Skocz do zawartości

Krzychu58

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  90
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Krzychu58

 • Tytuł
  Użytkownik

Ostatnie wizyty

1 909 wyświetleń profilu
 1. Krzychu58

  Kamera i sKype

  I co pomogło, czy nie?!
 2. Krzychu58

  problem z windows update

  Przepraszam, to było pytanie do Whitejack, bo miałem wrażenie o nie przeczytaniu porady.
 3. Krzychu58

  problem z rozruchem laptopa

  Nigdy nie zrozumiem, jak można zalecać format jako sposób na wszystko... Dodatkowo format, jako sposób na odzyskanie danych?! Format to jest zawsze ostateczność. Po formacie raczej nie odzyskasz danych samodzielnie Format dane kasuje. Mam nadzieję mg68, że jeszcze nie sformatowałeś ? Komputer jako taki działa, więc jest jeszcze wiele możliwości. NP Dane można spróbować skopiować pod Linuksem. Płyta instalacyjna raczej nie jest już skuteczna w takim przypadku- jeśli chodzi o naprawy. Pytanie, czy można uruchomić rozruch w trybie awaryjnym? Próbowałeś?
 4. Krzychu58

  problem z windows update

  To czytałeś ten temat?
 5. dzień dobry. Niedawno zmieniliśmy Stacjonarny komputer i system na Windows 10 PRO generalnie wszystkie poprzednie peryferia działają łącznie z klawiaturą. Trochę kłopotliwe było podłączenie kamery QUICKCAM3500 (chyba c). Producent nie oferuje nowego programu pod Windows 10. Kamera ta ma wbudowany mikrofon i łączy się z komputerem poprzez pojedynczy kabel USB. Kamera widoczna jest w Menedżerze urządzeń i Windowsie i w programach. Działa poprawnie. Jest jednak kłopot z mikrofonem. Choć widnerze, to nie można go uruchomić w programach, czy ustawieniu głośności. Edit: Wygląda na to, że wszystko ustawiłem poprawnie, i działa gdy mikrofon zostaje uruchomiony razem z kamerą, jakby gdy Windows chce sam mikrofon, to nie.
 6. Krzychu58

  Kamera i sKype

  Sprawdź w ustawieniach Windowsa jaki dokładnie Windows posiadasz (może wersję N?) Prawym przyciskiem na ikonkę Windows i tam wybierz "System" i w pozycji Specyfikacja będzie napisane. Poza tym możesz sprawdzić, co się dzieje gdy próbujesz uruchomić aplikację Aparat.
 7. Rozwiązanie tego, to o był niezły cyrk, chyba ze 30 różnych stron zanim któraś zadziała i tę aktualizację też próbowałem one się nie instalują wszystkie. Ten dodatek Media Feature Pack jest dodatkowo płatny= 5 PLN= mało, ale zawsze. W końcu odpaliłem Edge i tam w bingu wyszukałem tak jak tytuł wątku. Okazało się, że muszę poszukać czegoś innego. W windowsie trzeba wyszukać okienko Dodatkowe Funkcje Windows i tam poszukać Windows Media Player jest on darmowy. Po wybraniu instaluje się i wszytko działa bez zarzutu.
 8. Witam Posiadam Win 10 Home N Podczas próby korzystania z komunikatorów video oraz aplikacji aparat system informuje mnie o konieczności zainstalowania Windows Media Feature Pack Niestety m am problem ze znalezieniem właściwej aktualizacji. Proszę o pomoc.
 9. Myślę, że przydałoby się zawężanie wyszukiwania do danego działu. Np jeśli mam problem z Windows 10 nie szukam w temacie Windows XP i odwrotnie.
 10. Z ciekawości zapytam.. Czy wiadomo, która aktualizacja powodowała błąd? Jakiś numer?
 11. Nie dało rady- nie umiem ogarnąć tych aktualizacji ręcznie.
 12. Jessi proszę Cię... Oczywiście mam ustawioną odpowiednią datę. Miałem kiedyś podobny problem na XP, ale już dziś nie pamiętam jak to rozwiązywałem. Chyba była potrzebna aktualizacja systemu certyfikacji w Windows, ale nie mogę do tego się dostać nidgdzie w 7ce ======Edit Chyba znalazłęm prawdopodobnie nie mam tego updat-u z szyframi SHA2 https://support.microsoft.com/en-us/help/4534310/windows-7-update-kb4534310 Spróbuje sprawdzić.
 13. Witam serdecznie! Niestety nie znalazłem odpowiedniego tematu przez wyszukiwarkę. (Może możnaby wprowadzić ograniczenie co do szukania w określonym dziale?) Jestem zmuszony obecnie do używania cudzego laptopa z Windows 7. Komputer ma problem z rozpoznawaniem/odczytywaniem certyfikatów objawia się to: Na stronach internetowych zarówno w Chrome jak i w Internet Explolerze. Podczas próby aktualizacji Windows defender też nie przechodzi aktualizacji z powodu błędnego certyfikatu. Proszę o pomoc, w tej chwili, to mój jedyny sprzęt a nie chciałbym uszkodzić.
 14. Niekompatybilna przeglądarka może powodować BSOD- u mnie robiły to i FF i Opera. Masz zresztą wyżej info od J. Nie wyklucza, to innych przyczyn. Nie napisałeś, czy wykonałeś już wspomniane wcześniej kroki.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...