Skocz do zawartości

amp

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  74
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O amp

 • Tytuł
  Użytkownik

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. amp

  Windows 10 2004 update

  Dawniej to by wystarczyło włożyć płytkę,pena i wystartować z boot a następnie zrobić aktualizację z zachowaniem danych.Od jakiegoś czasu taka aktualizacja wydaje się niemożliwa.Teraz trzeba by to zrobić za pomocą narzędzia MS lub ściągnąć system wypakować na inny dysk niż c (jeśli to iso i nie z pena) i z poziomu systemu użyć setup a następnie zainstalować z zachowaniem danych.
 2. amp

  Windows 10 przycina

  Jeśli to problem z grafiką to proponuję na początek odinstalować sterowniki,użyć DDU i instalacja z opcją na czysto.Drugie to zapuszczenie furmarka i sprawdzenie czy pociągnie z 10 minut bez wysypania się.
 3. Niektórych aktualizacji po prostu nie da się zainstalować,też miałem z jedną taki problem.Jeśli nie musisz jej instalować to sobie odpuść zwłaszcza że powoduje ona jakieś tam znów problemy.Jeśli jednak chcesz to ściągnij iso z już zintegrowaną poprawką np. z winclub i zainstaluj z zachowaniem danych...mi taki sposób pomógł na oporną aktualizację...oczywiście instalacja z poziomu systemu.
 4. Witam,od jakiegoś tygodnia malwarebytes zaczął blokować waszą stronę,używam go można powiedzieć od zawsze więc nie wiem co się dzieje,może to coś u mnie?
 5. amp

  Win 10 nie uruchamia się.

  Może jest problem z dyskiem i to jego trzeba sprawdzić.
 6. Tak tylko napiszę bo nie wiadomo jaki masz sprzęt i ile lat ma,może bateria w biosie słaba.
 7. Skoro pliku brakuje a pojawia się po ponownej instalacji programu i ponownie go brakuje to wygląda jakby był on usuwany przez program antywirusowy i wtedy path nabiera znaczenia.
 8. Ja tam widzę dwa systemy,w biosie ustawione z jakiego dysku ma startować?...postaw jeszcze raz system odłączając wcześniej inne dyski...nie podałeś też specyfikacji kompa ale chyba wiesz co robisz i jak postawić system win 7 na nowych konfiguracjach sprzętowych.
 9. Ogólny test komputera,sprawdzanie dysku na wypadek błędów,test pamięci memtestem.
 10. amp

  konieczność reinstalacji?

  Próbowałeś komend naprawczych typu np. sfc /scannow
 11. Z moich obserwacji odnośnie pclaba to na forum jak chcę wejść to w operze muszę mieć APN włączony,inaczej jest ciężko wejść,nie ma tego problemu ze stroną główną.
 12. Masz wybór systemów przy starcie?...jeśli nie to znaczy że nic nie blokuje...po prostu nie widzi ci plików na tym dysku a przynajmniej tyle można się domyślić z twojego pisania.Widać go w menedżerze dysków? jeśli tak to możesz usunąć partycję z byłym systemem,jeśli nie to liveCD na penie i w zależności z jakiego skorzystasz masz wybór bo nawet xp da się uruchomić...jeśli nie to podłącz dysk u kogoś innego.
 13. amp

  Problem z aktualizacją systemu

  Wyłączyć automatyczne instalowanie sterowników w systemie,odinstalować używając revo uninstallera następnie wyczyścić ccleanerem,zainstalować stery Intel Chipset Device Software,same stery bez jakichkolwiek technologi lub pozwolić windowsowi je zainstalować bez WU...ja opcję w biosie dotyczącą RST mam,pomimo iż jest włączona sterowników żadnych nigdy nie instalowałem do tego,problem jest znany i jeżeli nic ci nie pomaga na to to albo coś źle robisz albo niestety klątwa win 10.
 14. amp

  Problem z aktualizacją systemu

  Aktualizowałeś ten sterownik jak piszą do 15.5.2.1054 lub nowszej?
 15. amp

  Problem z aktualizacją systemu

  Nie ma czasem opcji w biosie dotyczącej tej technologii,może wystarczy wyłączyć,ewentualnie po odinstalowaniu,zainstalować tylko same stery do intela.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...