Skocz do zawartości

amp

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  78
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O amp

 • Tytuł
  Użytkownik

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. amp

  Windows 10 2004 update

  Jak trudno,chyba nawet za pomocą narzędzia od MS można pobrać system i zapisać na penie lub w iso INFO
 2. CCleaner z głową....mam go już lata i nie narzekam,kontroluję autostart,menu kontekstowe,przywracanie systemu,czyszczenie rejestru po odinstalowaniu programów,rzadziej czyszczenie przeglądarek bo to robię z ich poziomu a jest masę innych rzeczy z których nie korzystam,jest też on darmowy.
 3. amp

  problem z ikonką

  Ale to chyba normalne jest🙂
 4. ikona jak ikona,pewnie zależna od programu jaki używasz do otwierania tych plików.
 5. amp

  Windows 10 2004 update

  Dawniej to by wystarczyło włożyć płytkę,pena i wystartować z boot a następnie zrobić aktualizację z zachowaniem danych.Od jakiegoś czasu taka aktualizacja wydaje się niemożliwa.Teraz trzeba by to zrobić za pomocą narzędzia MS lub ściągnąć system wypakować na inny dysk niż c (jeśli to iso i nie z pena) i z poziomu systemu użyć setup a następnie zainstalować z zachowaniem danych.
 6. amp

  Windows 10 przycina

  Jeśli to problem z grafiką to proponuję na początek odinstalować sterowniki,użyć DDU i instalacja z opcją na czysto.Drugie to zapuszczenie furmarka i sprawdzenie czy pociągnie z 10 minut bez wysypania się.
 7. Niektórych aktualizacji po prostu nie da się zainstalować,też miałem z jedną taki problem.Jeśli nie musisz jej instalować to sobie odpuść zwłaszcza że powoduje ona jakieś tam znów problemy.Jeśli jednak chcesz to ściągnij iso z już zintegrowaną poprawką np. z winclub i zainstaluj z zachowaniem danych...mi taki sposób pomógł na oporną aktualizację...oczywiście instalacja z poziomu systemu.
 8. Witam,od jakiegoś tygodnia malwarebytes zaczął blokować waszą stronę,używam go można powiedzieć od zawsze więc nie wiem co się dzieje,może to coś u mnie?
 9. amp

  Win 10 nie uruchamia się.

  Może jest problem z dyskiem i to jego trzeba sprawdzić.
 10. Tak tylko napiszę bo nie wiadomo jaki masz sprzęt i ile lat ma,może bateria w biosie słaba.
 11. Skoro pliku brakuje a pojawia się po ponownej instalacji programu i ponownie go brakuje to wygląda jakby był on usuwany przez program antywirusowy i wtedy path nabiera znaczenia.
 12. Ja tam widzę dwa systemy,w biosie ustawione z jakiego dysku ma startować?...postaw jeszcze raz system odłączając wcześniej inne dyski...nie podałeś też specyfikacji kompa ale chyba wiesz co robisz i jak postawić system win 7 na nowych konfiguracjach sprzętowych.
 13. Ogólny test komputera,sprawdzanie dysku na wypadek błędów,test pamięci memtestem.
 14. amp

  konieczność reinstalacji?

  Próbowałeś komend naprawczych typu np. sfc /scannow
 15. Z moich obserwacji odnośnie pclaba to na forum jak chcę wejść to w operze muszę mieć APN włączony,inaczej jest ciężko wejść,nie ma tego problemu ze stroną główną.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...