Skocz do zawartości

diox

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  1 002
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O diox

 • Tytuł
  Użytkownik
 • Urodziny 23.07.1997

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 1. diox

  Czym defragmentowac?

  Jeśli to jest zwykły dysk HDD to polecam Puran Defrag . Nie wolno jednak defragmentować dysków SSD. Nie, nie trzeba robić kopii zapasowej.
 2. diox

  Problem z WiFi

  Witam po dłuższej nieobecności. Mam problem z łącznością bezprzewodową w laptopie Lenovo G500H. Otóż: zachciało mi się zainstalować Kubuntu w najnowszej wersji zamiast Windows. Po godzinie jednak stwierdziłem że wracam na "okienka" i przywróciłem system z kopii zapasowej ( ToDo Backup ). Wszystko byłoby OK, jakby działało Wi-Fi. Obecnie wygląda to tak: Nie da się tego włączyć, karta jest wykrywana przez system, próbowałem zainstalować sterowniki lecz to nic nie daje. Co ciekawe, spróbowałem zainstalować od nowa Win 8.1 Pro ( legalny, x64 ) i tam od razu te WiFi działało. Niestety, na
 3. Dalej czasem słyszę jakieś dźwięki, wydaje mi się, że to są dźwięki z głośniczka komputerowego . Witaminkę do systemu mogę odrzucić ( updatowałem Win 7 do 8.1, z DreamSpark'a ) .
 4. Podaję wynikowy log + FRST. Czy OTL jest jeszcze przydatny w dobie FRST? Odkąd pamiętam OTL to już dawno nierozwijany program . FRST.txt Fixlog.txt
 5. Witam. Chciałbym się dowiedzieć, czy mój komputer jest wolny od wirusów. Sądzę, że nic na nim nie ma, ale czasem z komputera wychodzą dziwne dźwięki, których nie mogę do niczego podstawić . Korzystam z tego komputera do konta bankowego, więc muszę wiedzieć czy nic na min nie ma. Z góry dzięki za pomoc . Załączone pliki GMER.txt FRST.txt Addition.txt Shortcut.txt OTL.Txt Extras.Txt Edytowany: wszystkie logi .
 6. diox

  Wybór smartfona

  Swift L5 II jest powolny . Może Samsung Galaxy S3 mini ? Ewentualnie jeśli ma być wytrzymały to Samsung Galaxy Xcover 2 ?
 7. diox

  GTX 295 czy gtx 570

  Jaką masz obecnie kartę? Nie opłaca się umieszczać żadnej z tych dwóch kart w nim, ten Core 2 Duo solidnie przyblokuje wydajność .
 8. diox

  GTX 295 czy gtx 570

  GTX 295 to kanapka, grzeje się strasznie, pobiera bardzo dużo prądu, ma odpowiednią wydajność dopiero, gdy gra wspiera SLI . Nie muszę jeszcze wspominać o mikroprzycinkach. Nie warto jej brać. Podaj pełną specyfikację komputera, łącznie z zasilaczem i podaj, ile możesz wydać na kartę .
 9. diox

  Jak podzielić internet?

  Robisz konfigurację routera za pomocą płyty? Typ połączenia wybierz dynamiczny .
 10. Podaj parametry komputera, łącznie z zasilaczem.
 11. Idź dalej z punktami, omiń już tego SalityKillera, ale skończ instrukcje do końca .
 12. To ja już pomogę za @picasso . To dalej siedzi: 1. Użyj USBFix z opcji Deletion, tylko najpierw zmień nazwy folderów z muza/muzyka na inną . Podaj raport z usuwania. 2. Zrób skan SalityKiller jeszcze raz oraz pobierz na czystym komputerze Kaspersky Virus Removal Tool i zrób skan wszystkich dysków. 3. Zabezpiecz komputer Pandą USB Vaccine opcją Computer Vaccination, zrestartuj komputer i zrób log z USBFix z opcji Listing . Do tego dorzuć log z FRST i GMER . Sality uszkadza pliki wykonywalne, po leczeniu będzie wymagana reinstalacja niedziałających programów.
 13. diox

  Wiedza tajemna?

  Prawie rok sprawdzam logi, więc nieco mogę powiedzieć. Przede wszystkim: bez podstawowej wiedzy o systemie nie warto podchodzić. 1. Do OTL jest tutorial, możesz sobie przejrzeć. 2. Automat do logów to zły pomysł .
 14. Z punktu widzenia zwykłego użytkownika ( chodzi o Windowsa ) - 32 bit obsługuje maksymalnie 3,5 GB, 64 bit 4 GB i wyżej - w aplikacjach 64 bit większa wydajność procesora Jeśli chodzi o aplikacje x86 na x64: mam Win 7 x64 i nie zauważyłem problemów .
 15. Dziwne pytanie, procesor 64 bit obsługuje instrukcje 32 bit . Wszystko będzie działać .
×
×
 • Dodaj nową pozycję...