Skocz do zawartości

zbycho

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  81
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O zbycho

 • Tytuł
  Użytkownik

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. To chyba normalne ze przywraca sie nie działający system do momentu przed aktualizacją. Zawsze jest taki kwadracik z napisem Pokaz wszystkie punkty przywracania i jak jest problem po aktualizacji to przywraca sie do punktu przed aktualizacją. Z reguły to on się sam tworzy. Nie wiedziałaś tego? A to że zanim można było zainstalować KB4530734. to trzeba było mieć co innego zainstalowane też nie? Napisałem ci ze problemy zaczęły sie kiedy zainstalowałas KB4530734. Napisałem też że zanim to jest instalowane trzeba było mieć cos innego zainstalowane w systemie. Napisałem. Podałem link co trzeba było mieć przed tem zainstalowane. Miałaś? Myślisz ze problemy sie skończyły? Może tak a może nie . Restore point to nie obraz systemu. Raczej na twoje nieszczęście bo system zawsze jest jakoś dziurawy. Po to są robione aktualizacje bezpieczeństwa. Teraz już go nikt nie załata a chętnych do odkrycia tych dziur jest sporo. Próbować wejść na system wiedząc że mogą być w nim dziury,których nikt nie będzie łatał a umożliwią przejęcie konta bankowego to spora gratka dla "fachowców"
 2. KB4530734. Pewnie od tego sie zaczęło ponieważ pewnie to nie zostało zrobione. Konieczne jest zainstalowanie aktualizacji wymienionych poniżej i ponowne uruchomienie urządzenia przed zainstalowaniem najnowszego pakietu zbiorczego. Instalowanie tych aktualizacji poprawia skuteczność procesu aktualizacji i ogranicza potencjalne problemy podczas instalowania pakietu zbiorczego i stosowania poprawek dotyczących zabezpieczeń Microsoft. https://support.microsoft.com/pl-pl/help/4530734/windows-7-update-kb4530734 Potem Problemy z MBR, problemy z samostartem i trybem awaryjnym. Przywracanie systemu. które nic nie przyniosło. Po co.? Nie proście postawić system na nowo. Jesli sa pliki na których zalezy ,przekopiować. Programy spisać. Jak sa do nich instalatory to przekopiować i od nowa.
 3. W pełni się zgadzam, tyle że teraz aktor znów może się zmienić. Ostatecznie po co instalować przeglądarkę Chrome w wersji Google skoro w systemie będzie Chrome tyle że w wersji Microsoft/Google. Google będzie miało problem.
 4. Napisałem o tym traktując to jako ciekawostkę. Natomiast sama przeglądarka jest, podobnie jak Chrome mało konfigurowalna. Sam używam Vivaldi. O, tam jest co pozmieniać. Pozdrawiam.
 5. Zainstalowałem nową wersję. Tak z ciekawości. Na starej miałem parę dodatków ze sklepu Microsoftu. Dołożyłem parę dodatków ze sklepu Chrome. Takich jak mam na Vivaldi. Przeskanowałem system Farbarem i ku mojemu zdziwieniu wszystkie rozszerzenia pobrane z Chrome miały znajomy wpis <=== UWAGA. Czyżby farbar jeszcze się nie dostosował do nowej sytuacji
 6. A próbowałeś z jakimś liveCD na linuxie dostać się na hdd i skopiować pliki oraz wykasować stare pliki systemowe?
 7. zbycho

  Large Pages

  Być może instalujac aplikacje z tej strony. https://www.chaoticafractals.com/manual/getting-started/enabling-large-page-support-windows
 8. Z tego co wiem w laptopach z preinstalowanym systemem jego licencja (klucz aktywacyjny) jest wbudowana w płytę (bios) przez producenta Ale ty chcesz zainstalować nowy system z zewnętrznego żródła (płyta dvd?) .Jesli oryginalna to musi posiadać klucz aktywacyjny. On sie nie wpisuje w bios.Słuzy wyłacznie do aktywacji systemu. Ty go wpisujesz podczas instalacji za kazym razem gdy będziesz ten system na nowo instalował. Gdybyś kupił laptop bez systemu to w nim nie było by zadnego klucza w biosie bo i skad. P.S.Jesli 8.1 jest z innego preinstalowanego laptopa to nie sadze by ci sie aktywował poniewaz jest przypisany do innego sprzętu.
 9. https://variatkowo.pl/poradniki/instalacja-systemu-windows-na-nosniku-zewnetrznym/
 10. KuchtaPC2015. Ktoś ci udziela pomocy a ty go obrażasz? Coś mi sie widzi że długo będziesz czekać. A swoją drogą, ktoś kto używa lub chce uzyć generatora kluczy o regulaminie poucza.
 11. Może po prostu przesadziłeś z tymi sterownikami.Trzeba było sprawdzić o który chodzi. (program WhoCrashed ) a nie wywalać co się dało. A już na pewno nie uzywać boostera. Intel i Nvidia maja swoje automatyczne wyszukiwarki pod system.U intela nazywa sie to Intel Driver & Support Assistant. Nvidiowski zastosowałeś. Spróbuj pobrac intelowski i przeskanowac system.Czy to pomoze?Nie wiem.Może wyświetli jakas informacje o kompatybilności.
 12. Tego rodzaju stron jest od czorta i trochę. No ale jak mówią od przybytku głowa nie boli https://variatkowo.pl/kategoria/poradniki/pc-windows/ https://www.download.net.pl/news/ https://pureinfotech.com/tag/how-to/ https://www.winhelponline.com/blog/category/microsoft/windows/windows-10/ https://www.poradykomputerowe.pl/ https://windowsreport.com/category/how-to/ https://www.howtogeek.com/t/windows/ https://www.tenforums.com/tutorials/
 13. zbycho

  Sandbox - nie uruchamia się

  Wina aktualizacji.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...