Skocz do zawartości

Strony www nie otwierają się skype działa


katy33

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Problem dotyczy tylko IE8, czy także innych przeglądarek?

 

Kliknij Windows + R, wpisz cmd

W otwartym oknie Wiersza poleceń zastosuj komendy (po każdej Enter i czekaj na wykonanie):

netsh int ip reset reset.log

netsh int reset all

netsh firewall reset

 

Potem restart komputera.

 

Jeśli to nie przyniesie efektów, a problem dotyczy tylko IE, to spróbuj tego:

http://www.thewindowsclub.com/repair-internet-explorer-with-fix-ie-utility

 

Po zastosowaniu kolejne ponowne uruchomienie sprzętu...

 

Kliknij Windows + R, wpisz regedit i znajdź klucz HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\WinSock2

Kliknij na nią prawym przyciskiem, wybierz Eksportuj.

Potem otwórz wyeksportowany plik Notatnikiem, skopiuj jego zawartość i przedstaw na forum.

 

Pobierz i odpal ten programik:

http://www.cexx.org/lspfix.htm

 

Zrób screena i wrzuć na forum.

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim dzieki wielkie za tak szybka analize! ;). Jesli chodzi o przegladarki to zadnej innej nie testowalam i mam nadzieje, ze nie bedziecie mi kazac instalowac takowej ;). Z wyjatkiem "netsh firewall reset" wszystkie powyzsze komendy probowalam, niestety bez rezultatu :(. Sprobuje raz jeszcze ich uzyc a potem postapie zgodnie z zaleceniami i finalnie zamieszcze wyeksportowany plik i screena:)

Odnośnik do komentarza

Dzieki!Problem (mam nadzieje na stale) rozwiazany!:) Po odinstalowaniu Nortona nie bylo zadnych problemow z otwieraniem stron wiec to musial byc Norton!Zainstalowalam go ponownie i na razie jest OK ale w przyszlosci jesli problem sie powtorzy bede musiala pomyslec o jakims "lzejszym" antywirze.A tak swoja droga czy jestes/cie w stanie mi powiedziec jakie komponenty NA 2005(oprocz oczywistych definicji antywirusow) sa konieczne do pobrania przy liveupdate-cie a jakie moge sobie odpuscic, zeby nie zamulac jeszcze bardziej systemu?

Odnośnik do komentarza
Po odinstalowaniu Nortona nie bylo zadnych problemow z otwieraniem stron wiec to musial byc Norton!Zainstalowalam go ponownie i na razie jest OK ale w przyszlosci jesli problem sie powtorzy bede musiala pomyslec o jakims "lzejszym" antywirze.A tak swoja droga czy jestes/cie w stanie mi powiedziec jakie komponenty NA 2005(oprocz oczywistych definicji antywirusow) sa konieczne do pobrania przy liveupdate-cie a jakie moge sobie odpuscic, zeby nie zamulac jeszcze bardziej systemu?

 

Ten Norton powinien zostać stąd wycięty na stałe. Jest to stara wersja (datowanie sterowników właściwych między rokiem 2005 a 2007). To pozorowanie bezpieczeństwa. Sugeruję natychmiastową wymianę tego oprogramowania.

Odnośnik do komentarza

Ten Norton powinien zostać stąd wycięty na stałe. Jest to stara wersja (datowanie sterowników właściwych między rokiem 2005 a 2007). To pozorowanie bezpieczeństwa. Sugeruję natychmiastową wymianę tego oprogramowania.

Hmm...Norton byl juz wgrany kiedy kupowalam komputer i tak jak i caly system, jest na czesci partycji z innym "firmowym" oprogramowaniem. Jaki program antywirusowy jest Twoim zdaniem najbezpieczniejszy i najmniej rezydentny z dostepnych na rynku?

Odnośnik do komentarza
Hmm...Norton byl juz wgrany kiedy kupowalam komputer i tak jak i caly system, jest na czesci partycji z innym "firmowym" oprogramowaniem. Jaki program antywirusowy jest Twoim zdaniem najbezpieczniejszy i najmniej rezydentny z dostepnych na rynku?

Nie wiem, jak Picasso, ale ja polecam (z darmowych):

- Comodo Internet Security (korzystam od jakichś 3 lat),

- Avira.

 

Z komercyjnych:

- ESET NOD32 (mam zainstalowany na duuużej liczbie stanowisk, którymi adminuję i raczej nie sprawia problemów),

- BitDefender,

- F-Secure,

- G DATA.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...