Skocz do zawartości

Problem z logowaniem do serwisu


switch48

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

U mnie zapamiętane logowanie jest trwałe, w rozumieniu, że przy każdym logowaniu jestem logowana automatycznie. Natomiast to o czym mówicie pokazuje się u mnie, jeśli wyloguję się i ponownie spróbuję zalogować (lub ustawię, by mnie nie logowało automatycznie), w pop-upie Firefox nie wypełnia hasła. Dla uściślenia: Firefox zapamiętuje hasło, tylko nie rozpoznaje dialogu, gdzie ma je wkleić. A IPS sklasyfikował to jako problem przeglądarki Firefox a nie oprogramowania IPB: KLIK.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

U mnie zapamiętane logowanie jest trwałe, w rozumieniu, że przy każdym logowaniu jestem logowana automatycznie.

Czy to logowanie trwałe/automatyczne jest do końca bezpieczne? Bo ja cały czas mam wrażenie, że ktoś cały czas na mnie patrzy ( czy to już paranoja???) i wolę każdorazowo wklepywać się na piechotę. Kolega @kaczakkkk chyba podzieli moje zdanie?

Odnośnik do komentarza

Droga picasso z całym szacunkiem ale nie bardzo mogę się zgodzić z tym co podaje IPS: "sklasyfikował to jako problem przeglądarki Firefox a nie oprogramowania IPB". Dlaczego, otóż na te forum > http://www.forum.pobieralnia.pl/ które jest oparte na IPB 3.1.2 logowanie odbywa się bez przeszkód z automatu zarówno z GChrome jak i FF. Więc nie wiem o co tutaj chodzi??

pzdr :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

switch48 sam sobie odpowiadasz:

 

forum (...) które jest oparte na IPB 3.1.2

Przecież to inna wersja i inna technika pokazywania dialogu logowania. IPB 3.2.x wprowadziło nową technikę, czyli pop-up wywoływany metodą Ajax (i to tu jest problem, a nie w logowaniu podanym na zasadzie pełnej strony). Stare IPB 3.1.x nie ma tego. Dlatego widzicie różnicę.

 

Należy zwrócić też uwagę, że nie wszystkie przeglądarki mają tę wadę. Pomimo, że ja "Lisowa" jestem, zgadzam się z IPS.

Odnośnik do komentarza

Jak powiedziane na trackerze, dla Firefox możecie ominąć nowy pop-up logowania przez środkowy klik na link "Logowanie" lub trzymając wciśnięty CTRL + klik w link "Logowanie". To otworzy w nowej karcie stronę logowania znaną ze starszego IPB 3.1.x. Tam problemu nie ma, dialog jest wypełniany hasłem, o ile wcześniej poinstruowano Firefox, by pamiętał dane.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...