Skocz do zawartości

suncez

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  37
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez suncez

 1. suncez

  TP-Link TD-W8951ND - problem

  Nie potrafię pomóc... mogę tylko dodać, że i mnie również spotkało coś podobnego, na etapie kiedy wystarczało odłączenie i podpięcie zasilania, router został zmieniony na inny model. Szukając pomocy w sieci natrafiałem tylko na informacje o zawieszaniu się usługi http. Zawieszała się także usługa ddns. Że to nie mój router nie próbowałem w niego ingerować, ale można by spróbować zmienić firmware, może na inną wersję językową. Nie mam już dostępu do tego sprzętu, więc nie podam jaką miał wgraną wersję, kupiony był albo w 2015, albo na początku 2016 roku. Strasznie to wkurzające było. Teraz mamy model o oczko niższy z okrojonym softem orange, niektóre funkcje są w normalny sposób nie osiągalne, być może spece potrafią to obejść, np. zdalny dostęp z internetu do ustawień. Ważne jest to, że nie sprawia on już większych problemów... raz zresetował się do fabrycznych po ponownym włączeniu.
 2. Jedną z przyczyn braku sieci wifi na liście wyboru (domyślam się że chodzi o połączenie wifi) może być to na którym kanale działają. Niektóre kanały mogą być niedostępne dla konkretnych modeli komputerów. Trzeba by sprawdzić i ewentualnie zmienić kanał sieci wifi na routerze. W innym przypadku pomóc może odinstalowanie karty sieci bezprzewodowej, po ponownym uruchomieniu komputera system zainstaluje ją ponownie. Proponuję też aktualizować sterowniki ze strony producenta, a nie np. Microsoft Update. Winowajcą może też być program zarządzający połączeniem wifi, niektóre karty sieci bezprzewodowych/producenci komputerów wymagają dedykowanego programu. Bez niego połączenie czy wyszukanie sieci wifi może być co najmniej utrudnione. Trzeba sprawdzić ich obecność i działanie. Sam nie używam klienta dodawanego do kart atherosa ale np. muszę mieć Wireless Console dedykowane dla komputerów Asus. Podobnie jest w przypadku HP. Również oprogramowanie antywirusowe/firewall, nieodpowiednio skonfigurowane lub po okresie trial może blokować połączenie. W przypadku np. Avasta nieznane nam moduły można na próbę wyłączyć. Powiązane z nimi komponenty sieciowe po restarcie przestaną być aktywne. Trzeba też sprawdzić ustawienia połączeń. Zdarzają się też banalne sytuacje, karta wyłączona sprzętowo czy programowo przez kombinację przycisków czy przełącznik. Dopisane: Mój laptop, asus z kartą atheros, nie widzi sieci wifi na kanale 13. Po zmianie kanału w routerze bez problemu widzi ją i się z nią łączy. Zanim zmieniłem kanał próbowałem restartu karty wifi, routera itp. i czasem owszem podłączył się, ale nie wiem przy jakim kanale, bo ustawienia routera były na auto. Dotyczyło to sieci firmowej na prostym Tp-Linku.
 3. suncez

  Częste skoki pingu

  Takie skoki mogą być spowodowane przeszkodami terenowymi między twoją anteną i nadajnikiem. Najczęśćiej jest tak, że drzewa urosły i obrosły w liście. Dostawca powinien mieć możliwość sprawdzenia logów. Jeśli antena jest w dostępnym miejscu można samemu sprawdzić czy coś nie zasłania jej nadajnika.
 4. Dziękuję Ci za pomoc. Faktycznie mp3tag potrafi to o co mi chodzi. Od dawna korzystam z EasyTAG 2.1 do opisywania plików mp3. Ma on funkcję tworzenia playlisty z wczytanych plików, ale przy zapisie, poza interesującymi mnie danymi dodawane jest do niej sporo "śmiecia". Czytałem opisy innych programów tego typu i niektóre testowałem, ale tak jak piszesz, nie mają takiej opcji jak mp3tag, a jego nie sprawdziłem. Ciekawe jak Eksplorator Windows czyta tagi mp3. Pewnie jest możliwość wywołania pożądanej akcji w wierszu poleceń i skierowania wyniku do pliku, podobnie jak przy poleceniu dir. Właśnie miałem się temu przyjrzeć, ale mp3tag po zapoznaniu może nie tylko pozwolić mi eksportować informacje do pliku, ale i zastąpić EasyTAG, który zdążyłem poznać. A nie znam wiersza poleceń Windows, kiedy jeszcze miałem więcej zapału (i czasu) do pracy przy komputerze korzystałem z basha w Linuksie (aktualnie już nie mam żadnej dystrybucji na dysku).
 5. Dzięki za odpowiedź. Sprawdziłem wynik dir /? i nie znalazłem opcji listującej tagi z mp3. Interesuje mnie nazwa pliku, tytuł, wykonawca, tytuł albumu, gatunek, czas trwania, bitrate, rozmiar pliku.
 6. Witam. Może ktoś mógłby mi podpowiedzieć jak wylistować do pliku tekstowego tagi z plików mp3. W Eksploatorze Windows (Xp) można je ładnie podejrzeć, ale chciałbym móc zapisać je do pliku. Nie udało mi się znaleźć odpowiedniego programu, podejrzewam że pewnie i sam Eksplorator potrafi coś takiego, ale jak go do tego zachęcić?
 7. Fakt, wszystko poza tym działa, doszedłem też do ładu z autostartem systemu. A ikonka daje szybki dostęp do ustawień nVidia - ilość i konfiguracja monitorów, ich rozdzielczość - przydaje się to, gdy podpinam telewizor po HDMI. Klik w ikonkę i szybko mam ustawiony obraz na TV. Bez niej trzeba wywoływać Panel sterowania nVidia i dopiero tam szukać ustawień monitorów. Zrobiłem sobie skrót w menu start i jak potrzebuję przez niego włączam tą ikonkę (RunDLL32.exe NvMCTray.dll,NvTaskbarInit).
 8. Witam. Zdecydowałem się wykorzystać ramdysk do obsługi pamięci podręcznej przeglądarek (opcje startowe i konfiguracyjne) oraz plików tymczasowych użytkownika (za pomocą zmiany zmiennych systemowych). Do tworzenia ramdysku używam programu VSuite Ramdisk (Free Edition). Tworzenie katalogów wywołuję z autostartu plikiem bat @echo off r: mkdir Temp mkdir fire-cache mkdir other-cache exit Działa to dobrze, poza jednym drobiazgiem - nie pojawia się ikonka Ustawienia nVidia w zasobniku systemowym. Mogę wywołać ją klikając PPM na pulpicie i wybierając Panel sterowania nVidia a następnie w menu Widok opcję Pokaż ikonę na pasku zadań. Przed wykorzystaniem ramdysku ikonka zawsze była obecna w zasobniku. Sądząc, że chodzi o zmiany w rejestrze wykorzystałem program Regshot-x86, z porównania zrzutów rejestru wyszły mi dwie różnice między stanem z ikonką i bez. Zmienia się wartość kluczy [HKEY_CURRENT_USER\Software\NVIDIA Corporation\Global\NVTweak\State] "PageUpdateOrdinal"=dword:00000006 "MediaCenterReverseLoadPolicy"=dword:00000000 [HKEY_USERS\S-1-5-21-2000478354-1993962763-725345543-1004\Software\NVIDIA Corporation\Global\NVTweak\State] "PageUpdateOrdinal"=dword:00000006 "MediaCenterReverseLoadPolicy"=dword:00000000 Chodzi o MediaCenterReverseLoadPolicy. Zero - ikonka została włączona, jeden - ikonka wyłączona. Jednak samo importowanie tych kluczy do rejestru nie powoduje pojawienia się lub zniknięcia ikonki. Może trzeba wykonać jeszcze jakieś działanie. Gdy mam otwarty Panel sterowania nVidia aktywny jest proces C:\Program Files\NVIDIA Corporation\Control Panel Client\nvcplui.exe Po tym jak włączę ikonkę i zamknę Panel proces znika, nie zaobserwowałem też żadnego nowego procesu związanego już z samą ikonką. Chciałbym sprawić, aby ikonka pojawiała się w zasobniku systemowym po starcie systemu, bez potrzeby ręcznej ingerencji. Nie znalazłem w sieci informacji o ewentualnych opcjach startowych procesu nvcplui.exe. Nie zaobserwowałem też, aby w katalogu Temp użytkownika pojawiał się jakiś nowy plik przy załadowanej ikonce ustawień nVidia. Jak zorientować się co jest powiązane z włączaniem widoku ikonki lub jak wywołać jej pojawienie się? System Windows XP Home, 32- bitowy, SP3. Dopisane Użyłem programu RegFromApp, on pokazał mi nie tylko różnice w rejestrze przed i po zaznaczeniu opcji włączenia ikonki Ustawienia nVidia w zasobniku systemowym, ale także nadpisywane klucze. Okazało się, że "rozjechał się" autostart systemu - mimo odpowiednich wpisów w rejestrze w kluczach Run procesy nie uruchamiały się poprawnie. Min. proces RunDLL32.exe NvMCTray.dll,NvTaskbarInit (NvMediaCenter). Można go uruchomić już po starcie systemu i brakująca ikonka pojawia się w zasobniku. Muszę dokładnie sprawdzić autostarty systemu i opcje programów. Popracuję nad tym. Chciałbym wiedzieć w jakiej kolejności wykonywane są autostarty z rejestru i menu Autostart, może pomogłoby to zapanować nad uruchamianiem programów.
 9. W programie SharpKeys spróbowałem podejrzeć kod przycisku FN - nie udało się, ale już FN + Rozjaśnianie dało kod, tyle że w moim przypadku taki sam jak FN + Przyciemnianie. Chodzi o zmapowanie funkcji przycisków FN + coś za pomocą jakiegoś programu.na drugą klawiaturę, może zadziała.
 10. W podobnej sytuacji resety ustąpiły po tym jak wyłączyłem ochronę www w Avaście. System mam raczej sprawny i zadbany, co 2 miesiące odtwarzam go z kopii, uaktualniam to co wydaje się bezpieczne i konieczne i tworzę nową kopię. Resety zaczęły się parę miesięcy temu, w międzyczasie aktualizowałem przeglądarkę, jej wtyczki, roszerzenia, Avasta i składniki office (korzystam z PowerPoin Viewer). Mam wrażenie, że sposób działania Avasta nie jest kompatybilny z przeglądarkami. U mnie Firefox i IE oraz dla testu krótko Opera (w niej korzystałem z HTML5 zamiast z Flashplayera). Nie znam innych dobrych darmowych antywirusów z podobnym zakresem zabezpieczeń jak Avast, a chętnie bym spróbował, bo z wyłączoną ochroną www nie czuję się bezpiecznie.
 11. suncez

  Bluetooth działa w połowie

  Sądzę, że wiele zależy od sterowników i aplikacji do obsługi bluetooth. Mam inny model Asusa, fabrycznie wyposażony w bluetooth. Na oryginalnym oprogramowaniu nic nie działało. Wgrałem soft od ThinkPada. Mogę wysyłać pliki na telefony bez kłopotu, ale już z telefonu na komputer nie jest to takie proste. Po wysłaniu pliku muszę dwa razy kliknąć ikonę bluetooth w zasobniku na komputerze dopiero dochodzi do odbioru pliku.
 12. Na komputerze znajomego widziałem w jaki sposób mogą być podstawiane strony w przeglądarkach - zmienione są właściwości skrótu uruchamiającego przeglądarkę, tzn. dodane adresy stron do otwarcia wraz z programem.
 13. Obraz mógł być zrobiony programem Norton Ghost - rozszerzenie pliku .GHO, jeśli tak poszukaj sobie płyty botującej z Ghostem. Może być to obraz partycji systemowej, albo dysku. Ja bym robił partycji systemowej - dysk mam podzielony.
 14. suncez

  Klawiatura problem

  Uruchom jakąś livecd Linuksa lub jakąś naprawczą cd i zobacz jak tam działa klawiatura. Swego czasu też tylko wyczyściłem klawiaturę i przycisk CTRL zaczął żyć własnym życiem. Planowałem zakup nowej klawiatury, ale zanim znalazłem i zamówiłem właściwy model (diabeł tkwi w szczegółach), to klawisz się naprawił (trwało to wszystko blisko miesiąc).
 15. Na Linuksa DenyHosts, kiedyś to uruchomiłem i działało ładnie, tyle, że miało chronić serwer ftp. Wskazałem w konfiguracji Denyhosts plik logu, który ma czytać, chodziło o log serwera Proftpd. Upodobniłem zapisy w tym logu do tych z /var/log/auth.log (SSH) i Denyhosts zaczął gromadzić adresy IP i je później odrzucać. Pewnie można wskazać programowi inny log, zawierający informacje o wykrytych skanowaniach (nie wiem jaka usługa/program mogłaby to robić), warunek, trzeba go upodobnić do logu z SSH lub nauczyć Denyhosts analizy innych logów (podobno to możliwe, ale trzeba znać się na regeksach). Linki: http://denyhosts.sourceforge.net/ http://denyhosts.sourceforge.net/faq.html A to moje niegdysiejsze boje: http://www.mandrivalinux.eu/showthread.php?126619-HOW-TO-UBUNTU-DenyHosts http://www.mandrivalinux.eu/showthread.php?139946-Zmiana-logu-kt%C3%B3ry-czyta-denyhosts http://www.mandrivalinux.eu/showthread.php?134163-Konfiguracja-proftpd-potrzebne-uwagi-podpowiedzi Niestety od dawna nie konfiguruję już Linuksów. Mam działające dwa starsze systemy, ale nie mam na nich żadnych rozbudowanych usług. A i jeszcze pewnie Shorewall pozwoliłby na ogarnięcie tematu, ale znałem go na tyle ile akurat potrzebowałem do uruchomienia prostych funkcji. Są pewnie jednak w sieci strony, gdzie można znaleźć opisy zaawansowanych konfiguracji.
 16. Jak zaznaczysz wszystko na dysku, to wielkość zaznaczonych plików plus wolne miejsce daje w sumie ogólną pojemność dysku? Pytam, bo zdarzyło mi się, że na czas nagrywania płyt dvd, na partycji systemowej szykowałem pliki do nagrania. Było ich bardzo dużo. Efekt był po wszystkim taki, że po usunięciu nagranych już plików zajęte miejsce na dysku nie odpowiadało istniejącym plikom. Różnica wynosiła około 10 GB. Systemowe oczyszczanie dysku nie dawało efektu. Nie wiem co było przyczyną, prawdopodobnie system rezerwuje miejsce na dysku pod zapis informacji o plikach i tak od razu tego miejsca nie zwalnia. U siebie akurat nie dochodziłem co z czego wynika, bo i tak miałem przywrócić obraz partycji z kopii.
 17. Przygotowanie płyty z poprawkami czy też instalacja poprawek na świeżym systemie, to sporo pracy. Sam bym zainstalował system, sterowniki, poprawki i zrobiłbym wtedy obraz partycji - gotową "recovery". Też używam XP i co jakiś czas robię kolejne obrazy, najpierw odtwarzam poprzedni, poprawki, aktualizacje i tworzę nowy obraz. I tak w kółko. Nie zajmuje to dużo czasu i się sprawdza. Jak dobrze pójdzie, to po zakończeniu wsparcia dla XP będę dysponował najświeższą wersją systemu i dopóki się totalnie nie zestarzeje będę jej używał.
 18. Niedawno zamieniłem Avasta 6 (przestał poprawnie działać) na MSE, usunięty przy tym został Windows Defender (Windows XP tak ma). Komputer uruchamiał się trochę szybciej, ale odświeżanie informacji w otwieranych oknach i menu było wolniejsze. Po za tym MSE współpracuje jakoś tylko z przeglądarką IE, a wolę używać Firefoksa. Dlatego przywróciłem system z kopii, odinstalowałem całkowicie Avasta 6 i Windows Defendera, a następnie zainstalowałem Avasta 8 w trybie użytkownika pomijając zbędne mi komponenty. Aktualnie wszystko działa w systemie poprawnie, nie zauważam żadnego mulenia itp.
 19. Dziękuję za odpowiedzi. Tymczasem dalej będę korzystał z MSE i obserwował rozwój Avasta. Przypomniałem sobie, że już raz, przy przejściu z wersji 4 na 5 dałem sobie na wstrzymanie z jego aktualizacją i pozostałem przy 4-ce, aż do okrzepnięcia wersji 6. Ta sprawowała się długo bardzo dobrze (5-tka wtedy mocno testowała moją cierpliwość . System aktualnie, przy MSE i bez Defendera startuje szybciej, ale odświeżanie informacji w oknach czy menu jest wolniejsze niż przy Avaście, nic to. Co do Avasta, to nie wiem czy nowa wersja obciążałaby system bardziej, po prostu jak zobaczyłem ile jest nowych opcji, i że raczej nie powinno się tego zostawiać samopas, to wróciłem do wersji 6. A ta po aktualizacji baz zaczynała się blokować przy starcie systemu. Co miesiąc, dwa robię kopie systemu, więc nie mam kłopotu z cofnięciem się do wcześniejszych wersji programów itp. Tymczasem wystarczy mi jeśli MSE zablokuje mi dostęp do pobranych podejrzanych plików i raz na jakiś czas puszczę skaner online. A o Avaście poczytam. Jak można co nieco powyłączać, czy wręcz pominąć instalując to ok. Taką piaskownicę czy ocenianie stron, dla przykładu. Zastanawia mnie jeszcze jaka jest różnica przy MSE, gdy przeglądam sieć Firefoksem a IE?
 20. Witam. Używałem Avasta w wersji 6 dopóki nie zaczął się wykrzaczać przy starcie. Nowej wersji nie chcę, bo według mnie jest już zbyt rozbudowana. Dlatego zamieniłem go na Microsoft Security Essentials. I mam teraz pytanie: korzystam z Windows Xp, Windows Defender został usunięty, czy MSE podobnie jak Avast zablokuje mi dostęp do stron ze złośliwym kodem/programami? Czytałem w internecie na ten temat, ale nie wiem w końcu jak to jest z tą ochroną przy przeglądaniu stron. I czy ewentualnej ochrony mogę się spodziewać tylko przy korzystaniu z IE? Jeśli MSE nie zapewnia takiej ochrony, to jakiego typu program potrzebuję? Dziękuję za odpowiedzi.
 21. Witam. W służbowym Acer TravelMate 2490 krótko trzyma bateria (BATBL50L6). Chcę ją wymienić. Oryginalna ma napięcie 11,1V i pojemność 4000mAh. Dostępne są dwa zamienniki, oba niby pasują, lecz się różnią. Nie wiem którą baterię kupić, o pojemności 4800mAh czy 5200mAh (jest nawet tańsza)? Czy bezpiecznie będzie dać baterię 5200mAh?
 22. suncez

  Pilnie potrzebne sterowniki

  Spróbuj tutaj http://devid.info/
 23. Picasso, jesteś nieoceniona! Aktualizacja zainstalowała się po cofnięciu zmian w mapowaniu funkcji klawiszy. Bardzo Ci dziękuję za poświęcony czas i pomoc. Ostatnio mam trochę na głowie i jakoś nie przyszło mi do głowy chociażby wrzucenie w Google numeru aktualizacji i słów "keyboard" czy "klawiatura", kiedy już wiedziałem czego dotyczy poprawka. Może wtedy sam bym doszedł co zrobić i nie zabierał Ci cennego czasu. Tym bardziej dziękuję za okazaną pomoc.
 24. Dziękuję za zainteresowanie i pomoc. Zapoznałem się ze wskazanymi artykułami. Mój komputer to laptop Asus X71Vn, zasilany z sieci i z wpiętą baterią. Od dawna mam wprowadzoną poprawkę funkcji klawiszy lewego Windows - pracuje jak prawy Alt (polskie znaki) i klawisza menu kontekstowe (oryginalnie pokazywał takie menu danego pliku, jak po kliknięciu prawym przyciskiem myszki) - pracuje jak klawisz Windows. Zmiany te robiłem programem SharpKeys i o ile mi wiadomo, dokonuje on zmian w rejestrze systemu. Z możliwymi zmianami w funkcjonowaniu klawiatury kojarzy mi się program od Asusa KBfilter (podobno służy do poprawnego funkcjonowania drukarek podłączonych przez USB w środowisku Windows) - nie widzę go w Dodaj/Usuń programy, za to figuruje jako sterownik klawiatury w Menedżerze urządzeń, wymieniony jako trzeci w kolejności - kbfiltr.sys. Aktualizację zabezpieczeń KB2676562 mam zainstalowaną. Pobrałem ją i ponownie zainstalowałem - bez widocznego efektu, aktualizacja KB2686509 nadal się nie instaluje. Z historii aktualizacji: Aktualizacja zabezpieczeń systemu Windows XP (KB2686509) 11 maja 2012, status niepowodzenie Definition Update for Windows Defender - KB915597 (Definition 1.125.1635.0) 11 maja 2012, status ok Aktualizacja zabezpieczeń systemu Windows XP (KB2686509) 11 maja 2012, status niepowodzenie Microsoft .NET Framework 3.0: pakiet językowy dla komputerów z procesorem x86 (KB928416) 11 maja 2012, status niepowodzenie Aktualizacja zabezpieczeń systemu Windows XP (KB2686509) 11 maja 2012, status niepowodzenie Narzędzie Windows do usuwania złośliwego oprogramowania — maj 2012 (KB890830) 11 maja 2012, status ok Aktualizacja zabezpieczeń dla programu Microsoft Silverlight (KB2636927) 11 maja 2012, status ok Aktualizacja zabezpieczeń systemu Windows XP (KB2659262) 10 maja 2012, status ok Aktualizacja zabezpieczeń dla programu Microsoft .NET Framework 3.0 z dodatkiem SP2 w systemach Windows Server 2003 i Windows XP x86 (KB2604110) 10 maja 2012, status ok Aktualizacja zabezpieczeń dla programu Microsoft .NET Framework 2.0 z dodatkiem SP2 w systemach Windows Server 2003 i Windows XP x86 (KB2604092) 10 maja 2012, status ok Aktualizacja zabezpieczeń systemu Windows XP (KB2686509) 11 maja 2012, status niepowodzenie Pakiet zbiorczy aktualizacji funkcji Killbit formantów ActiveX w systemie Windows XP (KB2695962) 10 maja 2012, status ok Aktualizacja zabezpieczeń produktu Microsoft Office 2007 suites (KB2596672) 10 maja 2012, status ok Aktualizacja zabezpieczeń dla programu Microsoft .NET Framework 3.0 z dodatkiem SP2 w systemach Windows Server 2003 i Windows XP x86 (KB2656407) 10 maja 2012, status ok Aktualizacja zabezpieczeń systemu Windows XP (KB2676562) 10 maja 2012, status ok Definition Update for Windows Defender - KB915597 (Definition 1.125.1373.0) 8 maja 2012, status ok Aktualizację Microsoft .NET Framework 3.0: pakiet językowy dla komputerów z procesorem x86 (KB928416) tymczasem ukryłem. Ukryte aktualizacje: Programy Windows PowerShell 2.0 i WinRM 2.0 dla systemów Windows XP i Windows Embedded (KB968930) Microsoft .NET Framework 3.0: pakiet językowy dla komputerów z procesorem x86 (KB928416) Podstawowe programy Windows Live ATK - Other Hardware - ATK0100 ACPI UTILITY Realtek Semiconductor Corp. driver update for Realtek PCIe GBE Family Controller Pliku C:\WINDOWS\faultykeyboard.log nie mam w systemie. Czy kod błędu 0xf0f4 jest tożsamy z 0x8007F0F4? A co z komunikatem "Failed To Enable SE_SHUTDOWN_PRIVILEGE"? Próbowałem polecanej "Metody 5: Włączone rejestrowanie Instalatora Microsoft", ale żaden log raczej się nie utworzył. W Avast, w logu osłony www mam: "http://...|>[Embedded:DeanEdwards]" - poziom zagrożenia Wysoki- Zagrożenie: JS:ScriptXE-inf[Trj]- Czynność zablokowano "http://vitmich.webege.com/mltools.js" - poziom zagrożenia Wysoki- Zagrożenie: JS:Downloader-BMX[Trj]- Czynność zablokowano Nie wiem, jeśli ciężko coś poradzić, to może przywrócić kopię systemu z kwietnia i zobaczyć co będzie?
 25. Witam. Sprawdzałem dziś aktualizacje dla Windows XP HE z SP3 i instalator nie mógł zainstalować poprawki WindowsXP-KB2686509-x86-PLK.exe, komunikat błędu odesłał mnie do logu. 1.062: 2012/05/11 21:24:00.031 (local) 1.062: C:\WINDOWS\SoftwareDistribution\Download\fda0f1372cbc8638dd08b531da068a65\update\update.exe (version 6.3.13.0) 1.094: DoInstallation: GetProcAddress(InitializeCustomizationDLL) Returned: 0x7f 1.094: Failed To Enable SE_SHUTDOWN_PRIVILEGE 1.094: Hotfix started with following command line: -q -z -er /ParentInfo:be66d01be901ad498f65fbaf68384fef 1.094: In Function GetReleaseSet, line 1240, RegQueryValueEx failed with error 0x2 1.187: Return Value From IsMachineSafe = 0 1.187: IsMachineSafe returned 441092 1.187: Fist Condition in Prereq.IsMachineSafe.Section Failed 1.187: Condition Check for Line 1 of PreRequisite returned FALSE 1.187: ReadStringFromInf: UpdSpGetLineText failed: 0xe0000102 1.187: Instalator produktu KB2686509 napotkał następujący błąd: Instalator nie może kontynuować, ponieważ co najmniej jedno z wstępnych wymagań instalacji KB2686509 nie zostało spełnione. Więcej informacji można znaleźć w pliku dziennika c:\windows\KB2686509.log 1.187: ReadStringFromInf: UpdSpGetLineText failed: 0xe0000102 1.187: Instalator nie może kontynuować, ponieważ co najmniej jedno z wstępnych wymagań instalacji KB2686509 nie zostało spełnione. Więcej informacji można znaleźć w pliku dziennika c:\windows\KB2686509.log 1.187: Update.exe extended error code = 0xf0f4 Co z tym zrobić?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...