardziej że to nie była "naturalna" aktualizacja przez update a przez asystenta więc nie wiadomo czy 1903 jest w pełni kompatybilne z twoimi konfiguracjami. Na moim komputerze,poprzednia aktualizacja do 1809 wykonała się w dniu zwolnienia i nie miałem z nią nigdy problemów.Najnowszej do dzisiaj nie dostałem.Poczekam.Tam az takich nowych "cudów" nie ma by za nią gonić.
 10. Na dzień dobry sprawdz czy masz tak......https://answers.microsoft.com/pl-pl/windows/forum/all/klawisze-trwałe-windows-10/dc3d2467-f500-4656-bbbc-c41b9ceb4e06 To pierwsza rzecz.Jesli jest tak jak na "obrazku",jest tam taki z "własciwym ustawieniem" i problem dalej istnieje to ja bym logi FRST wstawiał by wykluczyć "najgorsze"
 11. Ten portal to już trup.Zero pomocy..Radzę,o ile znasz język,szukac tu pomocy......https://www.bleepingcomputer.com/forums/f/22/virus-trojan-spyware-and-malware-removal-help/ A jesli chodzi o system i Av to sporo trzeba naprawić.
 12. PUM.Optional.DisableMRT, HKLM\SOFTWARE\POLICIES\MICROSOFT\MRT|DONTREPORTINFECTIONINFORMATION, Brak akcji, [7118], [676881],1.0.10400 PUM.Optional.DisableMRT, HKLM\SOFTWARE\WOW6432NODE\POLICIES\MICROSOFT\MRT|DONTREPORTINFECTIONINFORMATION, Brak akcji, [7118], [676881],1.0.10400 To jest informacja, a nie detekcja infekcji. Malwarebytes blokuje co miesięczne działanie skanera Microsoftu o nazwie Malicious Software Removal Tool. Tak jest skonfigurowany. P.S: Raportów FRST nie komentuję.
 13. https://support.microsoft.com/pl-pl/help/4022522/dcom-event-id-10016-is-logged-in-windows-10-windows-server Plus to. https://www.tenforums.com/performance-maintenance/110023-why-certain-dcom-10016-events-dont-matter.html Tak to bywa przy przejściu na 1803 lub na 1809. Normalka. A od kiedy to w win 10 jest GPO żeby w przypadku jego błędów usuwać secedit.sdb . Takie rzeczy i jeszcze pare to robi się win 10 pro. PS.1. Nazwa dziennika:System Źródło: Microsoft-Windows-DistributedCOM Data: 30.04.2019 00:34:15 Identyfikator zdarzenia:10016 Kategoria zadania:Brak Poziom: Błędy Słowa kluczowe:Klasyczny Użytkownik: ZBYCHO\zbycho Komputer: Zbycho Opis: Zgodnie z ustawieniami uprawnienia właściwe dla aplikacji nie jest udzielane uprawnienie Lokalny Aktywacja do aplikacji serwera COM z identyfikatorem klasy CLSID {2593F8B9-4EAF-457C-B68A-50F6B8EA6B54} i identyfikatorem aplikacji APPID {15C20B67-12E7-4BB6-92BB-7AFF07997402} użytkownikowi Zbycho\zbycho o identyfikatorze zabezpieczeń SID (S-1-5-21-4281125431-1267700493-3978993193-1001) z adresu LocalHost (użycie LRPC) działającemu w kontenerze aplikacji o identyfikatorze SID Niedostępny (Niedostępny). To uprawnienie zabezpieczeń można modyfikować przy użyciu narzędzia administracyjnego Usługi składowe. jest to od aktualizacji do 1803 ......i zyję. Tobie raczej polecam,sprawdzić, jak juz lubisz, wierszem poleceń dla administratora,poleceniem sfc /verifyonly czy pliki systemowe i ich powiazania sa ok. Jesli dostaniesz po skanie taką informacjęi "Windows resource Protection did not find any integrity violations" to mozesz spac spokojnie.Jesli będzie bez"not" to masz większe problemy niż te co ci farbar wykaze.
 14. Moderatorze. Miszel03." PCRisk? Naprawdę? Eh ". Czemu ech?A od kiedy to opcje przywracania przegladarek do ustawień fabrycznych w przypadku ich porwania sa "ech". A jak nazwac tu co tu jest.Ja bym zrobił czyszczenie.Ty wolisz kasować posty. Coś mi to zaczyna przypominać "stare ,dobre searchengines".
×
×
 • Dodaj nową pozycję...