Skocz do zawartości

deFco247

Użytkownicy
 • Postów

  177
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez deFco247

 1. Tego właśnie możesz dokonać za pomocą wyżej linkowanych programów. Najlepiej spróbuj w pierwszej kolejności z Unassoc.
 2. Zgodnie z tym: http://kb.vmware.com...ernalId=1019690 Ten błąd się pojawia m.in. przy próbie konwersji systemu gościa, który posiada partycje sformatowane w systemie plików FAT32.
 3. W takiej sytuacji nic nie zrobisz, gdyż zmiana standardu wiąże się z usunięciem danych o partycjach, co jest równoznaczne z usunięciem wszystkich danych na dysku.
 4. deFco247

  Błąd msvcrtdll

  Ta gra nie jest kompatybilna z systemem Windows XP: http://store.steampo...com/app/211500/
 5. Wcześniej zacytowany wyciąg z logu OTL: Wskazuje na błędną ścieżkę w wartości UserInit. Otwórz Notatnik i wklej do niego: Windows Registry Editor Version 5.00 [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon] "Userinit"="C:\\WINDOWS\\system32\\Userinit.exe," Plik zapisz jako typ wszystkie pliki pod nazwą plik.reg -> uruchom powstały plik, potwierdź chęć dodania do rejestru -> restart.
 6. Nie możesz zainstalować ponieważ...? Jakiś błąd, komunikat itp.?
 7. jqs.exe i jusched.exe - te dwa procesy możesz wyłączyć wchodząc w Panel Sterowania -> Java. Na zakładce Update odznaczyć Check for Updated Automatically oraz na zakładce Advanced odznaczyć Java Quick Starter. MDM.EXE - http://support.microsoft.com/kb/321410 2x netsession_win.exe - odinstaluj z systemu Akamai Netsession Interface. RTHDCPL.exe - panel kontrolny Realteka, możesz odznaczyć np. w MSConfig. svchost.exe - zobacz: https://www.fixitpc.pl/topic/43-optymalizacja-uslug-w-windows-xp/
 8. W logu OTL nie widać podglądu pliku HOSTS, więc nie wiadomo co tam faktycznie masz. Przeczytaj: Jak przywrócić domyślny plik Hosts?
 9. Protecting Users Against Java Vulnerability Ze względu na krytyczną dziurę Java nawet w najnowszej wersji 7u11 jest blokowana i można ją uruchamiać tylko na żądanie (click-to-play). Np. Flashgot posiada taką możliwość. Ewentualnie Video DownloadHelper.
 10. Próbowałeś ponownej modyfikacji (patchowania) pliku uxtheme.dll?
 11. Tu jest coś o tym napisane i opisywana tam sytuacja pasuje do Twojej: http://blogs.technet...Redirected=true
 12. Skorzystaj z JavaRa: http://singularlabs.com/software/javara/ Co do logów natomiast mogę się tylko spytać czy znasz te pliki? [2012-12-19 01:23:25 | 002,211,146 | RHS- | M] () -- C:\Users\misza\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup\A-2058176537.exe [2012-12-19 01:23:25 | 002,211,146 | RHS- | M] () -- C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup\A-2058176537.exe Mają atrybuty ukryty + systemowy, więc musisz włączyć pokazywanie plików i folderów ukrytych oraz systemowych w opcjach folderów.
 13. Jest jeszcze druga opcja, czyli włączenie pokazywania chronionych plików systemowych.Znaczna większość infekcji chcąc ukryć pliki swoje lub/i użytkownika nakłada na nie atrybuty ukryty + systemowy, a takie obiekty stają się widoczne dopiero po ustawieniu pokazywania plików ukrytych oraz chronionych systemowych. Zresztą skoro piszesz w tym dziale, to wstaw logi zgodnie z punktem trzecim ogłoszenia: https://www.fixitpc.pl/forum-38/announcement-3-wazne-zakladanie-tematu-obowiazkowe-logi/
 14. http://technet.microsoft.com/pl-pl/library/cc771775%28v=ws.10%29.aspx#BKMK_10 Czyli możemy mieć tutaj do czynienia z uszkodzeniami na dysku, co nawet pasuje jako przyczyna tytułowego problemu.
 15. Spróbuj go zainstalować ponownie bez usuwania starszej wersji i dopiero po tym go odinstalować. Co do braku folderu MINIDUMP: http://www.fixitpc.p...y-i-informacje/ punkt 5 i poczekać na pojawienie się bluescreena.
 16. "Usługa zależności" w tym błędzie można przetłumaczyć jako "usługa B, która jest wymagana do działania usługi A".Zapora systemu Windows jest zależna od trzech usług: - Zdalne wywoływanie procedur (RPC), - Instrumentacja zarządzania Windows, - Połączenia sieciowe. Bez pierwszej usługi system by praktycznie nie nadawał się do użytku, więc sprawdź, czy uruchamiają się dwie pozostałe. Czy miałeś w ostatnim czasie "popularną" infekcję Ukash? Jeden z jej nowszych wariantów (który pokazuje planszę nawet w trybie awaryjnym systemu) uszkadza właśnie tą drugą usługę. Dla lepszego wglądu w system wstaw logi z narzędzia OTL: https://www.fixitpc.pl/topic/61-diagnostyka-ogolne-raporty-systemowe/page__p__324#entry324 PS. Punkt 5 https://www.fixitpc.pl/forum-7/announcement-4-zakladanie-tematu-pomocne-raporty-i-informacje/
 17. Wykonaj zalecenia stąd: http://kb.mozillazine.org/Unable_to_save_or_download_files
 18. No to nie za mądra decyzja... w szczególności, że masz system bez Service Pack 1 oraz Internet Explorera 8 (najnowsza wersja to 9). Na razie jednak to zostaw, gdyż w logach widać infekcje. Temat zgłaszam do przeniesienia do działu pomocy doraźnej, gdzie ich usunięciem zajmą się wyznaczone osoby.
 19. Sprawdź jak wygląda sytuacja przy wyłączonym oprogramowaniu ochronnym (firewall, antywirus).
 20. To jest sterownik od Nortona, w Twoim przypadku Nortona 360.Odinstaluj go za pomocą narzędzia Norton Removal Tool: https://www-secure.s...0071130124653EN
 21. Czyli na tym nie zainstalujesz zwykłego XP-eka. Konwersja dysku na styl MBR wiąże się z utratą wszystkich danych na nim, gdyż po drodze trzeba skasować wszystkie partycje, co z kolei wymaga wykonania tej operacji z poziomu systemu uruchomionego z drugiego dysku lub LiveCD. http://technet.microsoft.com/pl-pl/library/cc737510%28v=ws.10%29.aspx http://www.partition-tool.com/resource/GPT-disk-partition-manager/convert-gpt-disk-to-mbr-disk.htm
 22. Jeśli masz komputer z UEFI BIOS, to musisz również sprawdzić, czy masz partycje w stylu GPT czy MBR. Na tym pierwszym nie zainstalujesz 32-bitowego (x86) Windowsa XP. W Windows 8 możesz to sprawdzić wchodząc w zarządzanie dyskami, klikając PPM na dysk i sprawdzając co masz napisane w polu Styl partycji. http://www.eightforums.com/installation-setup/13352-how-check-gpt-after-install.html https://forum.safegroup.pl/windows/instalacja-windows-a-dysk-gpt-t4077.html
 23. Ta gra nie jest kompatybilna z systemem Windows XP.http://www.gry-onlin...13.asp?ID=70741
 24. Istnieje tylko spolszczenie do wersji 1.33, które nie jest kompatybilne z wersją 2.10.
 25. Coś mi się zdaje, że ten komunikat pojawia się od instalacji Service Pack 3. Tak czy siak ten jest to widoczne nawet jeśli z siecią nie są wykonywane faktycznie żadne połączenia.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...