Skocz do zawartości

Brak połączenia z internetem, usługa zasady diagnostyki nie jest uruchomiona


POOOR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, problem polega na tym, że nie mogę się połączyć z siecią wi-fi.

W panelu streowania - sieć i internet - centrum sieci i udostępniania połączenie widnieje jako nieznane.

Po kliknięciu na połącz z siecią pokazuje się okno brak dostepnych połączeń.

Po wybraniu skonfiguruj nowe połączenie, nastepnie połącz z internetem jest okno wyboru, wybieram połaczenie bezprzewodowe, pokazuje sie okno j.w

Wykrywanie problemów połączenia internetowego - informacja usługa zasady diagnostyki nie jest uruchomiona.

W panelu sterowania - sieć i internet - połączenia sieciowe - połączenia sici bezprzewodowej - właściwości - w zakładce ogólne stan urządzenia, działa poprawnie

W załączniku diagnostyka sieci zrobiona programem Net-Log

Bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.

net-log.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Odmowa dostępu

 

zaraz spróbuję jako administrator

 

EDIT:

 

[sC] QueryServiceConfig SUKCES

 

SERVICE_NAME: dps

TYPE : 20 WIN32_SHARE_PROCESS

START_TYPE : 2 AUTO_START

ERROR_CONTROL : 1 NORMAL

BINARY_PATH_NAME : C:\Windows\System32\svchost.exe -k LocalServiceNoNetwork

LOAD_ORDER_GROUP :

TAG : 0

DISPLAY_NAME : Usˆuga zasad diagnostyki

DEPENDENCIES :

SERVICE_START_NAME : NT AUTHORITY\LocalService

Odnośnik do komentarza

Błąd "Odmowa dostępu" tu może być skomplikowany przypadek wyzerowanych uprawnień conajmniej w kluczach:

 

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\DPS

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\WDI\Config

 

Przykład z forum kompletnej dewastacji wszystkich uprawnień w gałęzi SYSTEM: KLIK. Proszę o pełną kopię rejestru do wglądu. Wygeneruj ją za pomocą RegBack. Z kopii wybierz plik SYSTEM, zapakuj do ZIP i shostuj gdzieś podając tu link. Sprawdzenie tego to gruba robota, dziś nie dam rady.

 

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

POOOR, niestety sprawdziło się moje przypuszczenie, ten sam przypadek jak w linku. Masz poharatane wszystkie uprawnienia w gałęzi SYSTEM, "coś" zresetowało układ zabezpieczeń. "Odmowa dostępu" dla Usługi zasad diagnostyki to ledwie mikro część uszkodzeń i naprawa tylko tego fragmentu nie zdziała nic. Jest wymagany reset całej gałęzi SYSTEM i to rozwiąże problem. Wykonałam to już kilka razy na forum. To bardzo pracochłonne zadanie (liczba kluczy przeogromna) i nie jestem w stanie tego szybko zrobić. Conamniej kilka dni potrzebuję + pokład sił psychicznych, by materiał przetworzyć.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Picasso wielkie dzięki za szczerą chęć pomocy. Skoro to tak dużo pracy to nie ma sensu, system chodzi więc zrobię sobie kopię najpotrzebniejszych rzeczy i zainstaluje go od nowa. Jeszcze raz wielkie dzięki za zainteresowanie problemem, już mi kiedyś pomogłaś w trudnej sytuacji za co po raz kolejny dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...