Skocz do zawartości

Dyski zewnętrzne USB niewidoczne w Eksploratorze Windows


vika6

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

A więc tak :

1. punkt 1 zrobiony.

2. poprzednio po takiej zmianie w BIOSie była instalacja sterownika ale tylko dla mniejszego dysku (Seagate).

Tym razem nie pojawił się żaden komunikat. Restartu więc też nie było

3. oto link do sytuacji z MU http://speedy.sh/Qqw...2-19h22m26s.pdf

Niepokoi mnie data mojego sterownika - 2009 rok, podczas gdy Twój jest z 2012 !

PS. Wstawiłeś miniaturkę. Czy to oznacza, że ja też już znowu mogę (przedtem dostałam info że limit jest wyczerpany...) ? Czy to Ty możesz, a ja dalej nie ?

............................................................................................................................................................................................................................................................

 

@ Belfegor i Wiesiek

Co to znowu za zaczepki ? :confused:

Że niby nie wiem co to systemowe Wycinanie. Nie martwcie się mam dużo lepsze narzędzia (Snagit 11 i Ashampoo Snap 6), ale nie mam jakiegoś LIMITU !

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

Pisząc nie widziałam Waszych uwag na temat załaczników, więc odpowiadam :

Przecież zaczęłam od miniaturek (a więc jpg), ale po kilku zaledwie obrazkach pojawił się komunikat, że mój limit się skończył. :wub:

Przeszłam więc z KONIECZNOŚCI na Speedy..., a zmiana formatu dlatego by móc robić szybkie adnotacje.

Jeśli mogłabym wrócić do miniaturek to chętnie bym to zrobiła, bo one są dużo czytelniejsze w wątku.

Odnośnik do komentarza
Co to znowu za zaczepki ? :confused:

 

Normalne zaczepki. Jest taka genialna aplikacja jak paint i klawisz print screen i to daje możliwość robienia screenów.

A tak na mraginesie, ksywka Belfegor wcale nie znaczy w jezyku Nawaho łatwy w kontaktach.

 

Wstawiłeś miniaturkę. Czy to oznacza, że ja też już znowu mogę (przedtem dostałam info że limit jest wyczerpany...) ? Czy to Ty możesz, a ja dalej nie ?

 

Wykasuj ryciny z poprzednich postów i bedziesz miała znowu miejsce.

Odnośnik do komentarza
Niepokoi mnie data mojego sterownika - 2009 rok, podczas gdy Twój jest z 2012 !

Właśnie z tym walczę bo instalator uznał, że sterownik jest zainstalowany. Będziemy go teraz wycinać.

 

PS. Wstawiłeś miniaturkę. Czy to oznacza, że ja też już znowu mogę (przedtem dostałam info że limit jest wyczerpany...) ? Czy to Ty możesz, a ja dalej nie ?

Ja mogę bo nie przekroczyłem limitu.

 

Brak tego:

I dodaj jeszcze jeden obrazek - Standardowy kontroler hosta PCI do USB - Sterownik - Szczegóły.

Uzupełnij.

 

@Belfegor

Polecam Paint.Net. Tylko z niego korzystam.

A zamiast PrintScreen - systemowe na W7 narzędzie wycinanie.

Edytowane przez wieslaw531
Odnośnik do komentarza
@Belfegor

Polecam Paint.Net. Tylko z niego korzystam.

A zamiast PrintScreen - systemowe na W7 narzędzie wycinanie.

 

Na wstępie powiem jedno: będę was gnebił do ostatniego postu.

Gdzie jest to narzedzie wycinanie skoro w Paincie mam to samo? Po jaką cholerę mi Paint.Net, skoro systemowy Paint wystarcza do prostych obrazków - wycinam, co chcę i jak chce.

Odnośnik do komentarza

Jaja robi, Jajcarz jeden !

 

Ja rzeczywiście na własny użytek zwykle korzystam z formatu .pdf a nie .jpg przy zrzutach, bo robię przy okazji mnóstwo adnotacji, podkreśleń, notatek.

Do tego .pdfy są praktyczniejsze od .jpgów.

 

 

I dodaj jeszcze jeden obrazek - Standardowy kontroler hosta PCI do USB - Sterownik - Szczegóły.

 

Nie mam nic takiego (dokładnie takiej nazwy). Gdzie mam tego szukać w MU ? http://speedy.sh/96s...2-20h21m46s.pdf

Odnośnik do komentarza

Też tak mam.

 

Teraz robisz dokładnie tak - nie robisz restartu kompa aż napiszę:

 

1. Odpal edytor rejestru i wejdź do gałęzi: HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\services

2. Klik na klucz msahci i po prawej stronie okna zobaczysz wartość Start - powinna być "3"

3. Nie zamykaj edytora

 

Potwierdź, że jest 3 lub podaj aktualną wartość.

Rób to szybko bo będzie szereg działań. Siedź w temacie i odświeżaj bo późno.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...