Skocz do zawartości

krzysiekx

Użytkownicy
 • Postów

  23
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzysiekx

 1. krzysiekx

  Postowanie

  U mnie to wygląda normalnie tak jak powinno być.
 2. Jako, że u mnie już się rozpogodziło to nie aż tak smętna piosnka, mistrzostwo Dżemu: http://www.youtube.com/watch?v=OJuVGsPykvY List do M, piękny utwór
 3. Moim zdaniem przy dobrze skonfigurowanym firewallu z natem w routerze firewall jest zbędny.
 4. Na deszczowy poranek mogę polecić: http://www.youtube.com/watch?v=fUIL4UTl2So Czeław Niemen wykonujący utwór Dżemu.
 5. Właśnie, sprawa z fixitpc.pl niezmiernie mnie irytowała - niemniej cieszę się, że zostanie to naprawione.
 6. W tej sprawie napisałem prywatną wiadomość do Szanownej Pani Administrator - chciałem znać dokładne wymiary przed spróbowaniem swoich sił - lecz Pani uznała żem za chudy w barach na to by z Nią rozmawiać no i w końcu nie wiem.
 7. Registry First Aid. Istny mocarz jeśli chodzi o czyszczenie rejestru.
 8. Przyganiał kocioł garnkowi. Wielokropek to trzy kropki. A przed to nie powinno być przecinka, jest on zbędny. Mnie też to logo nie powala, ale po co na zwykłe forum robić jakieś logo z wielkimi wodotryskami? Jakiś firmowy, oryginalny znaczek mógł by się nawet przydać, ale jeśli go nie ma to nic nie przeszkadza. Zrób lepsze bo samymi przechwałkami nic nie zdziałąsz. Natenczas, napis ten można interpretować różnie.
 9. Ja za to nie jako na dzień dziecka lecz jako na dzień szary i smutny, jeśli coś nas trapi, coś jest nie tak jak być powinno lub po prostu mamy ochotę posłuchać fenomenalnej ballady. Kat - Łza dla cieniów minionych: Gorąco polecam. Nie zawsze tego typu muzyka musi się kojażyć z przysłowiowym "darciem mordy".
 10. Używam firewalla w routerze. Jednak gdyby była konieczność instalacji płatnej skusił bym się na LookNstop albo Online Armor.
 11. Nie ma takiej opcji, norton absolutnie nie zamula maszyny.
 12. Vipre - płatny program, ale bardzo lekki i nie obciąża w żadnym stopniu systemu. Spokojnie mozesz na fikcyjne maile generwować klucze trial i używać 30 dniowej licencji. Z darmowych to Avast bym mógł zaproponować.
 13. natenczas, nie warto kombinować na allegro - często klucze takie nie są do końca pewne, nie działają z Polskimi wersjami programów - po prostu są z nimi problemy. Lepiej przedłużyć na stronie kaspersky.pl
 14. Moim zdaniem każde ciepłe piwo jest niezdatne do spożycia przez człowieka. Zimne to i owszem.
 15. krzysiekx

  Skalowanie obrazów

  Ja używam najnowszej stabilnej wersji Opery przy rozdzielczości ekranu 1280x1024 i nie widzę opisywanego wyżej problemu.
 16. Próbowałeś usunąć oba programy i pozostałości po nich np. Revo Uninstallerem i ponowną instalację?
 17. Cześć. A więc komputer znajomej od dłuższego czasu mimo czyszczenia CCleanerem dziwnie się zacina i wyłącza się, niestety nie wiem czy to wina sprzętu - nie jestem w stanie podać specyfikacji więc przypuszczam, że może to być infekcja ( komputer był ostatnio czyszczony podobno więc może to nie wina hardware ). Znajoma nie jest na tyle obyta w komputerach więc na razie nie ma loga GMER ( wiem, że nie jest to trudna operacja, ale dla Niej tak ) i jest tylko log OTL. http://wklej.org/id/342095/ http://wklej.org/id/342098/ otl.exe i extras.exe Jeśli będą potrzebne dodatkowe logi, dane etc. postaram się je zrobić/zdobyć Z góry dziękuję.
 18. krzysiekx

  Sygnaturka

  Tak jak w Twoim podpisie znajdują się przechwałki; coś jak userbar tylko, że w formie tekstowej i na temat Twojego sprzętu. Jeśli ma być czytelnie to może w ogóle podpisu zabronić? Jeśli już tak ma być do dla wszystkich - bez przechwalania się czy to userbarami czy to tekstem
 19. krzysiekx

  Sygnaturka

  Jakoś za bardzo wrażliwi jesteście. Jeśli ktoś wstawia sygnaturkę 360x180 z jakąś grafiką, albo jakiegoś wielkiego gifa to rozumiem, ale zwykły userbar...
 20. krzysiekx

  Sygnaturka

  Przecież dodanie jednego userbara nie powinno nic zaszkodzić.
 21. Co do loga, ten uśmieszek to już jest na stałe czy foru, czeka jakieś inne, lepsze logo?
 22. Ja jestem za założeniem działu GSM i osobiście mógłbym się udzielać w kategorii pomocy przy modyfikacji oprogramowania etc. telefonów Sony Ericsson z platformy DB3150 EDIT: i można by dodać dział grafika tam też mógłbym się udzielać
 23. To chyba niezbyt uważnie czytałeś. Również udzielam się na tamtym forum i znam stanowisko Zorda, jest bardzo zadowolony z tego programu, znam Go i nie widzę pobudek dlaczego gdyby program faktycznie mu się nie podobał miał go polecać. Co do MKS-a już Ci odpowiedziałem, nie warto się z nim bawić, jest tyle lepszych skanerów na żądanie.
 24. A no zapomniałem o tym Twoim najważniejszym aspekcie. W takim razie byłbym nawet skłonny odradzić zakup pełnej wersji Malwarebytes' Anti-Malware a używać raz na na przykład dwa tygodnie pełnego skanowania w wersji darmowej na rzecz programu SpyShelter - polskiego, dobrego oprogramowania przeciwko różnego rodzaju szpiegom, keyloggerom etc.
 25. Połączenie z internetem masz więc dobrym wyborem byłby BluePoint Security, ostatnio miałem okazję go testować i prawda jest taka, że w wykrywalności najnowszych zagrożeń jest bardzo dobry i często nawet lepszy od flagowych, firmowanych produktów. Nie jest może tak znany i rozpropagowany, ale warto w niego zainwestować. Do tego zestawu można by jeszcze zastanowić się nad dodaniem pełnej, płatnej wersji Malwarebytes' Anti-Malware z ochroną realtime. Co do zapory nie mam obecnie jakiegoś konkretnego typu, ale mógłbyś się zastanowić nad Online Armor - program dobry, w testach na matousec.com zajmuje wysokiem miejsce, ma wersję darmową i dwie płatne wersje - mi osobiście przypadł do gustu i sprawował się wyśmienicie. To tyle jeśli chcesz być dobrze zabezpieczony. Gdyby jednak nie podpasował Ci, któryś zestaw zawsze można zastosować coś innego, płatnego lub darmowego.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...