Skocz do zawartości

Brak połączenia z internetem oraz inne problemy


demether

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu z notebookiem.

Komputer: HP Compaq nx6110

System: Windows XP

Krótka historia problemu:

1. koleżanka poprosiła mnie o sprawdzenie dlaczego wolno jej chodzi IE oraz o odinstalowanie kilku aplikacji, z których już nie korzysta

2. programy zostały odinstalowane za pomocą Revo Uninstaler'a + wyczyszczone tempy, cookies itd.

3. Miała starą wersję Aviry z dawno wygasłą licencją + nieaktualna baza wirusów i firewall'a Webroot - chciałam odinstalować jedno i drugie i postawić coś nowszego

i tutaj zaczęły się problemy.

 

Problem numer 1: firewall odinstalował się z błędem

Problem numer 2: domyślam się, że w związku z powyższym zniknęły połączenia sieciowe = brak netu

Problem numer 3: pojawił się problem z usługą instalatora windows, nie pozwalający na zainstalowanie lub odinstalowanie czegokolwiek - z tym sobie poradziłam, dzięki helpowi na stronach microsoftu

Problem numer 4: system wstaje wolno, kiedy wyświetlony zostaje pulpit, znika dolny pasek z menu start. Pasek pojawia się po ok 30 sek.

 

Co zrobiłam: 1. Zabrałam notebooka do siebie (naiwnie myśląc, że uda mi się uzyskać połączenie z netem przez liveboxa, bo koleżanka ma internet z kablówki i totalnie nie wiedziałam jak próbować nawiązać połączenie)

2. Korzystałam z helpa microsoftu = efekt j.w

3. Odinstalowałam i zainstalowałam ponownie kartę sieciową = efekt: Komunikat połączenie lokalne - ograniczenie lub brak łączności

4. Użyłam płytki z systemem - opcja Repair = efekt j.w.

5. We właściwościach połączenia ustawiłam Adres IP, maskę podsieci i bramę domyślną oraz adres serwera DNS na podstawie info z tej strony KLIK =efekt: Połączenie lokalne mówi - "połączono", ale netu nie ma

6. Sprawdziłam kable i połączenie z liveboxem przepinając kabel sieciowy do innego komputera = efekt: wszystko śmiga

7. Pomysły mi się skończyły i pomyślałam, że może to jakaś infekcja, nie miałam okazji przeskanować niczym tego komputera

 

Będę wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam

Gmer.txt

checkup.txt

OTL.Txt

Edytowane przez Landuss
Logi nie wykazują infekcji, temat zmienia dział
Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
3. Miała starą wersję Aviry z dawno wygasłą licencją + nieaktualna baza wirusów i firewall'a Webroot - chciałam odinstalować jedno i drugie i postawić coś nowszego

i tutaj zaczęły się problemy.

 

Problem numer 1: firewall odinstalował się z błędem

 

Nie wiem jak wygląda sytuacja z centrum zabezpieczeń. Czy funkcjonuje normalnie?

Może taki Fix pomoże przywrócić łącze KLIK

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

Dzięki za odpowiedź. Już myślałam, że nikt się nie zlituje :(

Jeżeli chodzi o Centrum Zabezpieczeń, to dla mnie jest ok. Mogę włączać i wyłączać firewalla. "Nie znaleziono ochrony przed wirusami" - bo odinstalowałam. Żadnych komunikatów o błędach nie daje...

 

FIX niestety nie pomógł na przywrócenie łącza. Może coś w tym głupim Liveboxie trzeba ustawić, albo jakieś parametry wprowadzić w ustawieniach połączenia lokalnego. Wypróbowałam już chyba wszystko

co znalazłam w googlach.

Bardzo tego nie chcę, ale chyba format się kłania, buu.

Odnośnik do komentarza

Belfegor

 

Podajesz reset Repozytorium WMI (patrz w sekcji Tutoriale na artykuł o Niezgodnych danych w Centrum ... do czego to służy). Opis w ogóle tu nie pasuje. Bo nie widać tu żadnego problemu z WMI, tylko:

 

 

demether

 

3. Miała starą wersję Aviry z dawno wygasłą licencją + nieaktualna baza wirusów i firewall'a Webroot - chciałam odinstalować jedno i drugie i postawić coś nowszego

i tutaj zaczęły się problemy.

 

Problem numer 1: firewall odinstalował się z błędem

Problem numer 2: domyślam się, że w związku z powyższym zniknęły połączenia sieciowe = brak netu

 

Log z OTL jest zrobiony w sposób niepełny, zabrakło właśnie Extras, który m.in. podaje błędy z Dziennika zdarzeń. W związku z brakiem tych danych wstępnie:

 

W logu z OTL widzę ten sterownik zapory Webroot (brandowana wersja PrivateFirewall):

 

DRV - [2007-10-18 13:41:20 | 000,085,848 | ---- | M] (Privacyware/PWI, Inc.) [Kernel | System | Running] -- C:\WINDOWS\system32\drivers\pwipf6.sys -- (pwipf6)

W logu z GMER widać, że jest czynny. Należy usunąć ten sterownik. Na początek spróbuj firmowego usuwacza zapory PrivateFirewall: CleanPF6.zip. Po jego użyciu zresetuj system i sprawdź wyniki. Jeśli to nie pomoże, wytwórz nowy log z OTL (zaznaczając też Rejestr - skan dodatkowy na Użyj filtrowania).

 

4. Użyłam płytki z systemem - opcja Repair = efekt j.w.

 

Naprawa z płyty XP nie usuwa sterowników programów dodanych wtórnie.

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Sterownik został usunięty, więc proszę odpowiedz co się dzieje z siecią.

 

1. Oceniając Dziennik zdarzeń, jest tu jeszcze taki odczyt związany z siecią i to odpowiada zamrożeniu przy wchodzeniu na Pulpit:

 

Error - 2010-10-26 13:45:32 | Computer Name = PC262752991979 | Source = Service Control Manager | ID = 7022

Description = Usługa Usługa Pomocnik IPv6 zawiesiła się podczas uruchamiania.

 

vs.

 

DRV - [2008-04-14 00:30:04 | 000,225,664 | ---- | M] (Microsoft Corporation) [Kernel | System | Running] -- C:\WINDOWS\system32\drivers\tcpip6.sys -- (Tcpip6)

 

Start > Uruchom > services.msc i tam wyszukaj tę Usługę Pomocnik IPv6, z dwukliku wywołaj jej Właściwości i Typ startowy ustaw na Wyłączone. Dodatkowo, usuń IPv6 z połączeń sieciowych, tak jak to opisuje MS w KB555059 Zresetuj komputer, podaj wyniki czy nadal jest zawieszenie podczas startu.

 

 

2. Poza tym, programy wymagają aktualizacji, ale to na potem. Co należy wykonać:

 

  • Pozbądź się przestarzałego oprogramowania: Archaiczna Java do wyrzucenia przy udziale JavaRa, a po tym zamontuj Java 6 Update 22 (JRE). Usuń także wszystkie wystąpienia Adobe i w zamian Adobe Reader 9.4. Wyrzuć zupełnie Bearshare MediaBar.
  • Zaktualizuj ten Windows. EDIT: To nieaktualne, nie zauważyłam, że nastąpiła zmiana między logami, pierwszy pokazuje SP2, ale drugi już SP3, więc to musiałaś instalować w międzyczasie.

 

 

 

 

.

Edytowane przez picasso
Odnośnik do komentarza
Sterownik został usunięty, więc proszę odpowiedz co się dzieje z siecią.

 

Sieci nie ma - opera mówi "Nie można odnaleźć serwera" a połączenie lokalne ma status "Połączono". We właściwościach uzyskiwanie IP i adresu DNS ustawione na automatyczne.

 

1. Dolny pasek, podczas startu mimo wszystko znika, ale mam wrażenie że trwa to krócej.

2.IPv6 zlikwidowane

3. Właścicielka komputera nie aktualizowała nic chyba od 2008 r i mam świadomość, że sporo łatek trzeba zainstalować

4. Dzisiaj po południu zainstalowałam SP3

 

Aha, nie znam się na sieciach i mam pytanie z natury tych "głupich": Czy może mieć znaczenie, że połączenie sieciowe tego komputera pierwotnie było ustawione na sieć od dostawcy kablówki a ja z uporem maniaka

chcę go podłączyć via Livebox tp?

Odnośnik do komentarza
Czy może mieć znaczenie, że połączenie sieciowe tego komputera pierwotnie było ustawione na sieć od dostawcy kablówki a ja z uporem maniaka

chcę go podłączyć via Livebox tp?

 

Owszem, teraz to może mieć znaczenie. Zależnie od typu podpięcia (jak to robisz?), stosowne sterowniki LiveBoxa mogą być wymagane (ja takowych tu nie widzę w wyciągu z OTL ... było w ogóle coś instalowane od LiveBoxa?). Zostały tu wykonane dwie zmiany sieciowe, które mogły pomóc. Należałoby ten system sprawdzić w oryginalnych warunkach, jakie były na samym początku i do czego system był przystosowany (czyli u koleżanki z kablówką).

 

Sieć jednak padła zaraz po deinstalacji zapory Webroot, a to mi wskazuje, że nie w sprzęcie należy szukać wady. Była i reperacja Windows, co też niejako wyklucza pewne rzeczy.

 

Dolny pasek, podczas startu mimo wszystko znika, ale mam wrażenie że trwa to krócej.

 

Można jeszcze wykonać:

 

1. Zlikwidować ogromny plik HOSTS, który może wchodzić w kolizję z usługą Klient DNS:

 

O1 HOSTS File: ([2010-10-25 18:21:17 | 000,249,881 | R--- | M]) - C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts

O1 - Hosts: 127.0.0.1 localhost

O1 - Hosts: 127.0.0.1 www.007guard.com

O1 - Hosts: 127.0.0.1 007guard.com

(...)

O1 - Hosts: 8710 more lines...

 

W Start > Uruchom > wklej polecenie notepad C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts. Z pliku usuń wszystko, z wyjątkiem wpisu 127.0.0.1 localhost, i zapisz zmiany w pliku.

 

2. W programie Autoruns posprzątać szczątki i wyłączyć zbędne rzeczy:

 

Karta Internet Explorer, usunąć te szczątki po paskach narzędziowych:

 

O3 - HKU\S-1-5-21-90958961-2603784313-2274393118-1006\..\Toolbar\ShellBrowser: (no name) - {3BB63FD4-3C00-44D7-94A9-5DE211900DEF} - No CLSID value found.

O3 - HKU\S-1-5-21-90958961-2603784313-2274393118-1006\..\Toolbar\ShellBrowser: (no name) - {42CDD1BF-3FFB-4238-8AD1-7859DF00B1D6} - No CLSID value found.

O3 - HKU\S-1-5-21-90958961-2603784313-2274393118-1006\..\Toolbar\WebBrowser: (no name) - {3BB63FD4-3C00-44D7-94A9-5DE211900DEF} - No CLSID value found.

 

Karta Logon, zapis "not found" skasować, zaś pozostałe odptaszkować:

 

O4 - HKLM..\Run: []  File not found

O4 - HKLM..\Run: [iMEKRMIG6.1] C:\WINDOWS\ime\imkr6_1\imekrmig.exe (Microsoft Corporation)

O4 - HKLM..\Run: [iMJPMIG8.1] C:\WINDOWS\IME\imjp8_1\IMJPMIG.EXE (Microsoft Corporation)

O4 - HKLM..\Run: [MSPY2002] C:\WINDOWS\System32\IME\PINTLGNT\ImScInst.exe ()

O4 - HKLM..\Run: [PHIME2002A] C:\WINDOWS\System32\IME\TINTLGNT\TINTSETP.EXE (Microsoft Corporation)

O4 - HKLM..\Run: [PHIME2002ASync] C:\WINDOWS\System32\IME\TINTLGNT\TINTSETP.EXE (Microsoft Corporation)

O4 - HKLM..\Run: [sunJavaUpdateSched] C:\Program Files\Java\jre1.5.0\bin\jusched.exe (Sun Microsystems, Inc.)

O4 - HKLM..\Run: [updateManager] C:\Program Files\Common Files\Sonic\Update Manager\sgtray.exe (Sonic Solutions)

O4 - HKLM..\Run: [WatchDog] C:\Program Files\InterVideo\DVD Check\DVDCheck.exe (InterVideo Inc.)

O4 - Startup: C:\Documents and Settings\All Users\Menu Start\Programy\Autostart\DVD Check.lnk = C:\Program Files\InterVideo\DVD Check\DVDCheck.exe (InterVideo Inc.)

 

Karta Drivers, usunąć odpadki BlueTooth:

 

DRV - File not found [Kernel | On_Demand | Stopped] -- C:\WINDOWS\System32\Drivers\VcommMgr.sys -- (VcommMgr)

DRV - File not found [Kernel | On_Demand | Stopped] -- C:\WINDOWS\System32\DRIVERS\VComm.sys -- (VComm)

DRV - File not found [Kernel | Boot | Stopped] -- C:\WINDOWS\System32\Drivers\BTHidMgr.sys -- (BTHidMgr)

DRV - File not found [Kernel | Boot | Stopped] -- C:\WINDOWS\System32\Drivers\vbtenum.sys -- (BTHidEnum)

DRV - File not found [Kernel | On_Demand | Stopped] -- C:\WINDOWS\System32\Drivers\btcusb.sys -- (Btcsrusb)

DRV - File not found [Kernel | On_Demand | Stopped] -- C:\WINDOWS\System32\DRIVERS\btnetdrv.sys -- (BT)

DRV - File not found [Kernel | On_Demand | Stopped] -- C:\WINDOWS\System32\DRIVERS\BlueletSCOAudio.sys -- (BlueletSCOAudio)

DRV - File not found [Kernel | On_Demand | Stopped] -- C:\WINDOWS\System32\DRIVERS\blueletaudio.sys -- (BlueletAudio)

 

Karta Services, wyłącz testowo (poprzez odptaszkowanie) usługi dodane przez inne programy (słownik Angielskiego, Firebird SQL Server i Windows Media Connect):

 

SRV - [2001-12-21 17:31:22 | 000,053,248 | ---- | M] () [Auto | Running] -- C:\Program Files\Common Files\YDP\UserAccessManager\useraccess.exe -- (UserAccess)

SRV - [2006-12-14 16:00:00 | 000,544,768 | ---- | M] (Magix AG) [On_Demand | Stopped] -- C:\Program Files\Common Files\MAGIX Shared\UPnPService\UPnPService.exe -- (UPnPService)

SRV - [2005-11-17 14:18:52 | 001,527,900 | ---- | M] (MAGIX®) [On_Demand | Stopped] -- C:\Program Files\MAGIX\Common\Database\bin\fbserver.exe -- (FirebirdServerMAGIXInstance)

SRV - [2004-08-11 00:46:56 | 000,483,328 | ---- | M] (Microsoft Corporation) [unknown | Stopped] -- c:\Program Files\Windows Media Connect\mswmccds.exe -- (WmcCds) Windows Media Connect (WMC)

SRV - [2004-08-10 21:50:42 | 000,028,160 | ---- | M] (Microsoft Corporation) [On_Demand | Stopped] -- C:\Program Files\Windows Media Connect\mswmcls.exe -- (WmcCdsLs) Pomocnik programu Windows Media Connect (WMC)

 

3. Są tu bardzo stare sterowniki Hewlett-Packard z 2003/2004 (do Quick Launch Buttons i Client Management). Pod podany tu model HP Compaq nx6110 nie widzę nic nowszego niż: KLIK. Aczkolwiek porównaj sobie datowanie i co tam wychodzi jako nowsze to wymień.

 

Po tych wszystkich punktach restart i sprawdź jak wygląda start systemu.

 

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Kurcze, coś chyba źle robię, albo mam problem z czytaniem ze zrozumieniem, ponieważ:

 

Z pliku usuń wszystko, z wyjątkiem wpisu 127.0.0.1 localhost, i zapisz zmiany w pliku.

 

nie mogę zapisać notatnika, tzn. mogę zapisać go "jako", samo save, daje komunikat "Nie można zapisać pliku.... Upewnij się, czy ścieżka i nazwa pliku są poprawne".

 

2. W programie Autoruns posprzątać szczątki i wyłączyć zbędne rzeczy:

 

Karta Internet Explorer, usunąć te szczątki po paskach narzędziowych:

 

O3 - HKU\S-1-5-21-90958961-2603784313-2274393118-1006\..\Toolbar\ShellBrowser: (no name) - {3BB63FD4-3C00-44D7-94A9-5DE211900DEF} - No CLSID value found.

O3 - HKU\S-1-5-21-90958961-2603784313-2274393118-1006\..\Toolbar\ShellBrowser: (no name) - {42CDD1BF-3FFB-4238-8AD1-7859DF00B1D6} - No CLSID value found.

O3 - HKU\S-1-5-21-90958961-2603784313-2274393118-1006\..\Toolbar\WebBrowser: (no name) - {3BB63FD4-3C00-44D7-94A9-5DE211900DEF} - No CLSID value found.

 

Totalnie nie mogę powiązać cytowanych kluczy z tym co pokazuje Autoruns w swoich zakładkach

 

Sterowników też szukałam...

Odnośnik do komentarza
Totalnie nie mogę powiązać cytowanych kluczy z tym co pokazuje Autoruns w swoich zakładkach

 

Szukaj {numeru w klamrach}. Jeśli rzeczywiście tego nie ma widocznego w Autoruns, to podam fiks rejestru do ręcznego usuwania.

 

Dla pozostałych cytowanych: dla wpisów O4 szukaj [nazw w klamrach], dla wpisów SRV i DRV szukaj (nazw w nawiasach).

 

nie mogę zapisać notatnika, tzn. mogę zapisać go "jako", samo save, daje komunikat "Nie można zapisać pliku.... Upewnij się, czy ścieżka i nazwa pliku są poprawne".

 

W takim razie wykorzystaj Zapisz jako > przy zapisie ustaw rozszerzenie na Wszystkie pliki (a nie dokumenty TXT) i jako nazwę wprowadź HOSTS (bez żadnego rozszerzenia) > plik zapisz na Pulpicie. Następnie z katalogu C:\WINDOWS\system32\drivers\etc skasuj obecny tam plik hosts i wstaw nowy.

 

Sterowników też szukałam...

 

Doedytowałam wcześniej już link.

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Picasso

 

Bardzo dziękuję za dotychczasową pomoc i jutro liczę na więcej :). Twoje instrukcje wykonam jutro, bo padam na twarz i jak się znowu spóźnię do roboty to chyba mnie w końcu wywalą.

 

Belfegor

 

Bardzo dziękuję za instrukcje, ale na tym kompie koleżanki nie potrzebuję przekierowywać portów (ona nie wie co to p2p). Mojego notebooka podłączam do Liveboxa za pomocą kabla sieciowego - po prostu wkładam wtyczkę do gniazda i wszystko śmiga, bez sterowników i jakiegokolwiek softu. Dlatego myślałam sobie, że z drugim komputerem będzie podobnie.

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
1 dotyczy konfiguracji połączenia - Twój przypadek

 

Rzeczywiście umknęło mi to.

 

W Panelu sterowania->Połączenia sieciowe usuwamy połączenie PPPoE

 

Problem w tym, że nie wiem jak zidentyfikować które połączenie to PPPoE . Wiesz może gdzie to sprawdzić?

 

Do tej pory aby dostać się do ustawień LB uruchamialiśmy odpowiednią aplikację a połączenie z reguły było konfigurowane w Windows.

 

Nigdy nie używałam aplikacji dostępowych TP :)

Odnośnik do komentarza
Problem w tym, że nie wiem jak zidentyfikować które połączenie to PPPoE . Wiesz może gdzie to sprawdzić?

Nigdy nie używałam aplikacji dostępowych TP smile.gif

 

Pomiń te punkty których nie masz. To połaczenie występuje kiedy livebox instalowany jest przy uzyciu aplikacji.

Za wzór ustawień sieci niech posłuzy Twój komp.

Ale zaczynaj od konfiguracji przez przegladarkę

Odnośnik do komentarza

Dzień Dobry,

 

W Start > Uruchom > wklej polecenie notepad C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts. Z pliku usuń wszystko, z wyjątkiem wpisu 127.0.0.1 localhost, i zapisz zmiany w pliku.

Zrobione

 

Karta Internet Explorer, usunąć te szczątki po paskach narzędziowych:

O3 - HKU\S-1-5-21-90958961-2603784313-2274393118-1006\..\Toolbar\ShellBrowser: (no name) - {3BB63FD4-3C00-44D7-94A9-5DE211900DEF} - No CLSID value found.

O3 - HKU\S-1-5-21-90958961-2603784313-2274393118-1006\..\Toolbar\ShellBrowser: (no name) - {42CDD1BF-3FFB-4238-8AD1-7859DF00B1D6} - No CLSID value found.

O3 - HKU\S-1-5-21-90958961-2603784313-2274393118-1006\..\Toolbar\WebBrowser: (no name) - {3BB63FD4-3C00-44D7-94A9-5DE211900DEF} - No CLSID value found.

Tego niestety nie widzę w Autoruns

 

O4 - HKLM..\Run: [] File not found

Tego również nie widzę - pozostałe z tej kategorii odptaszkowane

 

Karta Drivers, usunąć odpadki BlueTooth:

Zrobione

 

Karta Services, wyłącz testowo

Zrobione

 

Po tych wszystkich punktach restart i sprawdź jak wygląda start systemu.

Teraz system bardzo szybko się uruchamia :)

 

Belfegor

 

Ale zaczynaj od konfiguracji przez przeglądarkę

Weź mi proszę wytłumacz, co ja mam skonfigurować, u mnie w liveboxie od dawna są takie ustawienia jak w tutorialu, który zlinkowałeś.

Zacznę może od początku:

 

Mam 2 komputery: PC + notebook (2xWindows XP)

PC podłączony jest z Liveboxem przez ethernet, notebook przez wi-fi.

Trzeci komputer - z którym się teraz męczymy, staram się podłączyć drugim kablem ethernetowym. W tym celu należało wyłączyć usługę TV przez ADSL.

Z "nie do końca sprawnego" notebooka mogę się dostać na router wpisując w przeglądarce http://192.168.1.1

Odnośnik do komentarza
Zacznę może od początku:

 

Mam 2 komputery: PC + notebook (2xWindows XP)

PC podłączony jest z Liveboxem przez ethernet, notebook przez wi-fi.

Trzeci komputer - z którym się teraz męczymy, staram się podłączyć drugim kablem ethernetowym. W tym celu należało wyłączyć usługę TV przez ADSL.

Z "nie do końca sprawnego" notebooka mogę się dostać na router wpisując w przeglądarce http://192.168.1.1

 

Tak mi mów. A nie możesz zamiast swojego notbooka podłaczyć tego co naprawiasz?

 

 

Odnośnik do komentarza

Jakoś chyba nie możemy się skomunikować :)

 

A nie możesz zamiast swojego notbooka podłaczyć tego co naprawiasz?

Ale on jest cały czas podłączony. Mogę się z niego dostać na router ale:

Mimo, że połączenie sieciowe mówi "Połączono", po uruchomieniu przeglądarki: "Program Internet Explorer nie może wyświetlić witryny sieci Web"

 

Może ten raport coś pomoże

diagnostyka.txt

Odnośnik do komentarza

Na naprawianym sprzęcie wejdź w wiersz poleceń (uruchom: cmd) i wpisz:

 

netsh int ip reset reset.log

netsh winsock reset

ipconfig /flushdns

 

Potem uruchom ponownie komputer.

 

http://www.speedyshare.com/files/24911137/cmd_log.exe

 

Pobierz, odpal.

Następnie skopiuj plik C:\cmd_log.txt i dodaj do posta jako załącznik.

 

PS. Po co konfigurujesz sieć, skoro komputer i tak nie będzie u Ciebie działał?

Odnośnik do komentarza

No mam :)

Jestem more then happy teraz.

Bardzo dziękuję za pomoc.

Jeszcze tylko jedno pytanie od laika: czy będę musiała coś zmieniać w ustawieniach połączenia, jeżeli trzeba będzie podpiąć ten komputer do netu z kablówki (Aster)?

Bo jak znowu będę miała taką jazdę, to chyba ucieknę z krzykiem.

Zastosować powyższą procedurę?

 

Spróbuj inną przeglądarką, niż Internet Explorer.

Osobiście nie używam ;)

Odnośnik do komentarza

Podpinasz się do modemu od Aster, czy do routera?

 

Przy dostępie do innej sieci pewnie będziesz podawać tylko hasło, wszystko się stanie prawie automatycznie. Pewnie pojawi się powiadomienie o dostępności sieci i przez kreatorek wszystko załatwiasz za chwilę. To proste. ;)

 

Jeśli sobie nie poradzisz, to pisz - w Twojej sieci będzie na pewno połączenie działać, jako że zostało już skonfigurowane.

 

Procedura właściwie nie potrzebna :)

 

Ale to dzięki Belfiemu wpadłem na pomysł, co się tak właściwie dzieje ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...