Skocz do zawartości

Nowy Rok :)


Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Przede wszystkim Tobie Picasso życzę aby i w Nowym Roku nie brakło Ci zapału i chęci do wyjaśniania nam - "maluczkim" zawiłych problemów z hardwarem jak i softwarem :)

A oprócz tego i Tobie i wszystkim Forumowiczom szampańskiej zabawy oraz spełnienia wszystkich marzeń i jak najszybszych i nie psujących się komputerów! :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Życzę adminom tego forum sukcesów, przyśpieszenia licznika oraz popularyzacji forum.

A użytkownikom obecnym i mam nadzieję bardzo licznym przyszłym aby ich problemy zostały właśnie tu rozwiązane.

Pomyślności, spełnienia marzeń i realizacji planów.

 

@Picasso

A możesz przetłumaczyć to czego się domyślam z profilu Luuka (Twój wpis).

Baaaardzo mało cywilizowany język i podziwiam Cię, że się nim również posługujesz. Ja mam nawet trudności z przeczytaniem tego.

 

Pozdrawiam serdecznie Ciebie i Jubilata.

Odnośnik do komentarza
A możesz przetłumaczyć to czego się domyślam z profilu Luuka (Twój wpis).

Baaaardzo mało cywilizowany język i podziwiam Cię, że się nim również posługujesz. Ja mam nawet trudności z przeczytaniem tego.

 

W przekładzie dosłownym brzmiałoby to: "Życzenia płynące z głębi serca". Aczkolwiek jest to standardowa formułka o znaczeniu: "Wszystkiego najlepszego". Akcent końcowy: Schatje = Kochanie.

 

Fonetycznie: "Fon harte hefelisitird" ("o" między "o" + "a", zaś "h" gadłowe, trochę jak charczenie :lol:).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...