Skocz do zawartości

Krzysztof1974

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  38
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Krzysztof1974

 • Tytuł
  Użytkownik

Ostatnie wizyty

763 wyświetleń profilu
 1. Mam Windows 10 64 bitowy i mam zainstalowane 128 GB pamięci ram. Niestety partycja systemowa jest coraz mniejsza (prawdopodobnie przez tak dużą ilość ram). Związku z tym mam takie pytanie, czy warto całkowitego zrezygnowania z pliku wymiany w Windowsie. Za wszelkie rady i porady dziękuje z góry.
 2. Krzysztof1974

  Large Pages

  zbycho serdecznie Tobie dziękuje za pomoc.
 3. Jak sprawdzić czy poprawnie działa Large Pages w Windowsie 10 64 bit.
 4. Mam Windows 10 Home i co jakiś czas pojawia się blue screen Windowsa o nazwie CLOCK WATCHDOG TIMEOUT. Moje pytanie jest następujące. Proszę napisać jakimi programami muszę przeprowadzić testy aby wykryć i wyeliminować blue screen Windowsa o nazwie CLOCK WATCHDOG TIMEOUT. Za wszelkie informacje dziękuje z góry.
 5. Arm serdecznie dziękuje za odpowiedź. Problem już rozwiązany, ale niestety pojawił się poważniejszy inny problem.
 6. Mam zainstalowany Windows 10 Home i zauważyłem że Windows nie wykrywa moje starej karty graficznej Gefores 7600GS 256mb ddr2. Czytałem wiele wątków w internecie ale żadna nie zadziałała. Czy można prosić o pomoc w celu rozwiązania tego problemu. Serdecznie dziękuje z góry.
 7. Witam. Mam takie pytanie dotyczące Windowsa Defendera. Mam zainstalowany program antywirusowy McAfee oraz Malwarebytes. Proszę napisać czy pozostawić włączony Windows Defender czy go porostu w systemie Windows 10 wyłączyć. I co się stanie z aktualizacjami Windowsa 10 jak wyłączę Windows Defender oraz czy Windows Defender nie będzie się gryzł z innymi programami np.Malwarebytes. Za wszelkie informacje dziękuje z góry. Krzysztof.
 8. Mam takie pytanie proszę o poradę jak to zrobić i czy tak da się to zrobić. Jak na razie mam Windows 10 ale za kilka dni będę zmieniał na Windows 7 Home (jeden dysk twardy) i Windows 7 Professional (drugi dysk twardy) na tym samym komputerze. Mam takie pytanie czy jest możliwość że jak uruchomię Windows 7 Home (jeden dysk twardy ) to będę widział partycje tylko tego dysku który uruchomiłem, a nie będę widział partycji drugiego dysku twardego na którym jest zainstalowany Windows 7 Professional. Jak na razie tak jak napisałem mam Windows 10 i mam dwa dyski twarde które widzą partycje obydwu dysków twardych,niezależnie z jakiego dysku uruchomię system, a tak bym nie chciał aby tak było. Za wszelkie rady dziękuje z góry.
 9. Mam takie pytanie, proszę napisać jak sprawdzić czy działa poprawnie opcja Large Pages w Windowsie 7. Za wszelkie informacje dziękuje z góry.
 10. Krzysztof1974

  Firefox i Chrom

  Sprawa nie aktualna już wszystko wiem.
 11. Mam takie pytanie co do obrazków zamieszczonych poniżej i wyświetlonych przez dwie przeglądarki, jedna z nich to Firefox a druga to Chrome. Proszę napisać jak ktoś wie skąd jest różnica w wyświetlaniu tych samych obrazków w obu przeglądarkach. Za wszelkie informacje dziękuje z góry.
 12. Bardziej mi chodzi o strony w internecie i jak je program blokuje z powodu zawierającego szkodliwego oprogramowana.
 13. ichito dziękuje za strony. Czy można prosić o jakieś strony w języku Polskim.
 14. Mam takie pytanie, gdzie znajdę strony w internecie do testu programu antywirusowego, który zablokuje strony z powodów szkodliwego oprogramowania na stronie.
 15. Niestety przez cała noc zapuściłem aktualizacje i niestety ale nic nie znalazł.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...