Skocz do zawartości

krzysiekx

Użytkownicy
 • Postów

  23
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

 1. krzysiekx

  Postowanie

  U mnie to wygląda normalnie tak jak powinno być.
 2. Jako, że u mnie już się rozpogodziło to nie aż tak smętna piosnka, mistrzostwo Dżemu: http://www.youtube.com/watch?v=OJuVGsPykvY List do M, piękny utwór
 3. Moim zdaniem przy dobrze skonfigurowanym firewallu z natem w routerze firewall jest zbędny.
 4. Na deszczowy poranek mogę polecić: http://www.youtube.com/watch?v=fUIL4UTl2So Czeław Niemen wykonujący utwór Dżemu.
 5. Właśnie, sprawa z fixitpc.pl niezmiernie mnie irytowała - niemniej cieszę się, że zostanie to naprawione.
 6. W tej sprawie napisałem prywatną wiadomość do Szanownej Pani Administrator - chciałem znać dokładne wymiary przed spróbowaniem swoich sił - lecz Pani uznała żem za chudy w barach na to by z Nią rozmawiać no i w końcu nie wiem.
 7. Registry First Aid. Istny mocarz jeśli chodzi o czyszczenie rejestru.
 8. Przyganiał kocioł garnkowi. Wielokropek to trzy kropki. A przed to nie powinno być przecinka, jest on zbędny. Mnie też to logo nie powala, ale po co na zwykłe forum robić jakieś logo z wielkimi wodotryskami? Jakiś firmowy, oryginalny znaczek mógł by się nawet przydać, ale jeśli go nie ma to nic nie przeszkadza. Zrób lepsze bo samymi przechwałkami nic nie zdziałąsz. Natenczas, napis ten można interpretować różnie.
 9. Ja za to nie jako na dzień dziecka lecz jako na dzień szary i smutny, jeśli coś nas trapi, coś jest nie tak jak być powinno lub po prostu mamy ochotę posłuchać fenomenalnej ballady. Kat - Łza dla cieniów minionych: Gorąco polecam. Nie zawsze tego typu muzyka musi się kojażyć z przysłowiowym "darciem mordy".
 10. Używam firewalla w routerze. Jednak gdyby była konieczność instalacji płatnej skusił bym się na LookNstop albo Online Armor.
 11. Nie ma takiej opcji, norton absolutnie nie zamula maszyny.
 12. Vipre - płatny program, ale bardzo lekki i nie obciąża w żadnym stopniu systemu. Spokojnie mozesz na fikcyjne maile generwować klucze trial i używać 30 dniowej licencji. Z darmowych to Avast bym mógł zaproponować.
 13. natenczas, nie warto kombinować na allegro - często klucze takie nie są do końca pewne, nie działają z Polskimi wersjami programów - po prostu są z nimi problemy. Lepiej przedłużyć na stronie kaspersky.pl
 14. Moim zdaniem każde ciepłe piwo jest niezdatne do spożycia przez człowieka. Zimne to i owszem.
 15. krzysiekx

  Skalowanie obrazów

  Ja używam najnowszej stabilnej wersji Opery przy rozdzielczości ekranu 1280x1024 i nie widzę opisywanego wyżej problemu.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...