Skocz do zawartości

Usługa nie może teraz zaakceptować komunikatów sterujących


brysio

Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero wieczorkiem, na razie jestem w robocie.

Jak rano wychodziłem, to po 2,5 godzinach na 3 slocie nie było czerwieni

 

edycja:

Sorry, nie olałem sprawy, ale wróciłem wczoraj bardzo późno a dzisiaj rano nie dałem rady, ale dziś wieczorem wracam do testów.

 

BTW - pierwsza kość na trzecim slocie również, niestety na czerwono.

 

Dzisiaj zrobię drugą kość na pierwszych parametrach i obie kości na tych drugich parametrach.

 

Moim zdaniem to jednak płyta. Ale to przeczucie nie podparte żadnymi sensownymi testami a już na pewno nie wiedzą.

 

edycja2:

 

no i teraz to jestem w kropce, druga kość na pierwszym slocie na ustawieniach 5-5-5-15 i 2.1V poszła bez błędów, 8 godzin i 50 minut

jakieś sugestie?

Edytowane przez brysio
Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Sorry, że oddzielny post ale na tamtego nie było informacji, być może dlatego, że edytowałem.

 

Na tej kości która przeszła testy na standardowych ustawieniach niestety windowsy były kompletnie niestabilne, restarty co 2-3 minuty. Co ciekawe na tej kości na której memtest zglaszał błędy Windowsy pracują dużo bardziej stabilnie.

 

Wieczorem zrobię testy na 800MHz i timingi na 5-5-5-18 oraz napiecie 1.8 volta

Odnośnik do komentarza

Teraz to mozna podejrzewac plyte glowna , ale tylko podejrzewac. Wyjasnil bys wszystko lub prawie wszystko podpinajac jakies inne kosci o ktorych wiadomo, ze sa sprawne (z innego PC) oraz zapinajac swoje do tamtego komputera wlasnie. Jesli nie plyta to zasilacz jest jeszcze podejrzanym, lub inaczej, to on rzezbi plyte. Gdybiemy tylko. Mam nadzieje, ze to jednak RAM. Sprobuj jeszcze jak nic sie nie ustabilizuje ustawiajac tymingi, zostawic wartosc czwarta (15 lub 18) do wyboru plycie (jesli jest taka mozliwosc - czyli AUTO). Podsumowujac zakup nowych kosci w tym momecie jest nierozsadny.

Odnośnik do komentarza

wieslaw531 stawiam bilet na basen (dawno nie plywalem), ze nie ma to zwiazku i P45 musi obsugiwac kosci 2GB. Problem istnieje i obrazowo nazywa sie "gryzienie". Czasem firma po prostu nie lezy i krzaczy sie na danej platformie i nic tego nie jest w stanie ustabilizowac. W specyfikacji kosci na stronie gigaszita sa kosci 2GB, ale innej firmy i malo ich jest, ale to o niczym nie swiadczy. Poczekajmy.

http://forums.tweaktown.com/gigabyte/28680-p45-ds4-e8400-reaperx-pc8000-2x2gb-benchmarked.html

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Sorry za zwłokę. Szalony okres przedświąteczny.

 

Udało mi się pożyczyć sprawne kości i chyba jednak tutaj jest pies pogrzebany.

2 kości 1Gb. Testy chodziły ok 20h na memteście86 i przeszły bez błędów.

 

Od wczoraj od południa komputer chodzi bez wyłączania ani normalnego, ani "na niebiesko".

 

Teraz wiem, że muszę kupić ze 4Gb i ze sprzętem powinno być już ok.

 

Czy należy zrobić jeszcze jakieś testy potwierdzjące, że już jest ok?

 

I wreszcie co z systemem Win7 bo tu się niestety nie poprawiło i nadal nie mogę zrobić raportu OTL?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Po tygodniu używania STABILNEGO (ani jednego restartu) systemu wciąż mam problem z niektórymi funkcjami systemu.

 

Niestety nie mogę wykonać OTL. Zwraca błąd Application Error. Exception EReadError in module OTL.exe at 0016A6B. Error reading DiskPartitionInfo1.Active.

To samo dla dwóch pozostałych "wersji" OTL. Także w trybie bezpiecznym.

 

Jednak ciągle nie mogę dokonać aktualizacji systemu.

W Centrum akcji jest kilka komunikatów.

 

Te są ważne (na czerwono). Włącz oczywiście nie działa

1. Ochrona przed wirusami. (mimo że NIS działa).

2. Ochrona przed programami szpiegującymi i innym niepożądanym oprogramowaniem.

3. Zapora sieciowa

 

Czy można wykonać jakieś (jakie?) sprawdzenia inne niż OTL aby to naprawić?

Odnośnik do komentarza

Tu masz temat dotyczący m.innymi zapory systemu https://www.fixitpc.pl/topic/8032-nie-mozna-uruchomic-uslugi-centrum-zabezpieczen-systemu-windows/page__fromsearch__1

 

Natomiast jeśli chodzi o Nortona - odinstaluj go z Panelu Dodaj/Usuń i popraw usuwanie pozostałości za pomocą Norton Removal Tooll

 

Czy instalowałeś system po wymianie kości na wolne od wad?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...