Skocz do zawartości

Mruku

Użytkownicy
 • Postów

  22
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

 1. Mruku

  Problem z myszką

  Podłaczam myszke, jest wykrywana, świeci się laser, działa tylko 2 sekundy a potem nic, jest wykryta i laser dalej się świeci a myszka nie reaguje na nic.
 2. Mruku

  Problem z myszką

  Powiem tak, że te rozwiązania co mi tutaj podajesz nic nie pomogły jeszcze, myszka działa bo cały czas jej używam na komputerze, ale jak chce na ten laptop to jest tak jak opisywałem w 1 poście. Dodam iż żadna myszka nie działa bo pożyczałem od ojca i brata i też, pochodziła 2 sekundy i kaput.
 3. Mruku

  Problem z myszką

  myszka dalej nie działa, dodam iż myszka jest na usb, a laptop nie posiada portu ps2
 4. Mruku

  Problem z myszką

  1. Zrobione 2. Też 3. Po przeczytaniu tej solucji wydaje mi się, że to nie jest do Windowsa XP. 4. Fujitsu Simens Amilo Pa 1510 Myszka dalej nie działa.
 5. Mruku

  Problem z myszką

  Dodaje logi. OTL.Txt Extras.Txt
 6. Mruku

  Problem z myszką

  Mam pewien problem z laptopem, otóż kupiłem myszkę Logitech'a, która śmiga na kompie, ale na laptopie już nie, tzn to jest tak, podłączam do laptopa, instaluje się sterownik i myszka działa ok. 2 sekundy po czym pada, urządzenie jest wykrywane ale nie działa, dodam iż gdy świeżo zformatuje lapka to myszka działa do max. 2 dni po czym sytuacja znowu się powtarza. Oczekuję na pomoc od uwolnienia się od gładzika, pozdrawiam.
 7. Przeczyść wszystkie wiatraki i przeskanuj dysk w poszukiwaniu bad sektorów, miałem ten sam problem i wymiana dysku twardego pomogła.
 8. temat nieważny, komputer padł całkowicie...
 9. co do sterowników to kliknij na nie prawy->właściwości po czym przejdz do zakładki szczegóły, z listy rozwiń pozycję indetyfikator sprzętu, kliknij lewym na 1 link i wciśnij ctrl+c. teraz wejdz tutaj: http://devid.info wklep tam id i pobierz najnowsza wersje sterowników, po czym ją zainstaluj, wyjmij wszystkie wpięte jack'i i po restarcie je podłącz powinno działać.
 10. Od Dziś rano mam problem, mniej więcej podczas gry np. Mount & Blade cały system porafi mi sie zawiesić, przy grze w fife wywalić niewysyłaj, a innych grach potrafi wywalić bsod'a, dzieje się to od dziś. W tematach tych jestem zielony więc załączam podstawowe skany. @dodam iż patrząc na 3 bsod'y, które mi wyskoczyły od napisania tematu obwinia bilbiotekę "nv4_wisp.dll" @po aktualizacji sterowników nie widać dalszych problemów, co nie znaczy że się nie pojawią. @problemy wróciły, podczas gry steam pokazuje error, że gra zostanie zamknięta ponieważ mogła zostać uszkodzona "wirus" i takie tam brednie @zrobiłem wszystkie zabiegi poprawiające wydajność, do tego zrobiłem skan w poszukiwaniu bad sektorów, i nic, komputer w jak najlepszym porządku, a bsody i zawiechy dalej są. Nie mam pojęcia co może być tego powodem, czekam na pomoc. http://img72.imagesh...2/9305/hdsk.jpg @coraz częstsze bsody i zawiechy, oczekuje pomocy. GMER.txt OTL.Txt Extras.Txt
 11. zrobiłem backup systemu z laptopa i chciałbym go zainstalować na kompie. Czy to będzie śmigać, a do tego będzie legalne??
 12. Hmm.. Nigdy nie miałem problemów z innymi grami, ale dopóki jeszcze xp jest wspierane to gry powinny również na niego wychodzić.
 13. po co mi nowszy sprzęt, zainstaluje sobie normalnie siódemke na innej partycji i przez konsolę będę opałał przy starcie stystemu..
×
×
 • Dodaj nową pozycję...