Skocz do zawartości

FIXITPC na cenzurowanym w SE


Rekomendowane odpowiedzi

Jak część forumowiczów trafiłem tutaj z SE podążając za Naszą mentorką ... prawie jak w jakiejś sekcie :P

 

Postanowiłem zareklamować nieco FIXITPC na SE wklejając link w sygnaturkę (proponuję to także innym :cheer: ) mam nadzieję, że nikt się nie obrazi ;)

Wstawiłem, więc link w sygnaturkę, zapisuję zmiany, a po zapisie widzę kropki zamiast adresu WWW. :blink:

Próbowałem wstawić link do jakiś innych stron i wszystkie zapisywały się poprawnie. Żeby to ominąć skorzystałem z serwisu skracającego linki (ja użyłem pierwszego lepszego: tnij.org) i poszło.

 

Coś mi się wydaje, że w SE się połapali, że rośnie im konkurencja i cenzurują FIXITPC.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

@Amverto

 

Na SE linki czy wogóle nazwa fixitpc jest cenzurowana włącznie z PW ,podobnie jak cenzurowane są brzydkie wyrazy - wiem bo sam oferowałem znajomym stamtąd pomoc na tym forum.Obejście problemu jest proste - rób spację pomiędzy literami czyli :P ;)

 

f i x i t p c . p l

 

Na zasadzie wzajemności tak samo tu są blokowane linki do starych śmieci - gdzieś w którymś postów @Picasso (chyba w temacie Powitanie) tłumaczyła że to na zasadzie rewanżu.

Odnośnik do komentarza

Rewanżu nie rewanżu a fakty są takie, że przy istnieniu tego forum tamto od strony merytorycznej stacza się po równi pochyłej, sam mam tam permanentnego bana mogę tam zaglądnąć ale tylko przez proxy, tylko po co?

Zapewne zaglądają tu admini stamtąd, więc SETH vel makensis piszę to do ciebie patafianie WAL SIĘ :lol: (to od słowa "burzenie, spadanie" gdyby ktoś się czuł urażony słownikiem :lol:) z pożytkiem dla tego forum.

Odnośnik do komentarza

@Flavius Jest dużo ładniejszy sposób omijania cenzury na forach, który nie wymaga spacjowania.

Wpisz sobie coś takiego:

fix[i][/i]itpc.pl

efekt będzie taki:

fixitpc.pl

Jak podasz adres w tego typu formie, to bot tego nie wyłapie, a ktoś może to sobie spokojnie skopiować.

Zamiast tagu [i] można też użyć innych tagów.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...