Skocz do zawartości

odnośnie ustawień profilu na forum


Mysza

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

a już myślałam, że coś przeoczyłam, ale niestety też takiej opcji w ustawieniach nie mam ,

 

a szkoda ,

 

z tego wniosek, że jak nie zastanowiłam się porządnie przed zarejestrowaniem na forum , to potem, żeby to zmienić pozostaje założenie nowego profilu ,

 

chyba, że znajdzie się inne rozwiązanie ....

Odnośnik do komentarza
żeby to zmienić pozostaje założenie nowego profilu ,

 

chyba, że znajdzie się inne rozwiązanie ....

Zakładanie kilku kont raczej nie będzie w porządku.

Jak na razie lepiej poczekać na odpowiedź Picasso w tej kwestii.

Najprawdopodobniej z prośbą zmiany nazwy wyświetlanej będziesz musiała się zwracać pisemnie via PW do Administratora (lub innej osoby mającej możliwość edycji profili innych użytkowników).

Odnośnik do komentarza

Zakładanie kilku kont raczej nie będzie w porządku.

Jak na razie lepiej poczekać na odpowiedź Picasso w tej kwestii.

Najprawdopodobniej z prośbą zmiany nazwy wyświetlanej będziesz musiała się zwracać pisemnie via PW do Administratora (lub innej osoby mającej możliwość edycji profili innych użytkowników).

 

raczej myślałam o zamknięciu starego i otwarciu nowego , a nie posiadaniu kilku jednocześnie , ale poczekam cierpliwie,

 

tylko skoro można bez problemu zmienić adres mailowy czy zdjęcie , to zmiana nazwy wyświetlanej jest dla mnie "kosmetyką" i chyba powinno być dane użytkownikom prawo do zmiany

Odnośnik do komentarza

Ja nie mam nic przeciwko zmianom nazwy w dobrych celach, ale znam kilka osób - na szczęście nie z tego forum - które w ten sposób próbowały oszukać administrację i trollowały na "czyste konto". Postaram się czegoś dowiedzieć od Picasso lub Luuka.

 

fajnie by było - może mały wyjątek dla wyjątkowej kobiety :D , tak na dobry początek , bo to moje pierwsze forum komputerowe w życiu ( a trochę już żyję) i jedyne, w którym się zarejestrowałam, polecone jako najlepsze przez Znajomego,

jeszcze do niedawna nie odróżniałam płyty instalacyjnej od głównej, nie słyszałam o jakichś partycjach, rejestrach i całej masie innych pojęć (których nadal nie znam) ... korzystałam/korzystam co prawda z różnych programów i aplikacji (głównie w pracy) dość sprawnie, ale to całe "zaplecze", które stanowi o funkcjonowaniu innych programów to już była czarna magia, którą postanowiłam niedawno nieco sobie rozjaśnić .... i zaprzestać oddawania komputera do serwisu

 

a jesli chodzi o "dobroć celów", intencje, zasady i co tam jeszcze ... to jestem chyba reliktem minionej epoki (poza wyglądem) i gwarantuję 200% uczciwości,

 

jak się nie da zwiekszyć uprawnień - to trudno

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...