Skocz do zawartości

Problem z instalacją Service Pack dla Win 7 64bit


teken

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

no teraz juz nie bede tego wylączał, może to przez bad sektory tak zle idzie. Teraz mam zrobione 335 / 500 GB, leci z prędkością ~4000KB/s, zaczełem wczoraj o15:45. Pożyczyłem laptopa to nie ma tragedii, jeśli prądu mi po drodze nie wywali, to w nocy dziś się skonczy, gdzieś czytałem, że dysk 160 GB robi się 7 - 8h.

A ile trwa remap ? i czy trzeba go robić od razu, czy mogę na chwile wyłączyć kompa i dać mu odsapnąć chwile ? ;p

a no i jeszcze jedno - da się po tym wszystkim przydzielić na nowo partycje,ewentualnie dodać trochę miejsca na dysk C ?

Odnośnik do komentarza
A ile trwa remap ?
jak widzisz zawsze inaczej, zalezy od sprzetu.

czy od razu? Ja bym zrobil (robilem) od razu. Nigdy sie nad tym nie zastanawialem, po prostu nie wiem.

Po zerowaniu i remapie masz dysk gotowy do dzielenia i uzywania jak zwykle. Zapisales cala powierzchnie zerami i naprawiles bad sektory (mamy taka nadzieje - skan to wykaze). Musisz formatowac jak zwykle nowy dysk.

Odnośnik do komentarza

no w tej chwili kończę remapować i mam 3 sektory <500,zaraz robię skan i dam nową fotkę.

No cóż, narazie zainstaluję windowsa i zobaczymy jak będzie to teraz choziło (tylko dlaczego po zerowaniu mam 1 więcej sektor <500 ?). Jeśli dysk jest puty, to da radę jakoś zablokować te poszczególne sektory ? saino na nowy i tak zacznę odkładać, jednak mam teraz też trochę innych wydatków i chciałem to jeszcze odłożyć.

Odnośnik do komentarza
(tylko dlaczego po zerowaniu mam 1 więcej sektor <500 ?). Jeśli dysk jest puty, to da radę jakoś zablokować te poszczególne sektory ?

W jakich warunkach wykonujesz tą operację?

Czy dysk jest w obudowie czy na desce obok?

Czy ma dostateczne chłodzenie i jaką ma temperaturę - F8 Smart po zakończeniu działań.

Skoro to trwa tyle dób to myślę, że jest gorący a to źle wpływa na wyniki operacji.

 

MHDD ma możliwość zablokowania konkretnych sektorów (komenda MAKEBAD - opis w helpie) ale musisz być pewien o który dokładnie sektor chodzi.

Odnośnik do komentarza

komenda erase i enter, wg poradnika, który wcześniej podałeś.

 

Windows, aktualizacje i SP zainstalowały się bez problemu

Zrobiłem 2 partycje, po czym je sformatowałem.

nie wywala mi usług windowsa ani explorera.

 

Pozostał tylko błąd "Program przestał działać" podczas grania w Battlefield 3 i Mass Effect 2 - nie mam na to pomysłów. Nie wiem jak inne gry bo jeszcze nic nie instalowałem, ale przed tym wszystkim miałem te same problemy.

Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...

System mi się sypał, wywalał masę błędów, a że ja w takim przypadku spokojny nie jestem to przed wywaleniem kompa przez okno, wzięłem płytę i go sformatowałem, oczywiście pointalowałem wszystko i zapomniałem o SP1. Teraz kupiłem Assassin's Creed 3, patrzę a tam wymagany SP1, przez co grę mi często wywala do pulpitu.

Robiłem wszystko krok po kroku, ale znowu ten sam błąd 80070424. Ręce opadają, świerzo po formacie i nic z tym nie idzie zrobić, wszystkie fixy, poprawki itp itd, nic nie dają, nie mam pomysłu, a nie mam też zamiaru znowu zerować dysku bo to raczej bez sensu.

Odnośnik do komentarza

O dysku się nie wypowiadam. Zostawiam to w rękach użytkowników poprzednio prowadzących z Tobą dialog.

 

 

Robiłem wszystko krok po kroku, ale znowu ten sam błąd 80070424.

 

Poprzednio były całkiem inne: 0x800736b3, 0x800f081f. Za każdym razem analiza musi się odbywać od nowa, czyli:

 

1. Uruchom "Narzędzie analizy gotowości aktualizacji systemu": KLIK.

 

2. Następnie skopiuj na Pulpit cały folder C:\Windows\Logs\CBS, zapakuj do ZIP, umieść na jakimś hostingu i podaj tu link do paczki.

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...