Skocz do zawartości

Problem z WI-FI na Win7


szopen64

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Po wczorajszej prawidłowej pracy laptopa HP z Windows7 x64 i połączenia internetowego przez WI-FI dzisiaj po uruchomieniu systemu jest problem z połączeniem, pokazują się następujące komunikaty: brak dostępnych sieci, sieć niezidentyfikowana oraz ograniczony dostęp. Połączenie bezpośrednie przez kabel działa prawidłowo jest problem z WI-FI. Konfiguracja routera jest prawidłowa, ustawienia na komputerze stacjonarnym jak i laptopie nie były zmieniane, programy antywirusowe nie wykazują infekcji. Dołączam log ze skanu net-log przy połączeniu kablowym, jeżeli będzie potrzebny przy WI-FI dołączę później.

net-log.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Kliknij Windows + R, wpisz devmgmt.msc

Daj screen z rozwiniętej gałęzi z kartami sieciowymi.

 

O dziwo, log jednoznacznie wskazuje na brak Internetu (ping: błąd ogólny), co może wskazywać na blokadę protokołu ICMP przez firewalla/zaporę.

Teraz nie wiem, czy były jakieś problemy z wykonaniem net-log. Miałeś jakieś błędy?

 

Kliknij Windows + R, wpisz cmd

W wierszu poleceń:

netsh firewall reset

netsh int ip reset reset.log

netsh int reset all

 

Potem restart komputera.

 

Dodaj logi z OTL:

https://www.fixitpc.pl/topic/61-diagnostyka-ogolne-raporty-systemowe/

Odnośnik do komentarza

Próbowałem i tego, usunąłem stare połączenie i wprowadziłem nowe i bez rezultatu.

 

To jest odpowiedź do postu MarkaW zaraz zrobię zalecane polecenia.

 

Problemów ze zrobieniem loga nie było żadnych a po wprowadzeniu powyższych poleceń internet powrócił, wielkie dzięki za pomoc, co ja bym bez was zrobił? :)

 

Pozdrawiam i temat można zamknąć

Edytowane przez DawidS28
Nie ma sprawy :)
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...