Skocz do zawartości

Punisher2010

Użytkownicy
 • Postów

  456
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

O Punisher2010

 • Urodziny 25.03.1989

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Ruda Śląska
 • Hobby:
  Obróbka wideo i grafiki, tuning samochodowy, modyfikacje systemów Windows i programów, tłumaczenie programów,gier systemów na język polski (w miarę sił)

Kontakt

 • Skype
  blady2012
 1. Już dawno jest, zanim udostępnili triala nawet http://chomikuj.pl/rav.a/Microsoft/Windows/Windows+8+RTM+PL/Polski+Language+Packs+RTM
 2. Kolego, ponieważ ten soft rozwiązuje problem, który sprawiało usunięcie IsShortcut, najpierw poczytaj potem marudź
 3. Temat do zamknięcia, żeby aktulizacja zadziałała musi być włączona usługa Zapora systemu Windows, nawet gdy korzysta się z innej (wtedy ta się deaktywuje)
 4. Obraz mam z MSDN, aktywowałem przez infolinię Brytyjskiego oddziału MS poprzez Skype, dzwoniłem na bezpłatny numer. Aktywowane kluczem MAK dla wersji Enterprise (klucze krążą po sieci) Rozwiązałem problem http://forum.mywindows8.pl/temat-Usuwanie-strzalki-z-ikon-skrotu-sposob-bezpieczny?pid=12788#pid12788 Dla wersji Enterprise 90 dni trial, można dograć oficjalne spolszczenie z RTM. Jak chcecie klucze, opis aktywacji, linki do LP i obrazów to piszczcie Mam finalną wersję RTM build 9200 PS. BlackViper to ja
 5. Nie działa aktualizacja aplikacji Mapy błąd: 0x80073d0a
 6. Naciskam na skrót i robię przypnij do paska zadań, lecz nic się nie pojawia. Ponowne naciśnięcie na skrót pokazuje Odepnij z paska zadań mimo że nic niema. Nie pomaga ani restart PC ani restart explorer.exe Co z tym fantem zrobić? Jakie logi dać? Windows 8 Pro x64 PL (wczoraj instalowany)
 7. C:\Users\Nazwa_użytkownika\AppData\Local\Microsoft\Windows Sidebar\Gadgets tutaj są trzymane tylko doinstalowane niestandardowe gadżety. A gdzie Windows 7 trzyma systemowe? Jeśli usunie się gadżet niestandardowy to usuwa się on do kosza w postaci rozpakowanego folderu. Gdy usunie się gadżet systemowy to znika on tylko z listy, ale można go przywrócić opcją "Przywróć gadżety pulpitu zainstalowane w systemie Windows" czyli Windows musi gdzieś je trzymać, pytanie tylko gdzie.
 8. Ja bym zrobił jeszcze pełne czyszczenie i defragmentację rejestru i defragmentację boot time. Dodatkowo sprawdź autostart i wywal z niego jak i z całego systemu to czego nie używasz Jeśli nie pomoże to proponuję od siebie format. Tak po 3 latach by już należało. Lepiej będzie wgrać świeży system i poinstalować tylko to co potrzebne, a komputer będzie działać żwawiej.
 9. Temat można zamknąć. System uruchamia się już normalnie, sprawdzanie dysku już się nie włącza.
 10. Program chkdsk wykrył i naprawił błędy na moim dysku systemowym. Wolne miejsce w MFT było oznaczone jako aktywne na mapie bitowej.
 11. Pierwsza rzecz jaka mnie zdziwiła > system mam na C:\ a opcja Napraw komputer pokazała że na E:\ Wpisałem komende jaką podałaś dopisując C: to niby błędów nie znalazło, ale nie udało się dodać wpisów do dziennika zdarzeń > kod błędu 50 Co jest nie tak, że pokazało inną niż faktyczna literę dysku?? bo teraz nie wiem czy mam zrobić tę komendę wpisując literę E: ?? Bez wpisania żadnej litery komenda nie działa > komunikat o zabezpieczeniu przed zapisem
 12. Niemam i nigdy nie miałem takiej opcji przy włączaniu systemu po wciśnięciu F8, jedynie przy starcie z płytki taka opcja jest tylko nie wiem czy o to ci chodziło? Komenda fsutil dirty query C: monituje że wolumin był zmieniany, co prawda po restarcie nie wyskakuje już sprawdzanie dysku, lecz gdy chcę sprawdzić dysk przy następnym włączeniu to nadal występuje wspomniany błąd. Gdzie jest niby ta opcja Napraw o której wspomniałaś?
 13. Dziś po włączeniu komputera zauważyłem, że podczas włączania komputera włącza się za każdym razem sprawdzanie dysku C. Nie wiem co się stało, gdyż z komputera korzystam ostatnio rzadko z powodu pracy, więc ktoś z młodszego rodzeństwa musiał coś pogrzebać. Otrzymuję komunikat, że nie można uzyskać bezpośredniego dostępu do woluminu, i coś o wadliwym ostatnio wgranym oprogramowaniu (jedyne co ostatnio wgrałem to Nightly bezpośrednio do katalogu Firefox 13beta) a całe sprawdzanie kończy się niepowodzeniem z powodu nieokreślonego błędu a obok nawias z ciągiem znaków liter i cyfer Nie można nawet przywrócić systemu do poprzedniego stanu. Jak rozwiązać ten problem
×
×
 • Dodaj nową pozycję...