Skocz do zawartości

Kiedlo

Użytkownicy
  • Postów

    3
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Analiza przestała poprawnie wyszukało pliki na dysku. Problem w ty ze mam limit w programie 1Gb danych do przeniesienia. Moje pytanie do was próbować innym programem(jak tak to jakim?). Czy zapłacić za licencje. Próbowałem zrozumieć wątek z elektrody który przytoczył mirf lecz nie jestem wstanie pojąć co powinienem zrobić, jakiego programu użyć jak poruszać się dalej. Wiem, że może za dużo proszę ale jak ktoś poprowadził by trochę było by mi znacznie łatwiej. Nie chce też analizować niepotrzebnie rożnymi programami, żeby nie potracić danych permanentnie. Dzięki za dotychczasowe podpowiedzi.
  2. Dzięki, narazie jestem na etapie podpowiedzi dragolice. Tak łatwo nie jest jak na zamieszczonym filmiku, ponieważ system plików widniejący w programiej to "unformated". Jak narazie skanuje dysk tym samym progamem jest ok 70%.
  3. Witam. Otóż na dysku z zawartymi danymi próbowałem postawić partycje startową dla Windows 10 przy pomocy Windows Media Creator. Operacja się nie udała wyskoczył monolit nie pamiętam tylko jego treści. Moje pytanie chodzi o dane czy jest choć cień nadziei żeby odzyskać je. Przy próbie wejścia na dysk z pomocą dwukliku pokazuje monolit o konieczności jego sformatowania (którego oczywiście nie chce robić). Dodam ,że w zakładce zarzadzania dyskami dysk pokazywany jest jako dwie oddzielne partycje jedna 32gb raw i 899gb również w formancie raw. Z góry dziękuje za wszystkie podpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...