Skocz do zawartości

Brak pingu do internetu, jest ping do routera


mrcincin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam w domu sieć wifi z dwoma komputerami i z routerem d-link di 524 ... od paru dni tylko na jednym komputerze (laptopie) nie mogę połączyć się z internetem. Siła sygnału jest znakomita. Zainstalowałem nowe sterowniki do karty sieciowej Atheros AR5005G Wireless Network Adapter i nic. Zrobiłem "serwis" ComboFix (log w załączeniu). Robiłem w cmd ping do routera i jest ok, ale ping do jakiejś stronki www pokazuje zapis "żądanie polecenia ping nie może znaleźć hosta www.google.pl. Sprawdź nazwę i ponów próbę". Przeskanowałem komputer Malwarebytes Anti-Malware (txt. w załączeniu) i dalej nic. Dodaję również txt z DxDiag - może coś pomoże w znaleznieniu przyczyny. Jeszcze jedna może ważna sprawa - od jakiegoś czasu po włączeniu laptopa nagle tracił sygnał do routera i trzeba go było wskrzeszać poprzez napraw.

Prośba o pomoc. Pozdrawiam

log.txt

DxDiag.txt

mbam-log-2012-07-03 (22-07-07).txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Założyłeś temat w dziale diagnostyki malware, a tu obowiązkowe logi to OTL + GMER, lecz nie to:

 

 

Zrobiłem "serwis" ComboFix (log w załączeniu).

 

Takie "serwisowanie" na ślepo jest błędem diagnostycznym: KLIK. Narzędzie uruchomione niepotrzebnie i podmęczony system procedurami, zaś log jest specyficznie filtrowany (pod zadania malware). Skoro go użyłeś, to teraz poprawnie odinstaluj wklejając w Start > Uruchom > komendę:

 

"C:\Documents and settings\Marcin\Pulpit\ComboFix.exe" /uninstall

 

 

od paru dni tylko na jednym komputerze (laptopie) nie mogę połączyć się z internetem. Siła sygnału jest znakomita.

 

Temat idzie do działu Sieci, gdzie z kolei raportem przydatnym w analizie jest Net-Log. Wstępnie: w systemie jest Avast Internet Security (montuje sterowniki sieciowe i ingeruje w sieć), upewnij się, że problem nie leży w tak banalnym obszarze.

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...