Skocz do zawartości

Brak połączenia z internetem oraz inne problemy


demether

Rekomendowane odpowiedzi

Podpinasz się do modemu od Aster, czy do routera?

Na 100% nie mam pewności, ale koleżanka ma chyba modem od Aster - wszystkie kable (TV+internet) wychodzą - to śmiesznie zabrzmi - z małej czarnej skrzyneczki z zielonymi diodkami :)

Innego urządzenia nie ma.

 

czy będę musiała coś zmieniać w ustawieniach połączenia

Zastanawiam się nad tym ponieważ mam jej plik z parametrami konfiguracji połączenia do sieci Aster i są tam zawarte informacje takie jak: systemowa nazwa konta, serwer poczty przychodzącej/wychodzącej

i co mnie najbardziej niepokoi to: Typ adresu IP: prywatny i Przydzielony adres IP - tutaj numer. Ale skoro będzie kreator to chyba jakoś sobie poradzę.

 

Belfegor

Tobie również bardzo dziękuję za pomoc i szacun za anielską cierpliwość do mnie.

 

Picasso

Jestem niezmiernie wdzięczna za poświęcony czas i nieoceniony help oczywiście.

 

Mam tylko jeszcze jedno pytanie: Jaki zestaw zabezpieczający polecacie dla średnio uświadomionego użytkownika?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Mam tylko jeszcze jedno pytanie: Jaki zestaw zabezpieczający polecacie dla średnio uświadomionego użytkownika?

 

O matko.....temat rzeka. Kierunek dział Oprogramowanie zabezpieczajace. Sto milionów dwiescie pięćdziesiąt sześć tysięcy dyskusji.

Ja uzywam Aviry free i Outpost firewall pro. Ale może byc comodo firewall albo Outpost firewall free

Słowem - brać wybierać nie żałować

 

Zastanawiam się nad tym ponieważ mam jej plik z parametrami konfiguracji połączenia do sieci Aster i są tam zawarte informacje takie jak: systemowa nazwa konta, serwer poczty przychodzącej/wychodzącej

i co mnie najbardziej niepokoi to: Typ adresu IP: prywatny i Przydzielony adres IP - tutaj numer. Ale skoro będzie kreator to chyba jakoś sobie poradzę.

 

Dasz sobie rade. A jak nie .....hyc na FIXIT :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...