Skocz do zawartości

Dyski zewnętrzne USB niewidoczne w Eksploratorze Windows


vika6

Rekomendowane odpowiedzi

Spełniło się to, na co po cichu liczyłam - tzn. że rozwiązawszy problem do końca gdzie indziej - wszystkie rozszerzenia powłoki dadzą się włączyć, bez negatywnych konsekwencji. Obyło się więc bez trupów. Bardzo mnie to cieszy.

 

Czy ja dobrze widzę: włączone ponownie wszystkie rozszerzenia w ShellExView i restart systemu, a link "Konfiguruj kopię" działa?! Potwierdź mi to.

 

.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Nie, o restarcie OCZYWIŚCIE zapomniałam. Już go robię i zaraz wrócę.

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Przepraszam, że tak długo, ale miałam kłopot z internetem.

Spójrz jeszcze na adnotację na zielono wyżej. Chyba to OK.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

EDIT

A jednak wszystko działa , jak w mordę strzelił - działa ! :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Na stronie Centrum Akcji jest informacja o zrobieniu kopii zapasowej, mimo że została ona usunięta, a ustawienia zresetowane.

Mam jednak nadzieję, że Ci to nie przeszkadza.

 

Bez znaczenia. To historia akcji i sprawa kosmetyczna.

 

 

A jednak wszystko działa , jak w mordę strzelił - działa !

 

Mój Boże, vika6, zamykamy!

 

 

Errata:

 

Przypadkiem w dyskusji PW ujawniło się, że akcja w ShellExView nie została przeprowadzona dokładnie i jednak jest rozszerzenie blokujące link "Kopii zapasowej". Delikwentem jest:

 

oto winowajca ;

Lock Class Yes Context Menu GiliFileShell Module 1, 0, 0, 1 GiliFileShell Module C:\Program Files (x86)\GiliSoft\Privacy Protector\GiliPPShell64.dll {80DB8E3E-05F6-404D-856B-A47C556A53CE}

 

Gilisoft Privacy Protector - to komercyjny program z płytki CD kiedyś dołączonej chyba do PC Worda.

Ma szereg funkcji - m.in ukrywanie folderów i całych partycji / dysków.

Program - dla mnie tylko do zastosowań "specjalnych" (i raczej na sprzęcie przenośnym), na codzień zupełnie zbędny.

Poza tym jest już kilka nowszych wersji.

Na razie pozostawiłam ten wpis zablokowany, ale myślę że się po prostu rozstanę z całym programem - bez specjalnego bólu.

 

 

 

.

Edytowane przez picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...