Skocz do zawartości

Gadżet pogoda pokazuje błędną temperaturę


telnet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Takie o to zjawisko mam.... Gadżet pogoda pokazuje zawsze tę samą temperaturę -9. Problematyczny odczyt temperatury dotyczy tylko Warszawy. Nie działa tylko na jednym profilu, który ma uprawnienia administratora. Próbowałem resetować gadzet i bez efektu. Proszę o jakąś radę - jak to ugryźć.

Korzystam z windowsa 7 enterprise, 32 bitowego.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Dzięki za linka-już widziałem. Przerobiłem co się da/tyczy mojego dziwnego problemu. Doczytałem w instrukcji o powiązaniu z internet explorer, więc zresetowałem ustawienia tej przeglądarki. Co tu można zrobić jeszcze...

Ps. Oczywiście problem pokazał się nagle-działało wszystko do niedawna.

Odnośnik do komentarza
Problematyczny odczyt temperatury dotyczy tylko Warszawy. Nie działa tylko na jednym profilu, który ma uprawnienia administratora. Próbowałem resetować gadzet i bez efektu.

 

Spróbuj wyczyścić cache gadżetów w profilu tego konta, na którym ujawnia się defekt:

 

C:\Users\To konto\AppData\Local\Microsoft\Windows Sidebar\Cache

 

Wyłącz gadżet pogody, usuń całą zawartość folderu Cache, włącz gadżet, w Cache pojawią się nowe pliki.

 

PS. Nie miałam czasu, by tutorial główny o gadżetach uzupełnić o odświeżanie tego miejsca. Cache ma właśnie znaczenie dla "zamrożenia" pewnych informacji w gadżetach typu pogoda.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...