Skocz do zawartości

Jaka gra dla Belfegora?


Anonim8

Rekomendowane odpowiedzi

Oto jest pytanie. Kolejny temat relaksacyjny (żeby rozładować atmosferę) przed Sylwestrem.

 

Wymagania Belfegora

 

gra zainstalowana na dysku nie wymagająca połaczenia z netem

piękna grafika np Star Wars, kiedyś taką widziałem

 

możliwości Belfegora

no z tym juz gorzej, (błagam Was nie załamujcie mnie)

 

Laptop Asus K72Jr 17 cali ekran (Wiesława widzę doskonale) innych zresztą też.

 

procek i3

grafika ATI 5470

4GB Ramu

 

naszło mnie i chciałbym czasem zagrać

 

Chciałem Wam jeszcze powiedzieć, że jestem mistrzem świata w Polsce w Madżongu :lol:

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jakiś konkretny rodzaj gier? FPS, przygodowy, akcji?

Ja mogę polecić:

Jeżeli lubisz popykać przez neta a w singlu cenisz sobie krótką pełną wydarzeń akcję polecam Call of Duty Modern Warfare(obojętnie jaka część)

Limbo- przesympatyczna platformówka

Portal 1 i 2 Świetna gra logiczna ze świetnym humorem dobrą fabułą na Steamie odpowiednio za dychę i 40 zł

A teraz: Wielu się może ze mnie śmiać ale:

Max Payne 1 i Max Payne The Fall of Max Payne- Świetna gra w klimatach Noire. Co prawda gra już ma odpowiednio 10 i 8 lat ale warto przymknąć oko na niektóre tekstury jakości moich wymiotów dla TON klimatu i grywalności. Niesamowicie wciągnąłem się w tą opowieść. Na Steam za 20 złotych od części a na Allegro Antologia(1+2) za 30. Warto dodać że to jedna z pierwszych polskich polonizacji na dodatek ŚWIETNA.

Na Twoim lapku każda powinna hulać.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Na laptopie chcesz grać? Przepraszam mam dziś trollowy humor :D

 

Ja nie gram wgl na kompie od ładnych paru lat (nie wliczając tego że co parę dni pogram w starocie typu Warcraft III lub UnrealTournament 99), więc ci nie pomogę.

 

Ale na poważnie: jaki to ma być typ gry? A piękną grafikę to ma Planescape: Torment (płakać mi się chce jak widzę jakiegoś MInecrafta, Battlefielda 3 lub inne coć co udaje prawdziwą grę, przecież w nich nawet nie trzeba myśleć, wystarczy pamiętać....)

Odnośnik do komentarza
Jakiś konkretny rodzaj gier? FPS, przygodowy, akcji?

Tu mnie masz. Jestem lamerem jeśli chodzi o gry. Nie wiem co to FPS? :huh:

 

Chciałem tylko taka gre co ma fajowską grafikę, niebanalny scenariusz, i nie trzeba mięc łacza internetowego super hiper, żeby to sie bujało. Żadnych kont nie mam zamiaru zakładać. Żadnych postaci kupować tworzyć profili i co tam jeszce wspólczesna technika potrafi.

Odnośnik do komentarza

Popieram Griszę: Jak zaczynasz przygodę z giercowaniem to tylkoooo start od Planescape: Torment - http://pl.wikipedia.org/wiki/Planescape:_Torment

Bardzo mądra gra, wzruszająca do łez opowieść o nieśmiertelności i miłości. Ogromna ilość dialogów wymagających zastanowinia, a nie beznamiętnego klikania next, next... Cudowny klimat i muzyka.

Ja na swoje szczęszcie zaczynałem swoją przygodę od Tormenta i mam do niego szczególny sentyment. Gra inna niż wszystkie RPGi, nie bez powodu uznana za jedną z największych gier wszechczasów.

Posłuchaj starego kota i idź za jego radą i wyborem gry dla Ciebie na dobry początek!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...