Skocz do zawartości

Picasso


Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
 

Rucek, za ten link proszę, masz Pozdrowienia...

Liczę, że Picasso też obejrzy -jak nie teraz, to kiedy nabierze sił.

 

Mam zabawny dylemat:

Zwykle piszę Nazwy Osób dużymi literami. W przypadku picasso czasem piszę z małej, bo to wypada jakoś bardziej lekko, lotnie,  trafniej oddaje, kim jest picasso. Oceniam Ją po przeczytaniu kilku tematów nie technicznych -np. wypowiadała się w sprawie Facebook'a.

 

Odnośnik do komentarza

To, że Picasso sama siebie pisze z małej, nie znaczy, że my (mowiąc o niej, czy zwracając się do niej) też tak mamy robić :)  :P 

generalnie, z pozycji drugiej osoby - imię, ksywa, coś co identyfikuje pierwszą osobę - przez szacunek, grzeczność, kulturę itp etc - pisze się z dużej litery, wiec jak ktoś szanuje/lubi/podziwia Picasso -  to bez problemu może pisać z dużej (no chyba że nie lubi/nie szanuje/nie podziwia, a mysle ze takich osob tu jest bardzo mało:P )

no chyba że się mylę, ale myśle ze to jest w miare logiczne

 

Myślę że dylemat rozwiązany :)

Odnośnik do komentarza

W tych upokarzajacych czasach, jakie nam zgotowano powinnismy ze szczegolna dbaloscia szanowac i chronic tych z nas ktorzy dysponuja "potencjalem"
To nasz najwiekszy skarb narodowy - madrzy ludzie! (jest ich niestety tak niewielu)

Takich jak Picasso potrzeba w Polsce teraz setki tysiecy - kompetentnych, pracowitych, rzeczowych, profesjonalnych.

Picasso, wroc i wychowuj nastepcow.

Wszystkiego najlepszego Picasso, oby zdrowie zawsze Ci dopisywalo!

Odnośnik do komentarza

Pika tam gdzie mieszkasz lekarze są nadgorliwi :lol: U mnie w miejskim szpitalu byś zdiagnozowana, jako zdrowa a w karcie by ci wpisali Hipochondryk :lol: Przyjedź do mnie zastosuję kurację przełykową - odkazi się cie od środka, żałowała nie będziesz zrobiłem wino z głogu, aż mnie serce ściskało, gdy czekałem aż w butli dojrzeje i będzie zdatne do szerokiego zastosowania.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za wsparcie. Krótko się wypowiem: jutro czeka mnie ostatnia (mam nadzieję) seria badań w szpitalu, więc spodziewam się, że wieczorem będę na chodzie tutaj.

I obyś wróciła do formy :) "Gdy nie masz siły, i świat niemiły" ;)

 

Ale skoro pojawił się ten wątek, wspomnę o personaliach. Bo typowego opiekuna działu Hardware nie ma już od dawna. A ostatnio się paru ogarniętych ludzi zjawiło. Możnaby, jak sądzę, pomyśleć o ich ewentualnych kandydaturach. Pomijam, że na znacznie mniej profesjonalnych forach (patrz: PCF) siedzi mnóstwo niezłych speców. I z nimi może warto porozmawiać?

Odnośnik do komentarza

Dzięki za wsparcie. Krótko się wypowiem: jutro czeka mnie ostatnia (mam nadzieję) seria badań w szpitalu, więc spodziewam się, że wieczorem będę na chodzie tutaj.

Trzymamy kciuki by w koncu było wszystko dobrze.

 

I obyś wróciła do formy :) "Gdy nie masz siły, i świat niemiły" ;)

 

Ale skoro pojawił się ten wątek, wspomnę o personaliach. Bo typowego opiekuna działu Hardware nie ma już od dawna. A ostatnio się paru ogarniętych ludzi zjawiło. Możnaby, jak sądzę, pomyśleć o ich ewentualnych kandydaturach. Pomijam, że na znacznie mniej profesjonalnych forach (patrz: PCF) siedzi mnóstwo niezłych speców. I z nimi może warto porozmawiać?

Hm, rozmawiać to chyba zawsze można, nie?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...