Skocz do zawartości

Firefox - Nie otwiera wszystkich stron


zwirek2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam problem jak w temacie a mianowicie gdy np. chce wejść na stronę https://form.breubezpieczenia.pl/mbank/bif/carcalculation/BasePages/Default.aspx i klikam na niej następna aby przejść dalej to nie mogę cały czas przesuwa się pasek "Trwa ładowanie strony.Proszę czekać" czekam czekam i nic sie nie dzieje ,są też inne strony na których nie mam pełnego obrazu nie wiem dlaczego próbowałem w trybie awaryjnym firefoxa uruchamiać , z wyłączonymi dodatkami i nic nie chce przejść dalej aby sie wczytało a natomiast jak adres wklepie w IE to działa bez najmniejszego problemu wszystko się wgrywa proszę zaradźcie co może być przyczyną ,a stało sie to po aktualizacji Firefoxa .

 

post-926-0-92093200-1302708326_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

nie nie trzeba się właśnie logować chciałem po prostu obliczyć składkę ubezpieczenia wiec na pewno odbywa się to bez logowania

może jak wam tamta strona nie wchodzi to wejdźcie od początku na stronę http://www.mbank.pl/indywidualny/ubezpieczenia/samochodowe/#tabs=5

i kliknijcie proszę na " OBLICZ SKŁADKĘ " i na następnej stronie "NASTĘPNA" i u mnie właśnie w Firrefox ta "NASTĘPNA" się wczytuje i wczytuje i nic

Odnośnik do komentarza

U mnie na Firefox 4 oraz 3.6.13 ta strona wchodzi (pomijając komunikat o certyfikacie) i klik w "Następna" nie wisi na "ładowanie" tylko przechodzi dalej zawiadamiając mnie, że ankietę źle wypełniłam.

 

 

są też inne strony na których nie mam pełnego obrazu

 

Jakie strony (podaj) i na czym polega "brak pełnego obrazu". Przedstaw to na obrazku o co Ci chodzi...

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

picasso na pewno z tego co pamiętam to jeszcze ta strona w FF mi nie wyświetla zdjęć ekipy http://www.lisek.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=41&Itemid=30

 

post-926-0-72327300-1302715483_thumb.jpg

picasso jeszcze dopisze ze na www.chomik.pl mi nie działają podstrony z plikami jak ktos na chomiku ma dużo plików i ma podstrony to co zaznaczyłem na obrazku poniżej to nie moge przełączyć z 1(jedynki) na 2(dwójke) czy trójkę itd.

post-926-0-76669800-1302717721_thumb.jpg

 

 

zaraz zabieram sie za robienie logów bo w innym wypadku będzie trzeba szukać innej przeglądarki bo z tym FF tylko przeboje są.

 

dodam jeszcze że ten przypadek mam na dwóch komputerach w domu identycznie się strony wyświetlają jak miałem firefoxa 3.6 to działało wszystko dobrze ale po aktualizacji jak się zaczęły FF 4.0b itd. to już kaplica niedziała to jak powinno.

Odnośnik do komentarza

Niektóre objawy sugerują, że nie działa JavaScript w Firefox. Np. te martwe buttony na chomikuj.pl mogę odtworzyć wyłączając JavaScript. Na początek powiedz mi jak masz ustawione: Narzędzia > Opcje > Treść > Włącz obsługę języka JavaScript (a jeśli zaznaczone, to co jest w Zaawanowane zaptaszkowane). Sprawdź także jak się zachowuje Firefox po wyłączeniu wszystkich osłon Avast. Nie podoba mi się też zcrackowany Internet Download Manager, Ty z nim już miałeś poważne problemy (KLIK), i też bym zweryfikowała co się stanie po kompletnym wywaleniu tego z systemu.

 

Ponadto, może czas zrobić czystą instalację Firefox. Zbackupować tylko bookmarki (np. za pomocą MozBackup), wywalić cały folder C:\Documents and Settings\ŻWIREK\Dane aplikacji\Mozilla, Firefoxa odinstalować i zamontować na czysto.

Odnośnik do komentarza

Narzędzia > Opcje > Treść > Włącz obsługę języka JavScript jest zaptaszkowane :przenoszenie i zmianę rozmiaru istniejących okien oraz blokowanie lub zamianę menu kontekstowego.

 

Avast wyłączony i objaw dalej jest nic to nie zmienia .

Jeżeli chodzi o IDM to wiem że miałem problemy ale było okej działało wszystko dobrze poprzednim razem była naprawdę kryzysowa sytuacja bo ekran niebieski wyskakiwał ale jeżeli trzeba to zaraz go usunę i może wyeliminuje to błąd w FF ale Picasso proszę o jakąś sprawdzoną alternatywę tego programu bo on naprawdę jest świetny jeżeli chodzi o ściąganie .

Kolejny punkt zrobię po odinstalowaniu IDM czyli nową czystą instalkę .

Odnośnik do komentarza

Picasso nic nie pomogło wszystko zrobiłem według twojej podpowiedzi ,nie wiem co jest z tym FF może jeszcze jakieś podpowiedzi :)

Więc zrób to dokłaniej:

 

1.Zdeinstaluj FF

2.Usuń ręćznie foldery C:\Program Files\Mozilla Firefox , C:\Documents and Settings\ŻWIREK\Dane aplikacji\Mozilla oraz C:\Documents and Settings\ŻWIREK\Ustawienia lokalne\Mozilla

3.Usuń też klucze:

 

HKLM\Software\Mozilla

HKLM\Software\MozillaPlugins

HKLM\Software\Mozilla.org

 

4.Zainstuluj ponownie FF ale nie importuj niczego ze starych ustawień ani nie instaluj zbędnych wtyczek,dodatków (chwilowo) i sprawdź ponownie rezulaty.

Odnośnik do komentarza

Witam problem tkwił w którymś z dodatków tak jak kolega FLAVIUS napisał zainstalowałem świeżą kopię FF bez niczego i ruszyły strony zaczęło działać ,jedynie co nie działa

to ta stronka http://www.lisek.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=41&Itemid=30l post-926-0-85662700-1302777656_thumb.jpg nadal zamiast zdjęć ekipy wyświetla się to co na załączonym zdjęciu ,już nie chodzi mi o samą tą stronę ale podejrzewam że inne które są napisane w ten sam sposób to też bedzie tak wyświetlana

Odnośnik do komentarza

no przypadek mam na trzech komputerach w domu na żadnym sie dobrze ta strona nie otwiera więc ze sterownikami to raczej nie w tym przypadku aczkolwiek nie mówię że u ciebie to pomogło ,jak pisałem na FF 3.6 jeszcze działało ale po aktualizacji siadło no nic chyba trzeba będzie się z tym pogodzić no chyba że ktoś ma jakieś pomysły jeszcze to pokombinuje

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...