Skocz do zawartości

Krzychu58

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  97
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Krzychu58

 • Tytuł
  Użytkownik

Ostatnie wizyty

2 031 wyświetleń profilu
 1. Kwestia ta przewija się w wielu tematach, a chyba nie została do tej pory poruszona nigdzie wprost. Mam nadzieję, że pytanie nie jest niestosowne. Wiadomo, że użytkownik nie zawsze może pozwolić sobie na zakup nowego komputera, czy windowsa. Czy więc mając na przykład komputer sprawny z windowsem XP ew późniejjszymi wersjami można legalnie zakupić klucz licencyjny za niewielkie pieniądze? Czy warto? Jeśli tak, to ew którą wersję wybrać? Skąd wiadomo, że kupimy legalnie? Dziękuję i pozdrawiam K.
 2. Witam mam problem jak w temacie... na komputerze stacjonarnym z Windowsem 10 Nieprawidłowe odtwarzanie filmów w kompresji mpeg Windows 10 z pakietem N Niektóre z posiadanych nagrań na CD/ DVD mnie odtwarzają się prawidłowo tzn licznik bije, ale albo nie ma wizji, a jest fonia, albo nie ma jednego i drugiego. Mam zainstalowana tę poprawkę N do multimediów, ale jedynak w tym wypadku nie pomaga to. Co mogłem nie ustawić albo ustawić nie tak? Jak zmusić windows do znalezienia ii instalacji brakującego kodeku? Jeśli to nie jest możliwe, to który pakiet na komputerze stacjonarny bezpieczniej i
 3. Panie Micorsofter, nie chciałbym karolxt narażać na koszty... Chciałem się odnosić do fragmentów Pana wypowiedzi, ale Pan właściwe i nie odpowiedział na jedno moje pytanie, a drugą kwestie Pan potwierdził. Więc tylko jeszcze raz odpisze autorowi. W kwestii doprowadzenia pełnej obsługi multimediów zgodnie ze standardami w 2020... W praktyce jest to niewykonalne.... Najlepsze co można mieć to ta wersja Chrome którą już masz..., komunikat nie stanowi problemu. Problemem jest przestarzały system operacyjny. Rozumiem podejście używam ile się da... wynika ono często z oszczędności czy brak
 4. No proszę mnie przekonać, tu i konkretnym przykładem konfiguracji pc poleasingowy z nowym dyskiem i legslnym windows. Jaka cena? A uzywany z 2 reki na olx? Czy z windowsem? Czyvdysk sprawny i jaka cena? Kolejna kwestia. Gwarantuje Pan działanie windows 10 na sprzecie, spod windowsa XP? Jak cena orginalnego windowsa 10 do tego sprzetu?
 5. Napisu z tego co wiem nie można usunąć, aale przecież nie jest to największy problem. Polecam odkładać pieniądze na tanią używkę poleasingową z nowym Windowsem w pakiecie parę stówek i nie masz takich zmartwień.
 6. Krzychu58

  odinstalowany avast

  dlaczego jest wpis firefoxa, skoro firefoxa nie używam?
 7. Dzień dobry na mamy komputerze pc z Windowsem 10 zauważyłem pewnego dnia brak avasta, trudno mi powiedzieć jak do tego doszło. Jednak nie wydaje mi się, żeby mama miała samod\ielnie go odinstalować. Zainstalowałem go ponownie i wykonałem punkt przywracania. podaje logi z F.
 8. Krzychu58

  Kamera i sKype

  I co pomogło, czy nie?!
 9. Przepraszam, to było pytanie do Whitejack, bo miałem wrażenie o nie przeczytaniu porady.
 10. Krzychu58

  problem z rozruchem laptopa

  Nigdy nie zrozumiem, jak można zalecać format jako sposób na wszystko... Dodatkowo format, jako sposób na odzyskanie danych?! Format to jest zawsze ostateczność. Po formacie raczej nie odzyskasz danych samodzielnie Format dane kasuje. Mam nadzieję mg68, że jeszcze nie sformatowałeś ? Komputer jako taki działa, więc jest jeszcze wiele możliwości. NP Dane można spróbować skopiować pod Linuksem. Płyta instalacyjna raczej nie jest już skuteczna w takim przypadku- jeśli chodzi o naprawy. Pytanie, czy można uruchomić rozruch w trybie awaryjnym? Próbowałeś?
 11. To czytałeś ten temat?
 12. dzień dobry. Niedawno zmieniliśmy Stacjonarny komputer i system na Windows 10 PRO generalnie wszystkie poprzednie peryferia działają łącznie z klawiaturą. Trochę kłopotliwe było podłączenie kamery QUICKCAM3500 (chyba c). Producent nie oferuje nowego programu pod Windows 10. Kamera ta ma wbudowany mikrofon i łączy się z komputerem poprzez pojedynczy kabel USB. Kamera widoczna jest w Menedżerze urządzeń i Windowsie i w programach. Działa poprawnie. Jest jednak kłopot z mikrofonem. Choć widnerze, to nie można go uruchomić w programach, czy ustawieniu głośności. Edit: Wygląda n
 13. Krzychu58

  Kamera i sKype

  Sprawdź w ustawieniach Windowsa jaki dokładnie Windows posiadasz (może wersję N?) Prawym przyciskiem na ikonkę Windows i tam wybierz "System" i w pozycji Specyfikacja będzie napisane. Poza tym możesz sprawdzić, co się dzieje gdy próbujesz uruchomić aplikację Aparat.
 14. Rozwiązanie tego, to o był niezły cyrk, chyba ze 30 różnych stron zanim któraś zadziała i tę aktualizację też próbowałem one się nie instalują wszystkie. Ten dodatek Media Feature Pack jest dodatkowo płatny= 5 PLN= mało, ale zawsze. W końcu odpaliłem Edge i tam w bingu wyszukałem tak jak tytuł wątku. Okazało się, że muszę poszukać czegoś innego. W windowsie trzeba wyszukać okienko Dodatkowe Funkcje Windows i tam poszukać Windows Media Player jest on darmowy. Po wybraniu instaluje się i wszytko działa bez zarzutu.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...