Skocz do zawartości

tomcio123

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  110
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O tomcio123

 • Tytuł
  Użytkownik

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Poznań
 • Hobby:
  sport oglądanie i uprawianie
  filmy
  seriale
  internet
 1. Już działa przywracane systemu, okazało się, że opcja była wyłączona,i zaznaczyłem Przywróć ustawienia systemu oraz poprzednie wersje plików. Dziękuję za pomoc.
 2. Centrum Akcji jest na pasku zadań a zapora już działa, aktualizacje wszystkie pobrane, jest jeszcze jeden problem związany z przywracaniem systemu:
 3. zauważyłem, że zapora nadal nie chcę się włączyć, także ustawienia zalecane daje fotkę opcjonalnych aktualizacji
 4. Ok. wszystko zrobiłem ale ikony centrum akcji nadal nie mam na pasku zadań, jeśli chodzi o Windows Update to mam do zainstalowania 197 ważnych + 6 mniej ważnych, nie wiem czy wszystko mam instalować, bo raczej nie będę każdej poprawki czytał i po kolei instalował tak jak zalecają na innych forach.
 5. Logi Po skończeniu skanowania w GMER pojawiły się 2 komunikaty: FRST.txt Addition.txt Shortcut.txt GMER.txt
 6. Witam, gdy odinstalowałem Microsoft Office 15 Profesional Plus i po restarcie system nie moża włączyć Centrum Akcji, Przywracania systemu, Windows Defender i Zapory Systemu Windows. W Services.msc. można włączyć Centrum Akcji ale po chwili się wyłącza. Laptop ASUS Windows 7 SP1 Narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania oraz Combofix nie chcę się uruchomić. Po przeskanowaniu Avira w raporcie jest jeden problem: C:\Windows\SysWOW64\cliconfgm.dll [WARNING] The file could not be opened!
 7. Witam, gdy odinstalowałem Microsoft Office 15 Profesional Plus i urchomiłem od nowa system to od tego momętu nie moża włączyć Centrum Akcji, próbowałem opcji Przywracania systemu, ale o dziwo nie można jej uruchomić, i przy okazji zauważyłem, że nie można włączyć Windows Defender i Zapory Systemu Windows. W Services.msc. można tylko włączyć Centrum Akcji ale po minucie się wyłącza. Skanowałem CCleaner i Avira ale nic nie wykryło. Jeśli nie jest potrzebne Centrum Akcji to nie będę miał problemu, Windows Defender i tak miałem zawsze wyłączony, ale Zapora to już problem. Laptop ASUS Windows 7
 8. Witam, moi rodzice mają problem ze starszym laptopem, jest to HP z Win XP i problem polega na tym, że podczas uruchomionej przeglądarki na pasku zadań często znika przeglądarka z paska zadań i aby ją przywrucić muszę klikać na lewy ALT + TAB, to jakiś wirus czy coś innego?
 9. Zapomniałem wspomnić, że mam Win764, ale już wszystko dobrze, sprawdziłem opcje Bestplayer tak jak napisał "ichito" i odznaczyłem plik DAT, dzięki.
 10. Witam, mam problem z plikami o rozszerzeniu DAT, otwiera się za pomocą mojego odtwarzacza wideo Bestplayer. Przy wyborze zmian domyślnego programu niestety jest zaznaczona opcja "Zawsze używaj wybranego programu do otwierania tego typu plików" i przez to nie mogę zmienić na notatnik.
 11. tomcio123

  Usunięcie SkyDrive

  Udało się usunąć za pomocą ShellExView, dzięki za pomoc.
 12. Witam, jak na ikone na pulpicie kliknę prawym to na samej górze pokazuję się SkyDrive Pro. Usunąłem program i wpisy z rejestru oraz foldery i nadal występuje w menu kontekstowym.
 13. Po przywróceniu Ulubione łącza pokazała się ikonka pulpitu i teraz jest już wszystko dobrze. To jak teraz zmieniłem uprawnienia dla pliku desktop.ini w: C:\Users i na pulpicie to nic się nie stanie?
 14. Przeczytałem tamten temat i zmieniłem uprawnienia pliku desktop.ini i wkleiłem ten właściwy wpis, to folder urzytkownicy zmienił nazwe na pulpit, to musiałem cofnąć wpis, i nadal nie mam ikony pulpitu po lewej w mój komputer
×
×
 • Dodaj nową pozycję...