Skocz do zawartości

Anonim3

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  1 969
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Anonim3

 • Tytuł
  Użytkownik

Informacje

 • Płeć:
  Nie powiem
 1. "dziadem" to sobie nazwij swojego starego jak go kiedyś poznasz pod jakąś budą z piwem. małolacie na ciebie? A kim ty jesteś? Nie schlebiaj sobie pacanie, takich jak ty tu przerabiałem setki jeśli nie tysiące. jakbym sobie jaja robił to byś to poczuł nawet w tych swoich jajach wielkości żołędzia. A propos, ile tu jesteś pajacu, że kogoś stąd wypraszasz. EOT.
 2. nie mam żadnych wątpliwości co do odejścia stąd. mustang93 - szybko się uczysz, ale ja też cię lubię :lol:
 3. tak masz rację, wiele razy byłem i dalej jestem niekonsekwentny tylko dlaczego piszesz do mnie skoro mnie nie ma? Ale co w tym co napisałem jest śmiesznego? Moich oczekiwań? Usiądź i spokojnie pomyśl, chodziło o zmianę czcionki czy o zmianę koloru czcionki? Jak cię proszę przynajmniej nie uprawiaj demagogii. Jeśli faktycznie myślisz co myślisz to potwierdzam, straciłem dla ciebie dwa lata. Nie rozumiesz ani genezy tego konfliktu ani też moich pobudek, nie zamierzam się tłumaczyć ot po prostu wychodzi Twoja indolencja. Ale nie rozumiem, wydaje Ci się, że ja o tym nie wiem?
 4. ja mam tylko jedną prośbę, do żadnej z osób które się tu dotychczas wypowiedziały nie był i nie jest ten temat adresowany, nie wiecie w czym rzecz, nie rozumiecie kompletnie kontekstu postu/tematu, nie wiem może jest zbyt długi i trudny do zrozumienia dla postronnych, ale chyba o to chodzi, nie czekam tu na pouczenia, bo o te już stanowczo dla mnie za późno, nie te lata. Nie musimy się szanować, ale jeśli ktoś chce napisać jakieś własne przemyślenia na temat mojej osoby to nie będę dłużny, tematem przewodnim w nim nie jestem ja, ale forum, administracja i sprawy z nim związane, czy to jest
 5. Sorry MatiK napiszę wprost, jeśli faktycznie masz 24 lata to tylko cię jeszcze bardziej pogrąża, styl i sens twoich wypowiedzi aż nadto sugeruje że do wieku dorosłości jeszcze daleka czeka cię droga, nawet pojęcie atrybucji nie za bardzo jest ci zrozumiałe, do wieku, w którym ktoś będzie cie darzył atencją, chyba nigdy nie dorośniesz. Twojej aprobaty mi nie trzeba wcale, ba wiesz gdzie mam twoje zdanie? Pomyśl jeśli potrafisz. Koniec, generujesz w moim temacie bezsensowny ruch, spróbuj pisać coś sensownego, myśl człeku to nie boli. pisałem "przeproś i wyjdź", nie na ciebie czekam. EOT
 6. Sorry Winetou MatiK ale jesteś tak młody, że quano rozumiesz z tego co napisałem, faktycznie następnym razem zastanów się nieco dłużej może coś bardziej sensownego z tego wyjdzie, mało kogo obchodzą przemyślenia pryszczatego gimbusa, który jeszcze niedawno na quano mówił papu. Znajomość tematu hardware skwitowałeś sam sobie tym zdaniem: podsumuję: uczysz się uczysz i guzik z tego wychodzi. co złego w zdaniu, które napisałem wiesz tu masz tę zwykłą przypadłość niemalże każdego gimbusa, każdą uwagę traktuje jako napaść na swoją "najważniejszą" osobę, tu leży twój problem. Generalnie
 7. I zaś "dostałem po gaciach" i znów jeszcze raz od samej pani "prezes". Picasso - "ulotniłem się" po cichutku, bez huku myśląc głupi, że w ogromie swojego intelektu potrafisz to uszanować ale skoro nie, to pozwalam sobie odpisać, teraz to i mi to zwisa i powiewa tak samo jak tobie, szkoda tylko, że rozstajemy się w takiej atmosferze, taka twoja wola, chyba to lubisz historycznie patrząc wstecz. Ty nazywasz to "fochem", a ja "zmęczeniem materiału" ale idąc twoim tokiem rozumowania to mój foch jest niczym, marnym popisem w porównaniu z twoim spektakularnym fochem przy odchłodzeniu z SE,
 8. noooo to jest argument nie do zbicia Podejrzewam, że @picasso nie ma tu co robić, celem tego działu jest leczenie oraz w miarę możliwości zabezpieczanie kompa przed przyszłymi infekcjami, Ty natomiast przeczysz tej zasadzie, więc co tu robić albo przede wszystkim po co ?
 9. przecież nie zależy Ci na wydajności, więc skąd to pytanie ? Przecież nie masz odnośnika do porównania, a wymiana płyty też nie wchodzi w grę.
 10. Proponuję wymienić wszystkie w okolicy gniazda procka, a już na pewno te dla sekcji zasilania. Koszt w serwisie jest niewielki, a i samemu też bez problemu wykonalne.
 11. Cz WiFi w tym lapku kiedykolwiek działało ? Chodzi mi o inną niż twoja sieć.
 12. Anonim3

  BSOD

  Przeczyścić/przedmuchać kanały wentylacyjne, trzymać go na płaskiej powierzchni ( a nie w pościeli, na kocu/narzucie), a najlepiej to rozebrać i całkiem porządnie go odkurzyć.
 13. Hmmm - zasilacz DEER no nie wiem nie wiem, pożycz może od kogoś zasilacz i wypróbuj tę opcję.
 14. A napisz jeszcze czym zasilasz tego kompa, dokładna nazwa spisana z naklejki. a ile trwał test?Wszystkie kondensatory w okolicy procka są w porządku/nie wybulone? W tym arcie: https://www.fixitpc.pl/topic/138-zasilacze-komputerowe-garsc-informacji/ masz zdjęcia jak nie powinny wyglądać, jest i garść info o zasiłkach.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...