Skocz do zawartości

Wysoki Ping


Richter

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Krótka odpowiedź, bez zagłębiania się w szczegóły kryptograficzne. WPA2-PSK (AES) przy trudnym haśle starczy. WPA-PSK (TKIP) starczy, ale nie gwarantuję własną głową. WEP nie starczy, ataki znane od dawna, istnieje popularne oprogramowanie, które umożliwia zdobywanie hasła. Robiłem już tak wiele razy, jak musiałem odzyskać hasło do sieci WiFi u znajomych.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czyli mniej wiecej jest to, o co sie obawialem nie mam jak im udowodnic ze mam wysokie pingi bo wszystkie patenty wyszly pozytywnie miedzy innymi wlasny speedtest na stronie dostawcy internety, speedtest.net, pingtest.net. Tylko i wylacznie gdy podczas uzywania normalnie jak na codzien komputera i wtedy kiedy ja czuje juz te lagi "pingi" wchodze w cmd i nie wazne jaki adress podam, pokazuje skoki. Dla sprawdzenia zrobilem tez kolejnego formata bo bylem swiecie przekonany ze to cos moze byc na dysku, jednak nie, nic to nie dalo. Nie mam pojecia co moze byc skoro i modem jest w porzadku i nie trace zadnych pakietow, to ja juz nie mam glowy do tego. Jakies ostatnie sugestie?

 

 

Moze jest jakis program, co pokazuje wykaz, jaki program robi takie skoki?

Odnośnik do komentarza

Nie, to jest bootowalna płyta z systemem Linux. Zamiast ładować Windows z dysku twardego uruchamiasz komputer z płyty CD/DVD. Najpierw masz pobrać obraz systemu, np wspomniany Knoppix lub Ubuntu, następnie nagrać na płytę i uruchomić z niej komputer. Tam dostajesz normalny system tylko że z płyty.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Sorry za tak dluga odpowiedz nie wiem co to byl za powod tych pingow mozliwe ze jednak cos bylo nie tak z modemem. Tera jest wszystko ok bo wymienilem u nich internet na swiatlowody i tera elegancko smiga, mam tera pytanie odnosne szyfrowania hasla administratora, jest mozliwe zebym dowiedzial sie na tym forum jak tego dokonac? Przydalo by sie zainstalowac CS u mnie w college'u ale wszystko jest zablokowane...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Hasło do konfiguracji modemu?

 

Jeśli mógłbyś jeszcze raz podać model, to byłbym wdzięczny, bo jakoś nie mogę w tym gąszczu go odnaleźć. Jeżeli będzie jakaś powszechnie znana i dosyć łatwa do wykorzystania dziura w oprogramowaniu modemu, to nie ma problemu, ale wątpię, żeby taka się znalazła. Inaczej reset konfiguracji, ustawienie wszystkiego od nowa, włącznie z hasłem administracyjnym. Ale tego nie proponuję, bo obecnej konfiguracji nie znamy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...