Skocz do zawartości

Krzychu58

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  76
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Krzychu58

 • Tytuł
  Użytkownik

Ostatnie wizyty

1 703 wyświetleń profilu
 1. Niekompatybilna przeglądarka może powodować BSOD- u mnie robiły to i FF i Opera. Masz zresztą wyżej info od J. Nie wyklucza, to innych przyczyn. Nie napisałeś, czy wykonałeś już wspomniane wcześniej kroki.
 2. Czyli jeśli będę miał dwa, bo mam dwa... Gdy ustawie hasło na jednym, to i tak będzie mnie logowało na tym 2 automatycznie, czy już nie?
 3. Z mojego doświadczenia mógłbym polecić ostatnią działającą na XP wersję Chrome jako działającą płynniej od FireFox, mniej obciąża komputer. Obsługuje technologie używane obecnie w internecie np., na FB. A tak w ogóle to rozglądać się za solidnym niedrogim komputerem poleasingowym z Win 10 i nie mieć takich zmartwień.
 4. Proszę o pomoc- nie umiem znaleźć odpowiedzi. Dawniej po wyłączeniu systemu komputer wlogowywał użytkownika i po ponowynym włączeniu komputera trzeba było wybrać użytkownika. W Win 10 teraz od razu włacza się ostatni użytkownik i trzeba się przełączać, a przed wyłączeniem wylogowywać. Jest to niepraktycznie i nie wygodne. Proszę o podpowiedź jak zmienić te ustawienia.
 5. Czy w związku z licznymi uruchomieniami FIRSTa, ale mimo braku tzw "interwencji" powinienem wykonać kroki z tematu "kroki finalizujace temat" w celu oczyszczenia komputera?
 6. Jakiego podglądu miniatur na pasku zadań?
 7. Contras Nie wystarczy jak Ci się pojawi urżedzenei w Mój Komputer/Explorator Windows?
 8. Nie mam zainstalowanego Kiesa. Zresztą ta wersja, która działa z moim telefonem raczej nie zadziała najlepiej pod 8.1, jeśli w ogóle zadziała Tak jak wspomniałem podczas podłączania telefonu na ekranie telefonu pojawiają się do wyboru różne opcje połączenia. I tu wybiera się jedną z dwóch albo kies albo pamięć masowa. ale zawsze po pierwsze muszą być stery do telefonu.
 9. No dobrze tylko teraz tak: Program jako program działa, ale co z faktyczną ochroną, bo skoro nie wspierają czyli też nie szykują wszystkich baz itp pod XP. Dlatego używam Avasta.
 10. Pousuwałem niektóre stare pliki programów, których już nie mam. Narzędziem do odinstalowywania usunąłem resztki GTAIV- czyli te dwa wpisy co się pojawiały na liście. CClenerem oczyściłem ze zbędnych plików usunąłem część błędnych, starych wpisów rejestru, co do których byłem pewien, to samo z wpisami nt bibliotek do Adobe i Corel. Nowe logi. Addition.txt FRST.txt Shortcut.txt
 11. No więc tu dopiszę. U mnie po jakiejś aktualizacji zmienił się tryb łaczenia, który jest obsługiwany z Pamięć masowa na Kies i wtedy działa normalnie.
 12. A Avira na swojej stronce podaje pod tym linkiem, ze nie wspiera już XP. Czy też masz jakąś wersję nietypową?
 13. Witajcie. Mam taki problem: Mama ma aparat Fuji i Windows XP, do aparatu dołączony jest program do jego obsługi, ale niestety szereg okien pokazuje się jakby zbyt małych jakby opcje, napisy, przyciski wystawały poza obrys okna. i tu pytanie co gdzie przestawić może w rejestrze, żeby działało jak trzeba?
 14. Czytaj forum Chrome i FF na XP chodzą tak sobie. Opera to musi być 36. Kiedyś tam skandysk i defragmentacja. I jest opcja zmiany sposobu dodawania plików na dole edytowania postów- jak nie chodzi zwykła- to ta druga ruszy.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...