Skocz do zawartości

waldi1963

Użytkownicy
 • Postów

  34
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

 1. Dzieki jeszcze raz. Te pamięci to nie moje,ale znam ich parametry.
 2. Ale błędy w zarządzaniu dyskami zniknęły-ciągnę dalej-porobiłem kopie-jak się rozkraczy system czy dyski zainstaluję już bez RAID.Odnośnie tematu podstawowego ,możesz mieć rację ,że to efekt podkręcania podzespołów,które dopiero po jakimś czasie to odczuwają,ale równie dobrze mogą to być błędy związane z użyciem jakiegoś softu lub "zabaw" z systemem.Jakiś czas temu często gmerałem w systemie i rejestrze-obserwując wyniki.Często też próbowałem naprawiać błędy z tym związane.Już tego nie robię i nie bawię się w mocne podkręcanie.Chyba wyrosłem.na szczęście -z korzyścią dla mojego komputera. Dzięki serdecznei wielkie za pomoc,cierpliwość i wyrozumiałość.
 3. Zobacz teraz-bez uruchamiania jakiegokolwiek softu-http://speedy.sh/AtYWW/ScreenShot001.jpg Co było przyczyną? Ustawiłem w biosie na 1600,automatycznie podniosło sie napięcie pamięci i chodzą tak jak dawniej Pozostaje do wyjaśnienia problem z tytułu.
 4. Ok-odpowiedz mi jeszcze w temacie tych pamięci bo rzeczywiście zgłupiałem
 5. Bedę jednak musiał zdecydować się na sprawdzenie dysków na innym kompie tak jak mówisz. To wytłumacz mi z tymi pamięciami,rzeczywiście szybkość pamięci efektywna 1066,to co to jest te 1600 jak mówisz na naklejce?
 6. Bios nowy jest. Na H nic nie znalazł-http://speedy.sh/DpWSy/ScreenShot001.jpg-to samo na J Z C-http://speedy.sh/GAchU/Nowy-dokument-tekstowy.txt Jeszcze tylko słowo o pamięciach-owszem kręciłem szyną HTT,ale DRAM Frequency i tak było poniżej defaultowego poziomu tych pamięci bo zjechałem mnożnikiem,jedynie CPU/NB było ciupinkę podbite.Napięcia HT,NB podbite przecież były,to samo CPU/NB i CPU/NB VDD-ale teraz wszystko jest już na default. Zobacz na to -co to za partycja 922KB-http://speedy.sh/rq75u/ScreenShot001.jpg-i gdzie dysk J?
 7. Dyski H i J sprawdza od razy w windzie, C przy uruchomieniu nastepnym
 8. bios default-ok Poczytaj o tych pamięciach-to są oryginalne ustawienia-http://speedy.sh/8SBn2/ScreenShot001.jpg http://speedy.sh/3F7...reenShot002.jpg Cholera zresetowałem bios i najadłem się strachu-ale wróciłem do poprzedniego Tego nie powiedziałem ,że procek i ram nie maja udziału w operacjach dyskowych,ale błąd partycji przez podkręcenie nieznaczne procka to przesada. Zrobiłem wszystko według zaleceń. W partycjach bez zmian-dalej błędy.
 9. Ram nie jest podkręcony-procek tak ale co to ma do dysków?
 10. tak próbowałem na różne sposoby i ze zgodnością też,pojawia się na moment czarne okienko i znika Główna tablica partycji chyba jest zapisywane w MBR Jeśli u mnie startuje z ukrytej partycji to chyba będzie problem z takim odczytem.
 11. tak dalej ma błąd-z kolei ten raidxpert_3.3.1540.19-ze strony AMD po zainstalowaniu nie uruchamia się. http://speedy.sh/QXDE5/ScreenShot001.jpg
 12. Tak jak pisałeś zainstalowałem i dalej stary sterownik w manadżerze urządzeń
 13. Niby instalacja przebiegła pomyślnie,ale nic się nie zmieniło w sterowniku raid-dalej 2009 Zainstalowałem te nowe stery,o których pisałeś i jak wyżej
 14. 1001- to liczniki wydajności-ale tam nic nie ma ciekawego http://speedy.sh/KPM...reenShot001.jpg http://speedy.sh/THe...reenShot002.jpg http://speedy.sh/XGF...reenShot003.jpg http://speedy.sh/734...reenShot004.jpg http://speedy.sh/Efg4A/ScreenShot005.jpg-raid najnowszy
×
×
 • Dodaj nową pozycję...