Skocz do zawartości

teredo tunneling pseudo-interface/windows nie ładuje sterowników (kod 31)


marxus

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie, mam problem z laptopem hp pavilion dv5 działającym w systemie vista home edition,

laptop nie nawiązuje połączenia z internetem,

kiedy otwieram manadżera urządzeń pokazuje mi się żółty trójkąt przy teredo tunneling pseudo-interface, kiedy wchodzę w właściwości tego urządzenia wyświetla się komunikat, że sprzęt nie działa właściwie ponieważ system windows nie może załadować sterowników ( kod 31 )

nie wiem co to znaczy, nie znam się zupełnie, czy ktoś mógłby mi pomóc, bardzo proszę...

 

 

61163284.jpg

 

dodatkowo widzę, że wszystkie nośniki są odłączone...

czy ktoś może mi powiedzieć w czym tkwi problem i czy da się to naprawić ?

nie znam się na tych wszystkich ustawieniach a laptop z internetem jest mi potrzebny na już.... :confused: :( :(

 

31024506.jpg

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

1.W menadżerze urządzeń kliknij we właściwości i wyświetl szczegóły pliku sterownika i pokaż co tam widzisz

2.Pobierz to narzędzie http://jcgriff2.com/0x2/Windows_NT6_BSOD_v3.03_jcgriff2_.exe i uruchom go w folderze Dokumenty program ten utworzy folder o nazwie Windows_NT6_BSOD_jcgriff2

3.Uruchom cmd.exe w trybie administratora i wklep komendę

 

sfc /scannow

 

kiedy to skończy przedstaw podtawowy raport z CBS.log http://support.microsoft.com/kb/928228

 

4.Weź program RegBak http://www.acelogix.com/freeware.html

i wykonaj tym programem kopię rejestru.Z wykonanej kopii Mnie będą interesowały wyłącznie pliki SOFTWARE i SYSTEM

 

Wszystkie rzeczy spakuj i shostuj gdzieś a do posta wklej linka do shostowanych plików.

Odnośnik do komentarza

brak mi już pomysłów, odinstalowałam to urządzenie, ściągnęłam sterowniki, zrestartowałam komputer i nadal nic...

nie chce się połączyć z internetem...

 

teraz wygląda to tak:

 

70011401.jpg

 

z ukrytymi urządzeniami tak:

 

46516724.jpg

 

nie wiem co jeszcze mogę zrobić, może problem tkwi w moim połączeniu internetowym.. ?

 

a co do plików, o które prosiłeś to nie mogę załadować ich na serwer, może drogą mailową pójdzie?

próbuję już od godziny, ale co chwilę się coś wiesza...

Odnośnik do komentarza

a co do plików, o które prosiłeś to nie mogę załadować ich na serwer, może drogą mailową pójdzie?

próbuję już od godziny, ale co chwilę się coś wiesza...

Skoro teredo juz działa to te drakońskie logi o ktorych wczesniej mówiłem niepotrzebne już.Jedynie potrzebne OTL i net-log.Skoro internet wciąz nie działa to Ja podejrzewam że problem jest z tą kartą Atheros i jej sterownikami - tez kiedyś walczyłem Atherosem.

Edytowane przez picasso
16.09.2011 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi autora. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...