Skocz do zawartości

amp

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  67
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O amp

 • Tytuł
  Użytkownik
 1. Ja tam widzę dwa systemy,w biosie ustawione z jakiego dysku ma startować?...postaw jeszcze raz system odłączając wcześniej inne dyski...nie podałeś też specyfikacji kompa ale chyba wiesz co robisz i jak postawić system win 7 na nowych konfiguracjach sprzętowych.
 2. Ogólny test komputera,sprawdzanie dysku na wypadek błędów,test pamięci memtestem.
 3. amp

  konieczność reinstalacji?

  Próbowałeś komend naprawczych typu np. sfc /scannow
 4. Z moich obserwacji odnośnie pclaba to na forum jak chcę wejść to w operze muszę mieć APN włączony,inaczej jest ciężko wejść,nie ma tego problemu ze stroną główną.
 5. Masz wybór systemów przy starcie?...jeśli nie to znaczy że nic nie blokuje...po prostu nie widzi ci plików na tym dysku a przynajmniej tyle można się domyślić z twojego pisania.Widać go w menedżerze dysków? jeśli tak to możesz usunąć partycję z byłym systemem,jeśli nie to liveCD na penie i w zależności z jakiego skorzystasz masz wybór bo nawet xp da się uruchomić...jeśli nie to podłącz dysk u kogoś innego.
 6. amp

  Problem z aktualizacją systemu

  Wyłączyć automatyczne instalowanie sterowników w systemie,odinstalować używając revo uninstallera następnie wyczyścić ccleanerem,zainstalować stery Intel Chipset Device Software,same stery bez jakichkolwiek technologi lub pozwolić windowsowi je zainstalować bez WU...ja opcję w biosie dotyczącą RST mam,pomimo iż jest włączona sterowników żadnych nigdy nie instalowałem do tego,problem jest znany i jeżeli nic ci nie pomaga na to to albo coś źle robisz albo niestety klątwa win 10.
 7. amp

  Problem z aktualizacją systemu

  Aktualizowałeś ten sterownik jak piszą do 15.5.2.1054 lub nowszej?
 8. amp

  Problem z aktualizacją systemu

  Nie ma czasem opcji w biosie dotyczącej tej technologii,może wystarczy wyłączyć,ewentualnie po odinstalowaniu,zainstalować tylko same stery do intela.
 9. amp

  kabel komputer - tv

  To że masz obraz na telewizorze nie na kompie nie jest winą kabla tylko odpowiednich ustawień w panelu sterowania karty graficznej,gdzie wybierasz np. klonownie i masz na dwóch monitorach (oczywiście też ustaw który ma być nr,1) i widzisz to samo na dwóch,są też inne opcje np. rozciąganie,wtedy masz pulpit rozciągnięty na dwa ekrany czyli na przykład odpalasz film i przeciągasz na drugi ekran a na swoim (monitorze) możesz pracować...tylko co z dźwiękiem bo ten jest z odtwarzanego filmu zarówno na kompie jak i telewizorze (choć są jeszcze opcje dźwięku,źródło które możesz ustawić)...jest jeszcze jedna opcja ustawień ale dawno się nie bawiłem a jak już to tylko przerzucałem film na drugi ekran i nie pamiętam dokładnie...musisz się tym pobawić po prostu.
 10. amp

  Lista ciekawych programów.

  Im więcej takich programów które niby mają coś czyścić,wyłączać i naprawiać tym więcej tematów że coś nagle nie działa zwłaszcza przy wiedzy obsługujących je ludków.
 11. amp

  Dołożenie pamięci RAM

  2 pamieci po 4gb GoodRam DDR3 Play 4GB 1600 CL9 lub kompatybilne 2x8GB ale musisz sprawdzić w specyfikacji jakie płyta obsługuje a chyba nie obsługuje wyżej niż 1600.
 12. Jakie kopie?To jest laptop?....kto robił te kopie i dlaczego twierdzisz że jest kilka,skąd to wiesz z menedżera dysków?,pokazuje partycje jakieś czy od tak sobie kopia systemu...jeśli to twój sprzęt to powinieneś wiedzieć czy robiłeś kopie,chyba że masz ustawione aby robiło samoczynnie...jeśli robiona samemu na wszelki wypadek to możesz usunąć bezproblemowo,jeśli to partycja z kopią systemu to też ale licz się z tym że nie przywrócisz systemu w razie czego...i tak możemy gdybać bo tak naprawdę to niczego nie wiemy nawet o sprzęcie.
 13. amp

  Partycja Recovery

  Po zabawie z partycjami tak bywa i raczej nie do naprawy to jest...jeśli masz klucz to nie ma problemu,dodatkowo klucz chyba zaszyty jest w biosie dlatego taką partycję można usunąć.
 14. Ściągasz system ze strony MS i robisz pena...możesz użyć nawet rufusa ale tu musisz wybrać jak system będzie stawiany tzn. w trybie UEFI czy nie bo to trzeba wybrać przy jego tworzeniu...dobrym pomysłem jest też pobranie iso np. z winclub z wszystkimi aktualizacjami i wersjami systemu.
 15. Wygląda na to że to MS coś namieszał...przynajmniej takie wnioski wysnuł ktoś z tego forum do którego jest podany link w ostatnim poście...po prostu nie zwracaj uwagi na te błędy bo raczej problemów nie powodują tylko ten nieudany system.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...