Skocz do zawartości

Igle

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  38
 • Rejestracja

O Igle

 • Tytuł
  Użytkownik

Informacje

 • Płeć:
  Kobieta
 • Skąd:
  zeta Reticuli

Ostatnie wizyty

1 434 wyświetleń profilu
 1. Igle

  Jak podłączyć internet

  Doszukałam się informacji, że TP Link M7200 ma takie wymagania systemowe: Windows 10/8/7/Vista/XP, Mac OS, Android, iOS, Windows Phone http://www.blogotech.eu/index.php/lista-recenzji/122-routery-adaptery-i-inne-urzadzenia-sieciowe/7730-test-routera-przenosnego-tp-link-m7200?start=1 Czy to znaczy, że internet nie będzie działał na systemie Igla?
 2. Mam igel (pracowy) i internet z karty sim w modemie. Podobno nie da się na tym urządzeniu i systemie zainstalować sterów i oprogramowania modemu (?). Czyli jak rozumiem musiałabym zakupić router na kartę sim? Gdzie najtaniej? Pomocy ;( PS. Coś takiego? https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/urzadzenia-sieciowe/routery/router-tp-link-m7200-lte-mobilny https://allegro.pl/oferta/domowy-modem-router-wifi-3g-karte-sim-bez-simlocka-8548513747
 3. Igle

  Komputer się sam wyłącza

  "A czy nie jest tak, że po samoistnym restarcie zawsze zatrzymuje na ekranie z nazwą płyty głównej i nie przejdzie dalej (+paski)." Tak właśnie jest. "Natomiast jeśli komputer "odpocznie" wyłączony i tylko po takiej przerwie dochodzi do systemu (nie ma pasków ani na początku ani na końcu)? " Jak już pisałam, nawet jak "odpoczywa" całą noc, to się nie chce włączyć, i w ten właśnie sposób zaczął szwankować.
 4. Igle

  Komputer się sam wyłącza

  Dzięki, sprawdzę, znów mi się przy pierwszym włączeniu wyłączył. Nie, białe paski pojawiają się, jak się wyłącza i po restarcie zatrzymuje na ekranie z nazwą płyty głównej, białe (przerywane) cienkie paski co kilka milimetrów, nie ma ich w systemie. Nie ma temperatury karty graficznej, bo jak pisałam, nie mam osobnej grafiki. PS. Kondensatory jak dla mnie wyglądają ok.
 5. Igle

  Komputer się sam wyłącza

  Na razie podobnego zdjęcia ekranu nie znalazłam. Screen z hwinfo
 6. Igle

  Komputer się sam wyłącza

  Niestety nie mam czym zrobić zdjęcia, takie prześwitujące na biało-czarno paski. Karta graficzna jest raczej zintegrowana (bardzo stary komp). Komp jeszcze raz wstał, ale ogólnie zaczął się wyłączać zaraz po włączeniu, więc to raczej nie z przegrzania.
 7. Helou, niestety od kilku dni komputer się samoczynnie wyłącza, po restarcie zatrzymuje się na poziomie ekranu z nazwą płyty głównej, który jest wykrzaczony (nie całkowicie czarne tło z logiem tylko jakieś takie "matriksowe" białe przerywane pionowe paski). I info na dole "Press del to enter setup. Press tab to display bios post message". Żaden z tych klawiszy nie działa. Po restarcie na ekranie info "Warning: System Boot Fail. Your system maybe overclock fail or post interrupted. Please enter setup to load default and reboot again". Ktoś ma pomysła, co nawala? Można to jakoś sprawdzić bez
 8. Igle

  firefox nie odtwarza html5

  Ale np. już takie coś nie pójdzie na siódemce: Please note that: Microsoft Teams requires Windows Server 2012 R2 +, Windows 10, or Windows 8.1 in 32-bit and 64-bit. Chore to jest. Myślałam nawet o linuxie, ale na linuxy też nie wszystkie programy są pisane.
 9. Igle

  firefox nie odtwarza html5

  No w tej chwili pytam głównie o html5 czyli streamy, filmy na portalach itp.
 10. Igle

  firefox nie odtwarza html5

  Hej, a na win 7 będzie wszystko chodzić?
 11. Igle

  firefox nie odtwarza html5

  Dołączam się do tytułowego pytania, ktoś coś? :(
 12. Igle

  Problem z płytą główną?

  Wcześniej tak się nie działo. Po wyłączeniu listwy i ponownym włączeniu monitor był w stanie spoczynku.
 13. Igle

  Problem z płytą główną?

  A jeżeli po wyłączeniu komputera dioda od monitora świeciła się wciąż, jakby był włączony, to co mogło być tego przyczyną?
 14. Witam, zaczęło się od tego, że po włączeniu komputer się zawieszał. Po odpaleniu HDD regeneratora z bootowalnej płyty program znalazł kilkanaście bad sectorów, ale później wszystko się zawiesiło i komputer trzeba było wyłączyć guzikiem. Przy próbie instalacji windy na nowym dysku twardym komputer również się zawiesił. Pytanie brzmi, czy winna jest płyta?
 15. Igle

  Problem z plikami exe

  Nie znam osób wykwalifikowanych A trening czyni mistrza
×
×
 • Dodaj nową pozycję...