Skocz do zawartości

Blokowanie stron


ttomekb

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Brak oznak infekcji, a "unknown MBR code" w GMER o niczym nie świadczy (komputer OEM Lenovo = niestandardowe definicje MBR).

 

1. Kosmetyczna uwaga, w Autoruns w karcie Logon usuń wpuste wpisy:

 

O4 - HKLM..\Run: [ROC_ROC_NT] "C:\Program Files (x86)\AVG Secure Search\ROC_ROC_NT.exe" / /PROMPT /CMPID=ROC_NT File not found

O4 - HKU\S-1-5-21-965633565-1557341468-2629926687-1000..\Run: [AdobeBridge] File not found

O4 - HKU\S-1-5-21-965633565-1557341468-2629926687-1000..\Run: [ChomikBox] C:\Program Files (x86)\ChomikBox\ChomikBox.exe File not found

 

2. W GMER jest taki odczyt z plikiem Windows Search:

 

---- User code sections - GMER 2.1 ----

 

? C:\Windows\system32\mssprxy.dll [760] entry point in ".rdata" section

 

Na wszelki wypadek sprawdź poprawność plików za pomocą komendy sfc /scannow. Jeśli komenda zwróci komunikat o "naruszeniu integralności", za pomocą kolejnej przefiltruj wyniki do znaczników [sR] i przedstaw log wynikowy. Instrukcje: KLIK.

 

 

mam kilka stron w necie... chrome blokuje mi je a ffox nie... u na 2 kompie u mnie w domu tez blokuje ale juz u znajomego w innym miescie wszystko smiga dlobrze.

 

Temat przenoszę do działu Sieci, dostosuj się do zasad działu: KLIK. I proponuję od razu sprawdzić czy to nie jest sprawka PC Tools Firewall Plus 7.0 (edycja zresztą jakaś nieświeża z początku 2011, a firewall nie jest już rozwijany). Ale mówisz, że chodzi o dwa kompy = czy na drugim też ta zapora siedzi?

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...