Skocz do zawartości

Problem z komputerem


martinesq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów, dosyć dawno mnie tutaj nie było :)

 

Proszę abyście sprawdzili moje logi pod względem wszelakich programów wykradających hasła i szpiegujących.

 

Również od jakiegoś czasu coś mi szwankuje z internetem, często mam tzw. lagi w grach. Mimo tego że posiadam bardzo szybkie łącze i wcześniej takie problemy nie występowały, więc sądzę że to może jakiś wirus, dostawca internetu któremu bardzo ufam, utwierdza mnie w przekonaniu że to bardziej wina moja niż łącza z którym nie ma problemów..

gmer.txt

OTL.Txt

Extras.Txt

Edytowane przez Landuss
Logi nie wykazują infekcji, temat zmienia dział
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Kurde, nie zauważyłem tego tematu wcześniej...

 

To jest tak:

 

Wejdź w Wiersz polecenia (Uruchom: cmd) i użyj komend:

 

netsh int ip reset reset.log

netsh winsock reset

ipconfig /flushdns

 

Potem restart komputera.

 

---------------------------------------------------

 

Potem jeszcze raz wejdź w CMD i wpisz:

 

ipconfig /all > C:\cmd_log.txt && ping fixitpc.pl >> C:\cmd_log.txt && tracert fixitpc.pl >> C:\cmd_log.txt && netstat -a -n >> C:\cmd_log.txt

 

Po zakończeniu wklej do posta zawartość pliku C:\cmd_log.txt (możesz go dodać w załączniku).

 

---------------------------------------------------

 

Do zainstalowania Internet Explorer 8 i Service Pack 3 dla Windows XP, bo obecnie posiadane przez Ciebie system i przeglądarka są dziurawe jak sito.

 

https://www.microsoft.com/poland/windows/internet-explorer/

http://xpsp.dlservice.microsoft.com/download/4/6/5/465a583a-96a4-4000-80c5-4eef5eb0fac3/WindowsXP-KB936929-SP3-x86-PLK.exe

 

---------------------------------------------------

 

Wejdź na http://speedtest.pl

Wykonaj test szybkości łącza, podaj tutaj wyniki i najlepiej wartości, jakie podał dostawca usługi.

 

---------------------------------------------------

 

Łączysz się przez router, modem, oba na raz? Jeśli tak, to podaj, co to za sprzęt i czy na ewentualnym routerze jest włączone QoS (Quality of Service).

Jakiego masz dostawcę Internetu i jakie parametry łącza?

 

Również od jakiegoś czasu coś mi szwankuje z internetem, często mam tzw. lagi w grach.

Mówisz o Tibii i nieregulaminowych OTS-ach? :P

Wiesz, to wszystko amatorszczyzna jest, a Tibia IP-changer i tym podobne często wirusy przenoszą.

Odnośnik do komentarza

O fee...

IP-Changer - jedyne co mi się z tym kojarzy, to praktycznie stawianie od nowa, systemu kolegi który też grał w Tibię :)

Wyrzuć to zło.

Co do wysokich pingów, sprawdź mi dwie rzeczy:

ping adres_IP_serwera_OTS

tracert adres_IP_serwera_OTS

Wklej mi tutaj te dwie rzeczy to porozmawiamy dalej.

Dawid - co do amatorszczyzny, to moje zdanie jest takie. Jak ktoś ogarnia FreeBSD i Linuxa, ma pieniądze na start to to jest świetny biznes! Kolega zainteresował się tym, najpierw malutki serwerek na VPS za 30zł, ładnie mu skonfigurowałem Linucha i wszystko działało OK. Teraz ten kolega, już sam sobie radzi z podstawami Linuxa, ma wykupiony serwer dedykowany w OVH (Francja) płaci bodajże 500zł miesięcznie, ale z tych wszystkich smsów na paczki czy coś tam ma tyle kasy, że ma z tego co wiem ok. 300zł zysku na czysto, za praktycznie nic nie robienie :D

Pozdrawiam!

Edytowane przez picasso
16.02.2011 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi autora. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...