Skocz do zawartości

karta dżwiękowa sterowniki


gregorr

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Widziałem Twój układ partycji w tamtym temacie.

Proponuję zakup nowego dysku, który przy ewentualnej modernizacji możesz wykorzystać.

 

Na obecnym dysku możesz zwiększyć partycję C: ale to szydełkowa robota.

Easeus Partition da radę tylko musisz zacząć od ostatniej partycji zmniejszając ją od lewej strony i dalej zwiększasz poprzednią o wolne miejsce z prawej a następnie zmniejszasz tą samą od lewej itd.

Każda operacja powinna być zaakceptowana przez Apply.

Soft dopiero wówczas wykonuje zmiany i ma tą zaletę, że wykonuje defragmentację partycji modyfikowanej przenosząc odpowiednio pliki.

Dla bezpieczeństwa nie wykonuj dwóch operacji jednocześnie.

Odnośnik do komentarza

Prośbę o logi stąd usuwam, logi były już sprawdzane i są dostępne w poprzednim temacie, do którego link wklejam w pierwszym poście. Temat w dziale malware zamykam.

 

Nie wiem o czym mowa z tym "uciętym" wynikiem SFC, bo log podany w poście #23 wygląda kompletnie. SFC wykazuje masowe uszkodzenia (manifest is damaged) obiektów związanych ze sterownikami. To może być przyczyna problemów z instalacją sterowników, a także prawdopododobnie to i tak zablokowałoby możliwość aktualizacji systemu (pomijam, że i tak miejsca za mało, by to zrobić).

 

1. Uruchom "Narzędzie analizy gotowości aktualizacji systemu": KLIK. Gdy narzędzie ukończy skan, skopiuj na Pulpit cały katalog C:\Windows\Logs\CBS, zapakuj do ZIP i shostuj gdzieś podając link do paczki.

 

2. Dodaj informację ile waży u Ciebie folder C:\Windows\System32\DriverStore\FileRepository. Pytanie jest relatywne do poprzedniego o Sunrise Seven:

 

Sunrise Seven - co to jest ? w panel sterowania dodaj/usuń programy tego nie ma .

Brak na liście zainstalowanych już dawno był potwierdzony przez raporty. To nie oznacza jednak pewności, że ktoś kiedyś na tym systemie nie zapuścił tego narzędzia i nie skorzystał z opcji czyszczenia FileRepository. To ta opcja powoduje poważne problemy ze sterownikami.

 

3. Drugie pytanie: co to za rodzaj Windows, czy instalacja z legalnego nośnika, czy też z pobranego z sieci, który był modyfikowany.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Podczas uruchomienia "Narzedzie analizy gotowości aktualizacji systemu" wyskakuje takie okno

8b99b2b8fd9acda2.jpg

C:| Windows ......................|FileRepository zajmuje 828MB

 

Komputer kupiony był z windows , ale po jakimś czasie padł dysk i w serwisie go wymienili i wgrali windows , mam nadzieję że ten mój oryginalny .

Do windowsa nie miałem płyty instalacyjnej tylko zrobiona była kopia na ostatniej partycji.

Odnośnik do komentarza

Problemem jest usługa Windows Update w stanie Wyłączonym:

 

S4 wuauserv; C:\Windows\system32\wuaueng.dll [1933848 2012-06-03] (Microsoft Corporation)

 

Start > w polu szukania wpisz services.msc > z prawokliku Uruchom jako Administrator. Na liście dwuklik w usługę Windows Update i Typ uruchomienia przestaw na Automatycznie (opóźnione uruchomienie). Po tej operacji ponów podejście z "Narzędziem analizy gotowości aktualizacji systemu".

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...