Skocz do zawartości

zbycho

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  120
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O zbycho

 • Tytuł
  Użytkownik

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Jeśli to jednostkowy przypadek a logi czyste to być moze to tylko jakieś aplikacje/aplikacja która w trakcie uruchamiania korzysta z własnego pliku wsadowego. Jesli sie to powtarza to trzeba by to było nagrac na smartfon i potem skokowo odtwarzać by przeczytać co w tym oknie widnieje.
 2. W komendzie Dism nie zastosowałeś spacji. Przepisuj uważnie tekst. To jedno a drugie niestety ale zajrzałem na twój plik Addition.txt i tam jest taki wpis " Error: (11/16/2020 03:26:37 PM) (Source: Microsoft-Windows-User Profiles Service) (EventID: 1508) (User: ZARZĄDZANIE NT) Description: System Windows nie może załadować rejestru. Częstą przyczyną tego problemu jest za mała ilość pamięci lub brak wystarczających praw zabezpieczeń. SZCZEGÓŁY - Operacja We/Wy zainicjowana przez rejestr nie powiodła się w sposób nieodwracalny. Rejestr nie może wczytać, wypisać lub opróżnić jednego z plików zawierających obraz rejestru systemu. for C:\Users\Damian S\ntuser.dat " To oznacza że masz uszkodzony profil i jedyne wyjście to utworzenie nowego konta i przeniesienie do niego danych ze starego. Poszukaj w internecie jak to się robi np. tu https://support.microsoft.com/pl-pl/windows/naprawianie-uszkodzonego-profilu-użytkownika-w-systemie-windows-1cf41c18-7ce3-12f9-8e1d-95896661c5c9#ID0EBBD=Windows_7
 3. Nie zadziałało. Czasem cos takiego zadziała ale Windows jest nieprzewidywalny. Zakładam ze próby z pozbyciem sie końcówki bak z sida i kasację tego o identycznym numerze, robiłeś z konta z uprawnieniami administratora. Punktów przywracania nie widzę więc to odpada. Jesli masz dostęp do do wiersza poleceń z uprawnieniami administratora to wpisz sfc /scannow i uruchom. Jesli przyczyna tego to uszkodzone pliki to ta operacja je wymieni (powinna). Jesli operacja sie nie powiedzie to wtedy wpisz DISM.exe /Online /Cleanup-image /Restorehealth . Uruchom a potem ponownie poprzednie polecenie. Potem spróbuj jeszcze raz rejestrem. Jesli nic nie pomoże to raczej resetowanie systemu z nośnika. P.S. Normalnie logowałeś sie do konta za pomocą hasła czy pinu? Pin czasem powoduje takie problemy. Jest jeszcze jedna możliwość. Zajrzyj tu i przeczytaj. https://www.ghacks.net/2010/02/19/reprofiler-fixes-windows-user-profile-errors/
 4. Czy próbowałeś uruchomić komputer w trybie awaryjnym?
 5. Wstaw screena z podkluczy ProfileList z końcówką ".bak" i bez niej, o tej samej nazwie ( S-x-x-x .bat , S-x-x-x ) Okno po prawej stronie. P.S koncówka (.bat) jest dodawana do prawidłowego podklucza by go wyłączyć gdy z jakiś przyczyn, błąd systemu, malware,) system tworzy tymczasowy profil . Wtedy zostaje utworzony w Rejestrze podklucz o tej samej nazwie i on przejmuje "dowodzenie" profilem.
 6. Może problemem jest sterownik karty Qualcomm a system wywala standardowy komunikat. Sprawdz sterownik i poszukaj nowszego. Pewnie będzie problem Wiem ze aktualizacja z wersji 18xx do d 1903 miała miedzy innymi problem ze sterownikami bluetooth realteka i qualcomm . Aktualizacje do najnowszej też nie zachodzą z powodu niezgodności sterowników (nie podają jakich) "Nie mogliśmy zainstalować systemu Windows. Komputer został przywrócony do stanu sprzed rozpoczęcia instalacji systemu Windows 10" Czy to aktualizacja poprzez Windows update gdzie wyświetla sie komunikat ze instalacja jest do pobrania i instalowania czy też to próba wymuszenia? Jesli jest niezgodność sterowników to aktualizacja nie zajdzie.
 7. Tu jest link do strony MS. https://support.microsoft.com/pl-pl/windows/ukrywanie-aktualizacji-systemu-windows-lub-aktualizacji-sterowników-5df410a1-90f7-b744-0682-43be9c8fa17c Ja do obrazu systemu uzywam Macrium https://www.macrium.com/reflectfree wersję free.
 8. 'Klikam ukryte urządzenia, w Menadżerze Urządzeń i tam nadal w elemencie Bluetooth nie ma urządzenia Realtek." Wiesz co? Zainstaluj sobie system od nowa, ponieważ ty nie rozumiesz co się do ciebie pisze a ja nie rozumiem co ty piszesz "tam nadal w elemencie Bluetooth nie ma urządzenia Realtek". Ja nie mam u siebie na stacjonarnym niczego co w Menadżerze ma cokolwiek wspólnego z nazwa bluetooth. Swoja droga skąd masz ten system (1803) jeśli juz dawno był aktualizowany do co najmniej 1909.
 9. A miałeś kiedyś podłączony adapter usb-bluetooth ? Ten komunikat w pierwszym twoim poście o bluetooth jest dziwny. Uruchom Menadżer Urządzeń i po otwarciu zakładki Widok zaznacz Pokaż ukryte urządzenia i wtedy przeszukaj menadżer. Urządzenia odłączone są normalnie niewidoczne dopiero ta opcja je pokazuje ponieważ sterowniki w systemie są.
 10. Najlepiej by miały takie samo taktowanie ponieważ całość i tak taktowana według tej o mniejszej częstotliwości.
 11. Najpierw przetestuj Windows Update pod względem ewentualnych błędów Aktualizacja i zabezpieczenia > Rozwiązywanie problemów > Dodatkowe narzędzia... > Windows update (rozwiąż problemy) Jak to nic nie da to w wierszu polecenia (administrator) kolejno wpisz i uruchom następujące polecenia: DISM.exe /Online /Cleanup-image /Restorehealth Sfc /scannow Potem restart systemu. P.S. co to za sprzęt? Laptop czy stacjonarka.
 12. Przypuszczam że obraz systemu zrobiłeś przy pomocy systemowego tworzenia obrazu systemu. Niestety ale od wersji 1709 to przestało być rozwijane i Microsoft zaleca by obrazy systemu tworzyć przy pomocy innych programów. " System Image Backup (SIB) Solution We recommend that users use full-disk backup solutions from other vendors." https://docs.microsoft.com/pl-pl/windows/deployment/planning/windows-10-deprecated-features Miałem to samo ale jako test.
 13. Ten kod błędu mówi że nie wiadomo co jest przyczyną. Moze sterownik. Co do pena to jest taki program RUFUS. https://rufus.ie/
 14. Wejdz na tę stronę https://gist.githubusercontent.com/AveYo/c74dc774a8fb81a332b5d65613187b15/raw/c67083ebc8cac4ae74e6cd680fc32aa6e2aeb91d/MediaCreationTool.bat i na otwartej stronie z prawokliku zapisz a następnie usuń rozszerzenie "txt" tak aby plik miał końcówkę "bat" Potem go uruchom i wybierz wersje. Utworzy ci sie plik iso w wersji któta wybrałeś. Informacje na tej stronie. https://gist.github.com/AveYo/c74dc774a8fb81a332b5d65613187b15
 15. zbycho

  Migracja aplikacji

  Jest taki program EaseUS Todo PCTrans. Migracja przez własna sieć między dwoma komputerami. Czy przenosi wszystkie czy tylko te wybrane nie wiem ponieważ tego nie robiłem. https://www.easeus.com/download/pctrans-free-download.html
×
×
 • Dodaj nową pozycję...